امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش+عکس =>«تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»دست آورد شما
همایش «تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها» دیروز مورخ نهم اسفند 1390 با همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، جامعه مهندسان مشاور ایران، جامعه مهندسان شهرساز ایران و سایت ایران شهرساز برگزار شد.
در این همایش که با حضور پررنگ شهرسازان، علاقمندان و دانشجویان برگزار گردید اساتید بنام و برجسته شهرسازی چون مهندس احمد سعیدنیا، مهندس سهراب مشهودی، دکتر مصطفی بهزادفر، دکتر حمید ماجدی، مهندس ناصر مشهدی زاده دهاقانی، مهندس محمود میثاقی و مهندس شیرزاد یزدانی و همچنین دکتر علی نوذرپور، دکتر نوید سعیدی رضوانی و دکتر الهام امینی حضور داشتند و با سخنان خود، حضار را بهره مند گردانیدند. این گردهمایی با قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید و اساتید خوش نام شهرسازی در آن سخنرانی کردند. سخنرانی ها پیرامون مباحثی همچون جایگاه شهرسازی در نظام مهندسی، جایگاه رشته مهندسی شهرسازی در نظام دانشگاهی، صلاحیت های فعلی و آتی شهرسازان و آسیب شناسی جایگاه شهرسازی در نظام توسعه کشور بود.
همچنین همایش، برنامه هایی مانند اجرای موسیقی، نمایش فیلم و مصاحبه با اقشار مردمی در زمینه شهرسازی و تصویر شهرسازان در ذهن مردم، و بیان دیدگاه شهرسازان جوان در زمینه اشتغال شهرسازان توسط نماینده کمیته شهرسازان جوان را در خود داشت و در انتها با حضور کلیه اساتید به پرسش های حضار در خصوص مسایل مربوط پاسخ داده شد و با جمع بندی و پذیرایی و اعطای گواهینامه دوره، به پایان رسید.
سایت ایران شهرساز، از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، گروه شهرسازی جامعه مهندسان مشاور ایران، جامعه مهندسان شهرساز ایران و علی الخصوص جناب آقای دکتر نوید سعیدی رضوانی به خاطر برگزاری این همایش کمال تشکر و قدردانی را دارد.
من از جانب خود و اعضای سایت، از آقای مهندس علیرضا دهقان و آقای مهندس سعید نصیری مجد بابت زحمات فراوان و هماهنگی ها و پیگیری های مربوطه جهت برگزاری هرچه بهتر این همایش بسیار سپاسگزارم.
به امید تعالی بیشتر شهرسازی در کشور و موفقیت روزافزون سایت ایران شهرساز.
برای دیدن عکس های همایش اینجا را کلیک کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، elham90 ، Saeedm ، parasto_gh ، haydariyan ، kasrak ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، .Utopia ، aramo ، Elham.A ، FaTyJo0oN
سلام، فقط خواستم یاداوری کنم که ایشون خانم دکتر الهام امینی هستن، نه الهام ایمانی.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، parasto_gh ، haydariyan ، kasrak
بسیار عالی. متأسفانه نتونستم تو این همایش شرکت کنم، اما دلم با بچه ها بود. به امید افتخارات بشتر برای ایران شهرساز عزیز.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، kasrak
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۰:۴۷ صبح)parasto_gh نوشته است: بسیار عالی. متأسفانه نتونستم تو این همایش شرکت کنم، اما دلم با بچه ها بود. به امید افتخارات بشتر برای ایران شهرساز عزیز.

منم خیلی دوست داشتم شما رو ببینم

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، parasto_gh
خیلی ممنون ارکیده جان بابت توضیحات مفیدتون،من یکی ازاولین کسانی بودم که گفتم حتما در این همایش شرکت می کنم اما انگار بخت با من یار نبود و سفرم به تهران به خاطر یه سری مسائل عقب افتاد خیلی دوست داشتم بیام و از حظور اساتید گران قدرو اعضای محترم ایران شهرساز بهره مندبشم اما...
به قول پرستوجان درست که من اونجانبودم اما از ته دل میگم که دلم باشما بود.
منم به نوبه ی خودم از زحمات مهندس دهقان،مهندس نصیری مجد و مهندس ارکیده بی نهایت تشکر میکنم.امیدوارم که درپناه حق سربلند پاشید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۱:۲۵ صبح)afagh.haydariyan نوشته است: خیلی ممنون ارکیده جان بابت توضیحات مفیدتون،من یکی ازاولین کسانی بودم که گفتم حتما در این همایش شرکت می کنم اما انگار بخت با من یار نبود و سفرم به تهران به خاطر یه سری مسائل عقب افتاد خیلی دوست داشتم بیام و از حظور اساتید گران قدرو اعضای محترم ایران شهرساز بهره مندبشم اما...
به قول پرستوجان درست که من اونجانبودم اما از ته دل میگم که دلم باشما بود.
منم به نوبه ی خودم از زحمات مهندس دهقان،مهندس نصیری مجد و مهندس ارکیده بی نهایت تشکر میکنم.امیدوارم که درپناه حق سربلند پاشید

اتفاقا منتظر دیدن شما هم بودم!
شما هم جزو کسانی بودید که دلم میخواست باهاتون آشنا بشم

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، elham90
من هم میخواستممممممممممممممممممممممممممممم
اما نوابغی که در دانشگاه ما جمع شده بودند تصمیم بر این گرفتند که امتحانات پایان ترم اول ما تو اسفند ماه باشه
من هم واقعا خیلی دوست داشتم برخی از عزیزان رو ملاقات کنم
حیییییییییییییییییف...
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
من بودم و هیچ کس و ندیدم ;D
شماها کجا بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارکیده جون شما کجا بودی؟خیلی دوست داشتم ببینمتون ولی خب شماره ای ازتون نداشتم
من یه کم دیر رسیدم جا نبود اون اخر لبه پنجره نشسته بودم ;)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۰۱:۱۱ عصر)shokri نوشته است: من بودم و هیچ کس و ندیدم ;D
شماها کجا بودید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ارکیده جون شما کجا بودی؟خیلی دوست داشتم ببینمتون ولی خب شماره ای ازتون نداشتم
من یه کم دیر رسیدم جا نبود اون اخر لبه پنجره نشسته بودم ;)

چطوری باید میدیدی؟;)
کاش با شماره آقای نصیری تماس میگرفتی

اتفاقا منم دوست داشتم ببینمتون
اگه لبه پنجره بودی من و مهندس نصیری شاید دو متر بیشتر ازتون فاصله نداشتیم:)

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shokri ، kasrak ، parasto_gh
منم خیلیییییییییییی دوس داشتم باشم
ولی جور نشد شاید حکمتی داشته....... امیدوارم همایش های بعدی
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبنای شهرسازی تهران از نظر قالیباف FaTyJo0oN 0 1,118 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  خانه هایی مجهز به کیسه هوا/ شناور شدن خانه ها در هنگام زلزله FaTyJo0oN 0 815 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۱:۲۲ صبح
  ساخت پروفیل جدید از تلفیق ضایعات سلولزی با پلاستیک نو و بازیافتی FaTyJo0oN 0 1,069 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۵۸ صبح
  نتایج رتبه بندی دانشگاه‌ها تا فروردین 91 اعلام می‌شود saeiideh 0 1,057 ۱۳۹۰-۱۲-۹، ۱۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: saeiideh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان