امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip)
سلام.
اینم طرح تفصیلی همدان.امیدوارم مفید واقع بشه.:shy:

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، ایلیا ، shokri ، alireza ، aramo ، parasto_gh ، FaTyJo0oN ، planning ، ماراویا ، 0RKIDEH ، .Utopia ، ahmad lotfi ، sharare ، MHAKBARI ، Sahab ، atelieahjam
اين فايل از تاپيك اصلي جدا شده است

دليل : دسترسي راحتتر به اين فايل
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH
واییییییییییی مهندس دستتون درد نکنه :heart::heart::heart:
خیلی بهش احتیاج داشتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
ممنون مهندس. من هم در حد وسع 10000 امتیاز به شما هدیه می کنم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
نمیدونی چقدر دنبالش بودم مرسیییییییییی
دوستان کسی طرح جامع همدان همون که تقش پیراوش کار کرده رو نداره شدیدا بهش نیاز دارم ؟؟:huh::huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان کسی طرح جامع همدان همون که تقش پیراوش کار کرده رو نداره شدیدا بهش نیاز دارم ؟؟:huh::huh:
[/quote]

ببخشید من این یه تیکه بالا رو متوجه نشدم!اسم شخصه؟

پاسخ
سلام دوستان.من نتونسم دانلود کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۱۰:۴۶ عصر)nazanin.gh نوشته است: دوستان کسی طرح جامع همدان همون که تقش پیراوش کار کرده رو نداره شدیدا بهش نیاز دارم ؟؟:huh::huh:

ببخشید من این یه تیکه بالا رو متوجه نشدم!اسم شخصه؟
    [/quote]

شرکت مهندسین مشاور نقش پیراوش ( شرکت دکتر گلکار )

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۸:۱۸ عصر)yasamin7822 نوشته است: نمیدونی چقدر دنبالش بودم مرسیییییییییی

ولی تا اونجایی که من خبر دارم چنین شرکتی طرح جامع همدان رو کار نکرده!ولی از دوستام میپرسم اگه داشتن حتما ج میدم.

پاسخ
    اینکه کار کرده رو مطمئنم خیلی هم عالی کار شده ممنون لطف میکنید:heart:

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) alireza 21 39,422 ۱۳۹۶-۸-۲۲، ۰۳:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,902 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: nneda65
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی قزوین vip saeed nasiri majd 3 10,155 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۰:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: maryamghorbani813
      غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,427 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
      نیازمند طرح پروژه کارگاه برنامه ریزی شهری j.sevda66 0 891 ۱۳۹۵-۲-۲۰، ۰۱:۳۶ صبح
    آخرین ارسال: j.sevda66
      فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,433 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,758 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,080 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
      غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,132 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: maz.
      غیر رایگان طرح تفصیلی اردبیل mehdime007 11 12,027 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۰۶:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: علی صبا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان