امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون ورودی دوره های دکتری (نیمه متمرکز) شهرسازی
آزمون ورودی دوره های دکتری (نیمه متمرکز) شهرسازی سال 90

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   shahr sazi-PHD-90-www.pnu-club.com.pdf (اندازه: 4.94 MB / تعداد دفعات دریافت: 121)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، parasto_gh ، ایلیا ، .Utopia ، kiana7822
خیلی زیاد ممنونم، مهندس آرامو، در ضمن تبریک و خوش آمد می گم به انجمن برنامه ریزی منطقه ای، خوبه دیگه من تنها نیستم، احتیاج خیلی زیاد به جزوه های دکتری دارم. شما هم می خواین دکتری شرکت کنین؟
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، ایلیا
من هم خیلی خوشحالم به قسمت برنامه ریزی منطقه ای منتقل شدم امیدوارم این قسمت با کمک هم و دیگر دوستان بهترین باشه برای این دوره برنامه ای برای شرکت درآزمون ندارم می خوام با برنامه ریزی بهتری برای دوره آینده شرکت کنم

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، ایلیا
(۱۳۹۰-۱۲-۱۲، ۰۴:۴۱ عصر)aramo نوشته است:
من هم خیلی خوشحالم به قسمت برنامه ریزی منطقه ای منتقل شدم امیدوارم این قسمت با کمک هم و دیگر دوستان بهترین باشه برای این دوره برنامه ای برای شرکت درآزمون ندارم می خوام با برنامه ریزی بهتری برای دوره آینده شرکت کنم
چه خوب امیدوارم که همیشه موفق باشید. ولی من آزمایشی دکتری شرکت کردم. فقط محض محک زدن خودمه. اما می ترسم.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، ایلیا
ما هم خواستیم شرکت کنیم آزمایشی گفتیم چه کاریه! میریم پولشو با بروبچز بیرون چیزی میخوریم کلی صفا میکنیم:D
ترس نداره که، یه ساندیس کیک خوردن این حرفارو نداره:cool:
فقط امیدوارم واسه دکتری سراسری مثل آزاد دیگه اسکیس نذارن
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، parasto_gh ، shokri
مگه ساندیس هم میدن؟ حیف شد از دستم رفت ساندیس آزمون دکترا خوردن داره، همش خاطره است:cool::cool:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
من که تمام آزمون های زندگیمو به خاطر کیک و ساندیس شرکت کردم، ولی آزمون شهرداری ها، بی معرفتا ساندیس که نداشتن هیچ، یه کیک مسخره داده بودن که هیچ کس نخورد، تازه نفری 20 هزار تومن هم گرفته بودن. راستی شما بچه مایه دارید ها، یعنی به دکتری آزاد فکر می کنید، پولش وحشتناکه. من که ترجیح می دم فکر نکنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
بچه مایه دار کجا بود؟!:angel:
ما حتی تو کنکور آزاد هم شرکت نمیکنیم چه برسه بریم دانشگاهش:D
خوشبختانه هم کارشناسی سراسری خوندیم هم ارشد
وگرنه باید دیپلممون رو قاب میکردیم میزدیم دیوار خونمون:D
اما یه پیشنهاد به دوستان، مخصوصاعزیزانی که هنوز کارشناسی در حال تحصیل هستند
اگه احیانا اشتباهی همیجوری جهت خنده و تفریحات عامه! قصد داشتید درآیند عضو هیئت علمی دانشگاه بشید حتما(تاکید میشه حتما!) باید تمامی مقاطع تحصیلیتون رو در یک نوع دانشگاه بخونید!
نمونش اون بنده خدایی که کارشناسی آزاد قزوین خوند معماری، ارشد و دکتری با رتبه 1 تهران، رفت امریکا و اومد
اما به علت اینکه کارشناسیش رو در آزاد خونده بود بهش اجازه نداده بودن عضو هیئت علمی بشه!!! (البته بعدا به طرق دیگری تونست!، ولی کلیت همینه که میبینید)
هم هیئت علمی آزاد اینطوریه هم سراسری
از قبل رو اهدافتون خوب فکر کنید، چون جای بازگشت در این سطح دیگه وجود نداره

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
بله کاملاً حق با شماست و اشتباه من این بود که ارشدمو آزاد خوندم، چه اشتباه جبران ناپذیری..................

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
خیلی هم جبران ناپذیر نیست
فقط مقداری کارتون سخت تر میشه
مجبورید که حتما دکتری بگیرید و از نظر علمی و پژوهشی در سطح بالایی باشید و در قسمت مقالات هم تلاش وافری داشته باشید
امید داشته باشید . . . :shy:

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل 1393 سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی behrad mazhari 0 1,266 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  سوالات آزمون دکتری سال90 haydariyan 1 2,044 ۱۳۹۲-۵-۹، ۰۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  سوالات آزمون دکتری سال92 haydariyan 0 1,613 ۱۳۹۲-۵-۸، ۰۲:۲۳ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  سوالات آزمون دکتری سال91 haydariyan 0 2,052 ۱۳۹۲-۵-۸، ۰۲:۱۳ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  سوالات دوره دکتری تخصصی شهرسازی MHAKBARI 0 1,408 ۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  نمونه سئوالات آزمون استخدامی(عمومی) aramo 4 4,149 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: الهه باران
  داغ داغ- نمونه سئوالات آزمون استخدامی(شهرداریها2) aramo 0 2,206 ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: aramo
  نمونه سئوالات آزمون استخدامی(ادبیات فارسی2) aramo 0 2,056 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۸ عصر
  نمونه سئوالات آزمون استخدامی(ادبیات فارسی) aramo 0 2,326 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۵ عصر
Photo نمونه سئوالات آزمون استخدامی(کامپیوتر) aramo 0 2,086 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان