امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما هم با بازشدن صفحات سایت مشکل دارید لطفا شرکت کنید
سلام دوستان

آیا شما با ارسال مطالب و یا پیام و یا باز شدن صفحات سایت مشکل دارید و صفحه سفید میاد و باید دوباره رفرش کنید یا مشکلی ندارید

ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، diamond ، elham90 ، JAVAD4050 ، aramo
سلام.بله من مشکل دارم ولی فک کردم از سرورمه ولی گویا اینطور نبوده
[quote='AliReza' pid='20198' dateline='1330518902']
سلام دوستان

آیا شما با ارسال مطالب و یا پیام و یا باز شدن صفحات سایت مشکل دارید و صفحه سفید میاد و باید دوباره رفرش کنید یا مشکلی ندارید

ممنون

آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
من مشکلاتم به لطف مهندس دهقان و راهنمایی هاشون حل شده . الان تمام مرورگر ها سایت رو باز میکنن.:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
دوستان ببینید بازم مشکل دارید مشکل من حل شد.
اگر مشکل دارید راه زیر را امتحان کنید به احتمال 99.9 درصد مشکل حل میشه

همونطور که میدونید ابزار تو فایرفاکس مخفیه alt+ Tرو میزنیم وگزینه Clear Recent History رو کلیک میکنیم.

واز Time reng to clear گزینه Everyting رو انتخاب و از detalis گزینه Cookies رو تیک میزنیم

و در اخر Clear Now بااین ترفند تمامی کوکی ها پاک میشوند .

و در آخر هم ctlr+f5 را بزنید تا کش ها پاک شوند.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo
امروز خیلی خوب بود مشکلی در ورود به سایت نبوده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
من از اپرا استفاده میکنم سرعت سایت نسبت به قبل خوب شده ولی سرعت باز کردن صفحات دیگه خیلی پایین اومده طوری که بعضی وقتا اصلا باز نمیشه
مشکل کجاست مهندس:huh:
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۱۱:۴۷ عصر)javad4050 نوشته است: mall">من از اپرا استفاده میکنم سرعت سایت نسبت به قبل خوب شده ولی سرعت باز کردن صفحات دیگه خیلی پایین اومده طوری که بعضی وقتا اصلا باز نمیشه
mall">مشکل کجاست مهندس:huh:

چند دقیقه قبل به خاطر آمارگیر سایت دیر باز شد که الان درست شده بعضی وقتها تعداد آنلاین و دانلود زیاد میشه و به سرور فشار میاره و مصرف cpu را بالا میبره که چند دقیقه بعدش خوب میشه

الان باید خوب شده باشه

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، aramo
آره مهندس الان خوب شد

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,647 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,414 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,466 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان