امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درود جناب علیرضا
اقا خسته نباشید،

جناب علیرض من سولات ازاد 90 رو شدیدا لازم دارم و چون تو یه شهر کوچک هستم،نمی تونم این سولات رو گیر بیارم ، میتونید تو این زمینه ما رو راهنمایی بفرمایید که از کجا می تونم گیر بیارم؟ با سپاس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۷:۴۳ عصر)iranshahr63 نوشته است: اقا خسته نباشید،

جناب علیرض من سولات ازاد 90 رو شدیدا لازم دارم و چون تو یه شهر کوچک هستم،نمی تونم این سولات رو گیر بیارم ، میتونید تو این زمینه ما رو راهنمایی بفرمایید که از کجا می تونم گیر بیارم؟ با سپاس

سلام اینم سوالات دانشگاه آزاد 1390 در انجمن vip

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...19#pid4919

جوابهای اون هم در سایت هست اینم لینک:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...24#pid4924
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، JAVAD4050 ، aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۷:۴۳ عصر)iranshahr63 نوشته است: اقا خسته نباشید،

دوست عزیز از شما که یک شخص فهمیده هستید بعید هست که به اعضا پیام دهید و فایل را درخواست کنید طبق قانونی که گذاشته ایم ارسال فایلهای vip از طرف اعضا ممنوع است و برخورد خواهد شد.

به جای فرستادن پیام ها میتونستید فایلهای خاک خورده سیستم تون را در سایت بزارید و عضو ویژه سایت شوید و علاوه بر این فایل حدود 2000 فایل با ارزش دیگر را هم دانلود کنید.

امیدوارم بقیه دوستان هم این را به خوبی درک کنند که در قبال چند فایل که شما در سایت میزارید میتونید عضو ویژه سایت شوید و بیش از 400 برابر فایل هاتون را دانلود کنید.شاید افرادی همون فایلهای شما را که به نظر خودتون کم ارزش هستند را شدیدا نیاز داشته باشند.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، aramo ، elham90 ، JAVAD4050
دقیقا حق با مهندس دهقان هست
بسیاری از فایل های بی ارزش از نظر شما، برای دیگران حیاتی هستند
دیگه آخرش اینه که شما فایلی ندارید
بیاید یه پیام بدید که چیزی ندارید، ما که خسیس نیستیم، در خدمتتونیم
اما اگه بخواید اینطوری از پیام خصوصی سواستفاده کنید دور از شخصیت یه مهندس این مملکته
امیدواریم که از این به بعد شاهد رفتار متعادل تری از تمامی دوستان، مخصوصا اعضای جدیدالورود باشیم
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، aramo ، elham90 ، JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان