امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز
سلام دوستان این موفقیت بزرگ رو به همتون بخصوص به مهندس دهقان و مدیران سایت تبریک عرض می کنم.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، 0RKIDEH ، aramo ، kasrak ، soheilarch ، Saeedm ، shokri ، elham90 ، JAVAD4050 ، Elham.A ، parasto_gh ، asma ، ایلیا ، EBRAHIMMILAN2012 ، mina91 ، Brightness ، atelieahjam
درود

این موفقیت بزرگ را به همه مدیران و اعضا تبریک میگویم و امیدوارم همواره در جهت گام برداشتن مثبت در راه شهرسازی و معماری باشیم و این را هم اضافه کنم که این افتخارات بدون شما بدست نمی آید.

از مهندس نصیری مجد و مهندس ارکیده که در این همایش زحمات زیادی کشیدند تشکر میکنم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، kasrak ، Saeedm ، Elham.A ، parasto_gh ، aramo ، ایلیا ، EBRAHIMMILAN2012 ، ماراویا ، atelieahjam
باعث افتخاره
اینها بخاطر زحمات مهندس دهقان و همه مدیران و اعضای فعال و بازدیدکنندگان محترمه
از همه متشکرم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، Saeedm ، elham90 ، JAVAD4050 ، parasto_gh ، aramo ، EBRAHIMMILAN2012 ، ماراویا ، atelieahjam
واقعا تبریک می گم ایشال... که همیشه موفق باشه. مهم راهه درستیه که در پیش گرفته. مطمئنم در چند سال آینده جزو بهترین سایت های دنیا میشه. با تشکر از مهندس دهقان عزیز و مدیریت سایت
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، Saeedm ، shokri ، parasto_gh ، aramo ، 0RKIDEH ، EBRAHIMMILAN2012 ، atelieahjam
واقعا جای بسی خوشحالیییییییست
ایشاا... مبارک هممون باشهههه:D
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، aramo ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، ماراویا ، atelieahjam
وایییییییییییی مهندس دهقان به اندازه دنیا خوشحالم، به نظر من این انجمن، یک انقلاب بزرگ در اطلاعات و یافته های اینترنتی بود، یک منبع جامع و کامل برای هر شهرساز یا معمار و یا رشته های مرتبط عزیز.
به نظر من که فوق العاده است،
اینجا مفهوم مرزها، مفهوم، مالکیت ها، مفهوم خساست هاو......... همه چیز برداشته شده. ممنون مهندس دهقان.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، alireza ، shokri ، .Utopia ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، EBRAHIMMILAN2012 ، atelieahjam
سلام

لوح تقدیر از دکتر نوذری افتخاری هست که نصیب سایت بزرگ ایران شهرساز در مراسم روز مهندس شده

از اینکه در این سایت عضو هستم به خودم می بالم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، EBRAHIMMILAN2012 ، ماراویا ، Brightness ، atelieahjam
بعد از 2 سال باز هم تشکر و خسته نباشید به فعالان قدیمی و جدید ایران شهرساز

پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا ، Brightness ، atelieahjam
امیدواریم با حضور نخبه های شهرسازی همچون مهندسین احسان و نوری و طاهری و بقیه دوستان بتوانیم باز هم بدرخشیم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله نقش حمل و نقل عمومی در کاهش ترافیک-تهران-ایران شهرساز alireza 0 1,938 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,429 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
  سوال از بزرگان شهرسازی1-دکتر محسن حبیبی2-دکتر شیعه3-دکتر بحرینی4-دکتر زیاری و ... alireza 8 4,811 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  افتخاری دیگر(مقاله)بررسی علل حاشیه نشینی و راه حل رفع تعارض با اصول شهرسازی فرمت word alireza 2 3,826 ۱۳۹۱-۵-۶، ۱۲:۴۶ عصر
  توسط یکی از اعضا=>افتخاری دیگر(معرفی کتاب)ضوابط طرحهای تفصیلی اهواز -جلد اول منتشر شد alireza 0 2,079 ۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۵:۵۷ عصر
  افتخار=>مقاله ارائه شده در اولین کنفرانس منطقه ای مهندسی عمران.محیط زیست دانشگاه آزاد alireza 4 3,998 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۸:۵۷ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,271 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,839 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر
  ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان)) alireza 27 16,110 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان