امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از مدیر سایت تشکر می کنم که تالار شهرسازی دانشگاه ارومیه رو درست کردن.
امیدوارم که بتونیم تو این گروه مباحث و مطالب مفید شهرسازی و طراحی شهری رو مطرح کنیم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، بیوتیفول ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، ساناز رحیمی ، .Utopia
با عرض سلام
منم به نوبه خودم تشکر می کنم .

سعید ، دانشجوی ترم 6 دانشگاه ارومیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط امیررضا ، JAVAD4050 ، ساناز رحیمی
salam be tamame orumie iha va daneshjuyan mohasel dar orumie. mikhastam bedunam daneshgae shoma tarahi shahri ham dare? hodadan ba che rotbe i mishe ghabul shod?? mamnun. agaram khastid be khodam peygham bedid
aslan arshade shahrsazi dare? age dare dar che shakhe hayi???????

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط deeas ، kasrak
خیلی ممنون از ایجاد تالار گروه شهرسازی
اووووووووووووووووو ببخشید ارومیه اش یادم رفت. به هر حال ;)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط بیوتیفول ، deeas
    (۱۳۹۱-۱-۱۹، ۱۰:۳۵ عصر)ساناز رحیمی نوشته است: salam be tamame orumie iha va daneshjuyan mohasel dar orumie. mikhastam bedunam daneshgae shoma tarahi shahri ham dare? hodadan ba che rotbe i mishe ghabul shod?? mamnun. agaram khastid be khodam peygham bedid
    aslan arshade shahrsazi dare? age dare dar che shakhe hayi???????

سلام دوست عزیز
    تا امسال که دانشگاه ارومیه ارشد شهرسازی نداشته ولی این جور که بوش میاد سال بعد می خوان ارشد برنامه ریزی بیارن . فک کنم ظرفیتش 8 تا باشه که 3 یا چهار نفر از دانشجوهای خودش بر میداره .
    اما طراحی نداره و فک نمی کنم حالا حالا ها بیارن .
    ولی سالبعد اگه کسی خواست دانشگاه ارومیه رو بیاره تو اولویتاش حتما قبلش تحقیق کنه چون فعلا استاد آنچنانی واسه تدریس مباحث ارشد نداره .. دارن استاد میگیرن ولی معلوم نیست کی و با چه کیفیتی...

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    تا اون جاییکه من اطلاع دارم امسال اولین ورودی ارشد رو میگیره و تو دفترچه نحوه پذیرش و تعداد ظرفیت اعلام میشه،و استادایی هم هستند که عضو هیئت علمی می شن و مشخص اند که کین!!!!ولی بیشتر از این متاسفانه نمی تونم بگم،منتظر پذیرش امسال باشین تا بعدش باز اگه جای اطلاع رسانی داشت اطلاع می دیم.

پاسخ
     سپاس شده توسط بیوتیفول
    سلام م دانشجوی ترم 7 شهرسازی ام . خسته نباشید می گم به شما و همه اونایی که دارن ارشد می خونن.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان