امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز
وایییییییییییی مهندس دهقان به اندازه دنیا خوشحالم، به نظر من این انجمن، یک انقلاب بزرگ در اطلاعات و یافته های اینترنتی بود، یک منبع جامع و کامل برای هر شهرساز یا معمار و یا رشته های مرتبط عزیز.
به نظر من که فوق العاده است،
اینجا مفهوم مرزها، مفهوم، مالکیت ها، مفهوم خساست هاو......... همه چیز برداشته شده. ممنون مهندس دهقان.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، alireza ، shokri ، .Utopia ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، EBRAHIMMILAN2012 ، atelieahjam

پیام‌های داخل این موضوع
RE: افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز - توسط parasto_gh - ۱۳۹۰-۱۲-۱۲، ۰۳:۵۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله نقش حمل و نقل عمومی در کاهش ترافیک-تهران-ایران شهرساز alireza 0 2,092 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,613 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
  سوال از بزرگان شهرسازی1-دکتر محسن حبیبی2-دکتر شیعه3-دکتر بحرینی4-دکتر زیاری و ... alireza 8 4,953 ۱۳۹۲-۴-۲۵، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  افتخاری دیگر(مقاله)بررسی علل حاشیه نشینی و راه حل رفع تعارض با اصول شهرسازی فرمت word alireza 2 3,925 ۱۳۹۱-۵-۶، ۱۲:۴۶ عصر
  توسط یکی از اعضا=>افتخاری دیگر(معرفی کتاب)ضوابط طرحهای تفصیلی اهواز -جلد اول منتشر شد alireza 0 2,172 ۱۳۹۱-۴-۳۱، ۰۵:۵۷ عصر
  افتخار=>مقاله ارائه شده در اولین کنفرانس منطقه ای مهندسی عمران.محیط زیست دانشگاه آزاد alireza 4 4,145 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۸:۵۷ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  بزودی گزارش به همراه تصاویر از همایش روز 9 اسفند alireza 3 3,372 ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران alireza 6 4,905 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۵ عصر
  ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان)) alireza 27 16,238 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: