امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرم رسمی ایران شهرساز مشخص شد=> تغییرات جزیی برای بهتر شدن
سلام دوستان

از بین 6 آرم طراحی شده اعضای ایران شهرساز آرم شماره 5 با 10 رای از 26 رای اول شد.

سایت ایران شهرساز از مهندس سعید تشکر و 50000 امتیاز واریز شد.

از مهندسین سهیل و نجفی و احمد و مهندس سعیده راد و یکی از اعضا که نامش را نمیدونیم تشکر و قدر دانی میکند.

و برای تشکر از مهندس سهیل 20000 امتیاز واریز شد.

از همه شما تقاضا دارم که با نظرات سازنده در بهتر شدن آرم کمک کنید.

سپاس از همه شما

اینم آرم اولیه:

[تصویر:  7ozl5x0bpf53teeohnaw.jpg]
اینم توضیحات طراح در مورد این طرح:

با توجه سیال بودن مفاهیم شهرسازی سعی کردم طرح شریان های شهری رو نمایش بده در وسط ما یک فضای خالی میدان مانند رو داریم که در اصل حرف <ه> برای کلمه شهر است از طرفی خطوط خارج شده از کادر نشان دهنده ارتباط شهر با محیط اطراف و تاثیر متقابل اونها است
4 تا نقشه ایران در بالا از طرفی کلمه ایران رو برای ایران شهرساز به خاطر میاره و همچنین نقاط حرف ش و ز می باشد.
آرم رو خودم طراحی کردم اختصاصا برای سایت خوب ایران شهرساز
در این زمینه حدود 4 سال سابقه دارم بازم اگه سوال و مورد اصلاحی و نظری بود بفرمایید.

اینم توضیحات تکمیلی در جواب یکی از دوستان:
سوال سهیل:
نقل‌قول: فقط یه موضوع هست اینه که من خودم تا ایشون در مورد مفهوم طرحشون توضیح ندادن متوجه نشدم چه اشاره ای به موضوع این سایت داره(خیلی مفهومیه و راحت درک نمیشه)تو نگاه اول بیشتر یاد یه شرکت هواپیمایی افتادم(به نظرم اومد یه پرندس که داره تو اسمون ایران پرواز میکنه!!).ولی بازم تاکید میکنم که زیبا کار شدن و نشون توانمندی ایشونه.
جواب طراح:
در اصل باید بگم مفهوم این طرح تحت تاثیر کتاب بسیار خوب« تجدد و فراتجدد و پس از آن در شهرسازی» دکتر بحرینی است .
یه جورایی بازگشت به اصل و زندگی و دور شدن از یکنواختی شهرهای بتنی و ...

در ضمن به نکته خوبی اشاره کردید پرواز پرنده . به نظرم برنامه ریزان شهری و منطقه ای مانند پرندگانی هستند که باید بر اوضاع و احوال برنامه ریزی و توسعه در یک کشور نظارت داشته باشند

کمی باید ما به عنوان شهرساز و برنامه ریز خودمون رو بیشتر باور کنیم و خودمون رو محدود به طراحی شهرک و چند خیابان نکنیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، soheilarch ، aramo ، JAVAD4050 ، century21 ، elham90 ، FaTyJo0oN ، Maryam M
اولین نظر برای اصلاح آرم را خودم میزارم

به نظرم کلمه ایران شهرساز بهش اضافه بشه

ممنون از طراح مهندس سعید

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Saeedm ، JAVAD4050 ، aramo
دومیش رو هم من میذارم
محل نقشه ایران مناسب نیست، همچنین تعددش کار رو خراب کرده
شاید اصلا لزومی به بودن نقشه نباشه
بنده هم از طراح گرامی تشکر میکنم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، shokri ، JAVAD4050 ، aramo
تعادل و استحكام نداره يه فكري براش كنيد
ضمنا مهندس عليرضا زمان بيشتري براي اين طرح ها بزاريد نتايج بهتري دريافت مي كنيد، طرح هاي بيشتري ارائه ميشه
دليلش هم اينكه بيشتر افراد به صورت دوره اي به سايت سر ميزنن.
سپاس
آخرین ارسال های من :

پشت این پنجره جز یک هیچ بزرگ، هیچ نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050 ، aramo ، Saeedm
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۷:۱۵ عصر)ahmad.s نوشته است: تعادل و استحكام نداره يه فكري براش كنيد
ضمنا مهندس عليرضا زمان بيشتري براي اين طرح ها بزاريد نتايج بهتري دريافت مي كنيد، طرح هاي بيشتري ارائه ميشه
دليلش هم اينكه بيشتر افراد به صورت دوره اي به سايت سر ميزنن.
سپاس

از حدود 2 ماه پیش شروع کردیم و خوب من نظرسنجی را باز گذاشتم اگر آمار تغییر کند آرم جدید را با این آرم به نظر سنجی میزاریم تا بهترین انتخاب شود.

بهتره شما که دستی تو کار دارید همین الان شروع کنید و به تاپیک زیر بروید و لوگو بالای سایت را طراحی کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، aramo
چهارمیشو من بگم : نظر طراح گرامی درباره رنگ زرد در وسط آرم چیست؟ ( مقصودشونو یکم توضیح بدن . با تشکر )
این طرح خیلی زیباست . این که اینقدر بدون زاویه و منعطفه جالبش کرده . واقعا متشکرم .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، aramo ، Saeedm
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۷:۳۲ عصر)Mahbobe-G نوشته است: چهارمیشو من بگم : نظر طراح گرامی درباره رنگ زرد در وسط آرم چیست؟ ( مقصودشونو یکم توضیح بدن . با تشکر )
این طرح خیلی زیباست . این که اینقدر بدون زاویه و منعطفه جالبش کرده . واقعا متشکرم .

با تشکر از تمام دوستان گرامی که نظرات ارزشمند خود رو بیان کردند
رنگ بندیش به نظر خودم هم جالب نیست (تنوع رنگش بالا است و یه جورایی رنگ ها واقعی و شهری نیست و مصنوعی است)
در مورد نقشه هم می تونیم اون رو به جای ه شهر قرار بدیم
در زمینه عدم استحکام و ثبات از سویی حرفتون رو قبول دارم (که اون با رنگ بندی های طبیعی تر و سایه روشن میشه بهترش کرد)
از سمت دیگه ما با یک سیستم چند متغیره تغییر پذیر با زمان غیر خطی به عنوان شهر رو به رو هستیم که فکر کنم
طرح این مورد خوب نشون میده

در مورد رنگ بندی هم دوستان نظرات خود رو بفرمایند حتی یک یا دو رنگ ثابت برای سایت انتخاب شود تا هویت خاصی به سایت بده

در اولین فرصت کاری تغییرات رو اعمال خواهم کرد.
با تشکر مجدد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، mehdime007 ، .Utopia ، JAVAD4050 ، aramo
نظرات خودتون را بهتر شدن آرم رسمی ایران شهرساز بزارید.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، aramo ، Saeedm
ممنون از طراحی مهندس
من با کلیت کارموافقم
مخصوصا که آرم مفهومی کارشده
ولی از لحاظ رنگ بندی و نقشه ایران و نوشته ای که روی کار اومده موافق نیستم
پیشنهادات
اصل کار حفظ بشه یعنی بیسه کار که سبز هست به جای خود باقی بمونه
نقشه حذف بشه ولی بارنگ بندی پرچم ایران مشخص بشه
از رنگ های سیاه و خاکستری استفاده بشه چون خیلی گرافیکی شده میزنه تو ذوق
یه مفهومی هم از مهندسی داشته باشه
یه چیز دیگه
سعی بشه که آرم کمی سه بعدی جلوه کنه نه دو بعدی
البته روی آرم انیمیشینی هم کار بشه بد نیستا یعنی اینکه هر چند ثانیه تغییر حالت داشته باشیم
شرمنده خیلی حرف زدم
کوچیک شما...;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، aramo ، Saeedm
من هم با نظر مهندس دهقان موافقم کلمه ایران شهر ساز بهش اضافه بشه زیباتر است هم طرح آرم و هم رنگها بسیار زیبا هستند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، Saeedm

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,300 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,805 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,849 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,323 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان