[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان آبان ماه 1391
سلام بر همه شما دوستان

با پیشنهاد یکی از مدیران انجمن خانم مهندس قلی زاده تصمیم بر آن گرفته شد که به ازای ارسال یک فایل جی آی اس یا اتوکدی شهرتون میتونید از 10000 تا 40000 امتیاز بگیرید و حداقل 2000 فایل انجمن vip را دانلود کنید.

همه فایلهاتون را در همین تاپیک ارسال کنید و خودم منتقل میکنم.

امیدوارم تا پایان خرداد ماه 1391 بتونیم بانک خوبی از فایلهای جی آی اس و کدی کل شهرهای ایران جمع آوری کنیم.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: ایلیا ، parasto_gh ، aramo ، 0RKIDEH ، elham90 ، FaTyJo0oN ، nazanin.gh ، haydariyan ، Shahrsaz67 ، Maryam M ، bahareh. ، arvik
2
RE: جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان اسفند ماه
اولین فایل بزودی ....

فایل شهر رشت را مهندس shahrsaz67 با حجم 37 مگابایت در سایت قرار میدهد

برای دانلود فایل به لینک زیر بروید:

سپاس شده توسط: aramo ، 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، bahareh.
3
RE: جدید=>ارسال 1 نقشه جی آی اس یا اتوکد شهر های ایران=40000 امتیاز>>>>تا پایان اسفند ماه
(1390-12-13، 10:40 عصر)AliReza نوشته است: اولین فایل بزودی ....

فایل شهر رشت را مهندس shahrsaz67 با حجم 37 مگابایت در سایت قرار میدهد

برای دانلود فایل به لینک زیر بروید:

براي قرار دادن فایل اتوكدي شهر رشت مهندس shahrsaz67 در سايت 37000 امتياز به حسابشان واريز شد.

سپاس شده توسط: elham90 ، Shahrsaz67 ، bahareh.
4
(1390-12-13، 11:38 عصر)parasto_gh نوشته است: ممنون مهندس دهقان، البته این دقیقاً پیشنهاد من نبود. پیشنهاد یکی دیگه از مدیران انجمن بود که اگر دوست داشتن اسمشونو میارم.
خوب برای شروع خودم اینجا یه نقشه می ذارم. نقشه تفصیلی شهر بجنورد..........
با توجه به اینکه شهر بجنورد در سه دانشگاه دولتی، غیرانتفاعی اشراق و پیام نور رشته شهرسازی داره. مطمئناً خیلی ها به این نقشه ها احتیاج دارند.

براي قرار دادن نقشه تفصیلی شهر بجنورد مهندس parasto_gh در سايت 10000 امتياز به حسابشان واريز شد.

سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، parasto_gh ، bahareh.
5
مهندس علیرضا نیاز به تایید نداره به هر حال ما دریافت کردیم متشکر.:)
آخرین ارسال های من :

آن کس که از درون جان واعظی دارد خدا را بر او حافظی است.مولا علی(ع)
به جای پیام خصوصی با ایمیل: shahrsaz67@gmail.com تماس بگیرید.ممنون
 سپاس شده توسط: ایلیا ، AliReza ، parasto_gh ، bahareh.
6
نقشه اتوكد مشهد هم توسط مهندس الهام در سايت قرار گرفت بعد از آپلود كامل امتياز آن واريز ميشود.

دوستان اين طرح را حمايت كنيد و براحتي 2000 فايل با ارزش را دانلود كنيد.

خوشبختانه دوستاني كه فايل كدي شهرهاي تهران-رشت-تفصيلي بجنورد و مشهد را قرار دادند نيازي به عضويت vip نداشته اند و ازشون تشكر ميكنم.

براي دانلود را كليك كنيد

سپاس شده توسط: ایلیا ، elham90 ، FaTyJo0oN ، bahareh.
7
lمن هم 10000 امتیاز به هرکدو از دوستانی که تو این تاپیک نقشه جی آی اس و یا اتوکد بذارن، اهدا می کنم، اولین 10000 امتیاز به shahrsaz67 به خاطر نقشه رشت. پس از آپلود شدن نقشه مشهد توسط الهام عزیز هم 10000 امتیاز واریز خواهم کرد. ناگفته نماند که خیلی به نقشه مشهد احتیاج دارم. ممنون از حمایت همه شما دوستان.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط: AliReza ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، ایلیا
8
خوب من جی آی اس مشهدو کاشمرو دارم که سنگییینه :blush:

فایل جی آی اس شاندیز و طرقبه رو هم دارم که البته اون بر اساس برداشت میدانی کلاسمون تهیه شده

کد این دوتا رو هم دارم ولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تنبلیم می شه اینجا بزارم :D
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
9
(1390-12-15، 06:52 صبح)mahnazed نوشته است: خوب من جی آی اس مشهدو کاشمرو دارم که سنگییینه :blush:

فایل جی آی اس شاندیز و طرقبه رو هم دارم که البته اون بر اساس برداشت میدانی کلاسمون تهیه شده

کد این دوتا رو هم دارم ولیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی تنبلیم می شه اینجا بزارم :D

هر جای سایت که دوست دارید بزارید انتقالش میدم مهم فایل با ارزش هست و جای اون مهم نیست

سپاس شده توسط: ایلیا ، elham90
10
(1390-12-15، 06:52 صبح)mahnazed نوشته است: خوب من جی آی اس مشهدو کاشمرو دارم که سنگییینه :blush:

اگر فایل جی آی استون رو فشرده کنید، متوجه میشید که که خیلی بیشتر از حد تصور حجمش میاد پایین. من جی آی اس تهران به اون بزرگی رو گذاشتم به راحتی مشهد که باز خوب کوچیکتره. شما فایلتون رو بذارید مطمئن باشید بچه ها حسابی حمایتتون می کنن.

سپاس شده توسط: elham90 ، nazanin.gh ، ایلیا ، bahareh.
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز AliReza 106 1394-6-3، 10:13 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  50000(پنجاه هزار)امتیازبگیرید به همین راحتی=>هر کمک شما تا 50000 امتیاز دارد..کلیک کن AliReza 2,656 1391-9-4، 12:20 صبح
آخرین ارسال: arshadememari
  ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} AliReza 8,372 1391-7-8، 11:20 عصر
  جديد>>تا پایان آبان 91 *2000امتیاز*هر ارسال جزوه یا کتاب و 50 هزار براي پايان نامه AliReza 7,391 1391-7-8، 11:18 عصر
  خیره کننده*برای اولین بار*اهدای يك میلیون و ششصد هزار امتیاز-هر ارسال 25000امتیاز AliReza 3,067 1391-3-4، 01:27 عصر
  طرح وِیژه پاییز 1391>> انجمن VIP ( کاربران ویژه سایت )پرداخت و عضویت آنی شما AliReza 5,405 1390-8-29، 06:36 عصر
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! AliReza 3,229 1390-8-16، 12:44 عصر
آخرین ارسال: kasrak
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آخرین ارسال های انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  [همایش]  دومین کنفرانس ملی مدیریت ساخت و پروژه 9 ساعت پیش amirho amirho اخبار همایش ها
  پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید 11 ساعت پیش amindatcom kamranl لیست پایان نامه های ایران شهرساز
  فروش ویژه  فروش پکیج پارسه و کیمیافکر برنامه ریزی شهری (در حد نو و بسیار تمی... دیروز E.Y.I E.Y.I کتاب های برنامه ریزی شهری
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 دیروز سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری دیروز a.gh yas.moradimehr مشاوره کنکور
  لحظه شماری اعلام نتایج کنکور ارشد 94-دوشنبه 9 شهریور 6-3 AliReza urbanDesign.h تالار گفتمان طراحی شهری
  کنفرانس بین المللی دستاوردهای نوین پژوهشی‌ در عمران، معماری و شهرسازی-شهریو... 6-3 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز 6-3 AliReza AliReza دفتر مدیریت vip
  درخواست رایگان  درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه 6-3 maryam azari maryam azari تالار گفتمان طراحی شهری
  خبر ویژه  دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان... 6-3 atelieahjam سیرانا سوالات کنکور
  به جریان افتادن مجدد مسابقه ۳میلیاردی “طراحی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس... 6-2 leila leila اخبار معماری
  کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی 6-2 leila leila اخبار معماری
  مقاله  مقاله شهرسازی 6-2 archopedia archopedia مقالات فارسی
  نشست “شهر دوستدار کودک” از سلسله نشست های هنر و زیبایی شناسی شهری 6-2 leila leila اخبار معماری
  جشنواره کوچه های زیبا، خانه های زیبا – تبریز 6-2 leila leila اخبار معماری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
[-]
تبلیغات
جستجو
جستجوی گوگل