امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش+عکس =>«تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»دست آورد شما
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۲:۱۹ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۲:۰۹ عصر)Elii نوشته است: نه آقای مهندس نفرمائید.

مطمئن هستم اگر مدیریت همایش هم دست شخص شما بود هرگز این اتفاقات نمی‌افتاد و به همین خوبی که سایت رو مدیریت کردید از پسش برمی اومدید
مشکل اینجا بود که سهم ایران‌شهرساز فقط تشکرهای گاه و بیگاه دکتر رضوانی بود و حتی نقش نمایندگان سایت با وجود آنهمه زحمتی که کشیدند محسوس نبود و همه چیز دست جامعه بود از مدیریت تا اجرا ...
نمایندگان شما اگر بیش از این دستشان باز بود قطعا کوتاهی نمی کردند و در این مورد جای کوچکترین تردیدی (حداقل برای من) نیست.
شما تا جایی که می تونستین سهمتون رو به بهترین نحو انجام دادید (از انتخاب موضوع توسط اعضا گرفته تا اطلاع رسانی ها و..)

ما هم نه تنها از شما گله مند نیستیم بلکه بسیار هم قدردانیم.
نقد من هم صرفا جهت آگاهی شما و دوستانی که شرکت نکردندو حسرت این نبود رو حس کردند و از همه مهم تر برگزارکنندگان برای رفع نواقص در همایشهای بعدی بود .

من لیست را بر اساس حروف الفبا مرتب کردم و جای امضا هم قرار دادم و به مهندس نصیری مجد هم گفته بودم که بر اساس این لیست ورود صورت بگیره و با صحبت شما که برای نمایندگان سایت نقش کمرنگی قائل شده بودند از دست مهندس نصیری و ارکیده کاری بیشتر بر نمی آمده ، مهم زحمت من نیست مهم خوب برگزار شدن و احترام به شرکت کنندگان که از راه دور و نزدیک در همایش شرکت کردند هست.

از اصفهان - سمنان - سنندج و.... شرکت کننده داشتیم و واقعا متاثر شدم.

لطفا یک صفحه از لیست دوستان را دانلود کنید و به حرفهای من اعتماد کنید.

نیازی به اپلود این فابل نبود آقای مهندس ، بدون دانلود این فایل هم حرف شما سنده و همه بهتون اعتماد دارند
مطمئنیم همایش‌های بعدی شرایط بهتری خواهند داشت:shy:
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، kasrak ، aramo

پیام‌های داخل این موضوع
RE: همایش+عکس =>«تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»دست آورد شما - توسط Elham.A - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۲:۳۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبنای شهرسازی تهران از نظر قالیباف FaTyJo0oN 0 1,128 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  خانه هایی مجهز به کیسه هوا/ شناور شدن خانه ها در هنگام زلزله FaTyJo0oN 0 822 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۱:۲۲ صبح
  ساخت پروفیل جدید از تلفیق ضایعات سلولزی با پلاستیک نو و بازیافتی FaTyJo0oN 0 1,081 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۵۸ صبح
  نتایج رتبه بندی دانشگاه‌ها تا فروردین 91 اعلام می‌شود saeiideh 0 1,074 ۱۳۹۰-۱۲-۹، ۱۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: saeiideh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان