امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدیه سایت=> کل سایت ایران شهرساز را بدون وارد شدن به سایت داشته باشید>>>>>>>کلیک کنید
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۲:۵۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۲:۵۰ عصر)orkideh_04 نوشته است: بله ممنون
من دیشب نصب کردم و عالی بود

الان از فایرفاکس خارج بشید و دوباره وارد بشید تا بروز بشه اون قبلی مال 7 ماه پیش بود و جالب نبود این را از صبح تنظیم کردم.

اگه بروز نشد اعلام کنید ولی اتوماتیک بروز میشه و شبیه عکس پیوستی ارسال اول میشه

بسیار عالی
البته دیشب روی یک سیستم دیگه بود
الان روی این سیستم تازه نصب کردم
آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، elham90
دستتون درد نکنه خیلی عالیه :blush: برای فایر فاکس نصبش کردم . ولی روی گوگل کروم نصب نشد :(
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ALI XxX ، ایلیا
درود
دوستانی که از گوگل کروم استفاده میکنند هم میتوانند این تولبار را نصب کنند.

تا امروز بر روی فایرفاکس و اینترنت اکسپلور و گوگل کروم نصب و فعال سازی میشود.

برای نصب به آدرس زیر بروید:

https://s3.amazonaws.com/com.alexa.toolb.../index.htm
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام ، خدا قوت مهندس دهقان عزیز ... روز مرد رو به شما صمیمانه تبریک میگم و براتون سلامتی ، شادی و موفقیت روزافزون آرزو دارم . در مورد هدیه ی جالبتون به کاربرا : اگر موتور جستجویی که برای نصب قرار دادید نصب نکنیم امکان استفاده از این فابل رو نداریم ؟ power_ice66@yahoo.com
آخرین ارسال های من :

آن شو که باید شوی (نیچه )
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۳۲ صبح)فانوس راه نیک نوشته است: سلام ، خدا قوت مهندس دهقان عزیز ... روز مرد رو به شما صمیمانه تبریک میگم و براتون سلامتی ، شادی و موفقیت روزافزون آرزو دارم . در مورد هدیه ی جالبتون به کاربرا : اگر موتور جستجویی که برای نصب قرار دادید نصب نکنیم امکان استفاده از این فابل رو نداریم ؟ power_ice66@yahoo.com

سلام ممنون
    این تولبار همه سایت را در نواری در اختیار شما قرار میدهد و جستجوی آن از موتور گوگل بهره میبرد و نصب آن را به همه کاربران توصیه میکنیم.
    سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، فانوس راه نیک

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,872 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,329 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
      رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان