امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش های شهرسازی دانشگاه کردستان
سلام ، چکیده مقالات همایش طراحی شهری از تئوری تا عمل در ایران را براتون گذاشتم امیدوارم استفاده کنید

.rar   چکیده مقالات با فهرست21.rar (اندازه: 1.33 MB / تعداد دفعات دریافت: 304)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط ساناز رحیمی ، abcdefghijklm ، lofra ، alireza ، haydariyan ، محروم ، sargol
سلام دوستان گزارش مختصری از همایش بین المللی طرّاحی شهری از تئوری تا عمل در ایران رو براتون گذاشتم(هرچند با تاخیر!)

.rar   گزارش همایش بین المللی طرّاحی شهری از تئوری تا عمل در ایران.rar (اندازه: 992.4 KB / تعداد دفعات دریافت: 102)

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، محروم ، pariaaa
قابل توجه دانشجویان دانشگاه کردستان:
با توجه به نزدیکی روز شهرساز (8 نوامبر)
به این بهانه یکشنبه 28 آبان با حضور اساتید دانشگاه ،مهندس سعیدنیا،شهردار سنندج،اعضای شورای شهر،مسئولین راه و شهرسازی و ... مراسمی در تالار مولوی دانشکده برگزار می شود.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
سلام مهندس اگر این همایش برگزار میشه چرا تو دانشگاه کسی اطلاع رسانی نکرده
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۱۶، ۰۵:۰۵ عصر)haydariyan نوشته است: سلام مهندس اگر این همایش برگزار میشه چرا تو دانشگاه کسی اطلاع رسانی نکرده

چون که دوست عزیز از طرف دکتر علیزاده(مدیر گروه محترم شهرسازی دانشگاه کردستان) من و یه سری از بچه ها مسئول برگزاری این همایش شدیم ، الانم مشغوله هماهنگی با ادارات هستیم. به زودی تو دانشگاهم اطلاع رسانی می کنیم، ، به دلیل یه سری مشکلات تو دادن بودجه امکانش زیاده که یکشنبه 28 آبان برگزار شه. سوالی بود در خدمتم

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
چرا دانلود نمیشه کرد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۸-۱۶، ۰۵:۰۵ عصر)haydariyan نوشته است: سلام مهندس اگر این همایش برگزار میشه چرا تو دانشگاه کسی اطلاع رسانی نکرده

بالاخره پس از کلی تغییر در زمان برگزاری همایش، در نهایت قرار شد که همایش، شنبه همین هفته یعنی 11/9/91 ساعت 2 تا 5 در آمفی تئاتر فردوسی برگزار بشه.

پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch ، haydariyan
    سلام ما که ثبت نام نکردیم چی؟
    میشه رفت؟البته دکتر بهزادفر و کیومرث حبیبی و پاکزاد اساتید برادرم هستن. ولی میشه ماهم بریم؟یا باید دعوت نامه داشت؟7

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Wink آشنایی دانشجویان دانشگاه کردستان kasrak 33 16,793 ۱۳۹۲-۶-۱۷، ۰۱:۱۰ صبح
      آخرین ارسال: pariaaa
      Exclamation اعضای هیئت علمی شهرسازی دانشگاه کردستان kasrak 11 7,662 ۱۳۹۱-۱۰-۹، ۱۱:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        اعضای ایران شهرسازدر اجتماع بزرگترین شهرسازان کشور در همایش طراحی شهری سنندج alireza 1 2,428 ۱۳۹۱-۲-۲۱، ۰۱:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: ساناز رحیمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان