امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود فایل آماده سازی محله ای از منطقه 2 تهران
دانلود فایل آماده سازی محله ای از منطقه 2 تهران

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، sharmin ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، روجا ، haydariyan ، elham90 ، ahmad lotfi ، sharare ، atelieahjam
دوست عزیز ممنون از ارسالتون
فکر کنم منظورتون "آماده سازی محله ای از منطقه 22 تهران با هدف توسعه پایدار شهری" بوده
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، Shahrsaz67 ، kiana7822 ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۷:۳۵ عصر)urbanplanner نوشته است: دانلود فایل آماده سازی محله ای از منطقه 2 تهران

لطفا برا من Mail کنین با تشکر:
Ahajmohammadi@Gmail.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۳۱، ۱۲:۵۸ عصر)ALI059 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۷:۳۵ عصر)urbanplanner نوشته است: دانلود فایل آماده سازی محله ای از منطقه 2 تهران

لطفا برا من Mail کنین با تشکر:
    Ahajmohammadi@Gmail.com
    دوست عزیز فایل های موجود در vip برای هیچ کس ایمیل نمیشن، این خلاف قوانین و مقررات انجمنه، و اگر دیده بشه، با هر دو طرف خاطی، چه اونی که فرستاده و چه اونی که دریافت کرده برخورد میشه، این رو نه تنها برای شما بلکه برای تمام اعضا گفتم، یکی 2 ماهی هست که دائماً کلی از اعضا برای من پیام خصوصی میزارن که فلان فایل رو برامون ایمیل کن، من جواب هیچ کدومشون رو ندادم، اما اینجا کلی می گم که خلافه. اگر به این فایل ها احتیاج دارید عضو vip بشین و از هزاران فایل با ارزش دیگه هم استفاده کنید، باور کنید ضرر که نخواهید کرد، هیچ، کلی منفعت هم داره
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، FaTyJo0oN ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,557 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,938 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: nneda65
      غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,828 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,733 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: En.emami
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,199 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: maryamghorbani813
      غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,739 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,210 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,458 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,121 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
      غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,150 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: maz.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان