امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی
سلام به شما
من ترم 8 شهرسازی هستم و الان میخوام روی پایان نامم کار کنم. موضوع پایان نامم هم "تمرکز غیر متمرکز در ناحیه ی شهری مشهد با رویکرد مسکن" هست. ازتون میخواستم که منو راهنمایی کنید که اصلا از کجا شروع کن، منابع خوب میخوام و برای مبانی نظری چندتا منبع و مقاله خارجی میخوام.
خواهش میکنم که منو راهنمایی کنید. با سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90
سلام .

شما می تونید برای بخش نظری پروژه روی واژه های : تمرکز و مسکن و اقدامات آن در ایران و جهان مطالبتون رو جمع آوری کنید.
برای منبع هم اگر درباره واژه تمرکزغیرمتمرکز بیشتر توضیح بدید که منظور شهرک سازی هست یا کاهش تراکم شهری؟ برای منبع حضور ذهن پیدا میکنم و براتون جستجو می کنم.
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، H.Arzhang

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست نمونه طرح تجمیع fereshtehr89. 0 481 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  راهنمایی فوری gis mahde. 1 720 ۱۳۹۴-۹-۲۸، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: ایلیا
  درخواست معرفی نمونه موردی imanataei 0 951 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۸:۱۵ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست مشاوره مرحله دو برنامه ریزی شهری farzaan 4 1,842 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۸:۲۲ عصر
  درخواست طرح آماده سازی زمین farzane_85 25 15,874 ۱۳۹۴-۲-۵، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ziba.jebreili
Wink دوستانی که برنامه ریزی شهری میخونید راهنمایی کنید لطفا happy67 4 2,084 ۱۳۹۴-۱-۱۹، ۱۲:۵۱ عصر
آخرین ارسال: m70
  سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم. ویسوگ 12 3,394 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۵۷ عصر
  درخواست رایگان درخواست راهنمایی در مورد نحوه انجام پروژه امکان سنجی imanataei 2 1,814 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  مشاوره انتخاب واحد-برنامه ریزی منطقه ای-درخواست کمک sara.k 3 2,033 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  درخواست مشاوره کنکوری با هزینه(دعوت از رتبه های برتر) alireza 2 1,360 ۱۳۹۳-۶-۶، ۱۱:۴۲ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان