امتیاز موضوع:
  • 89 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.:*(پخش شدن آهنگ ملایم در سایت)*:.
به نظر من اگر یه اهنگ زیبا و ملایم هنگام باز کردن سایت اجرا بشه تاثیر زیادی میتونه داشته باشه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect ، 0RKIDEH
(۱۳۸۹-۱۲-۲۰، ۰۳:۱۳ عصر)ALI XxX نوشته است: به نظر من اگر یه اهنگ زیبا و ملایم هنگام باز کردن سایت اجرا بشه تاثیر زیادی میتونه داشته باشه.

سلام ممنون از پیشنهاد شما
حتما برای بهبود سایت انجام خواهد شد . موفق باشی

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
اگه از همون ابتدا معمار یا شهرساز بودن رو مشخص کنید خیلی عالی میشه
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
سلام پیشنهادی خوبی است و باعث عدم خستگی موقع کار در داخل سایت میشه
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
(۱۳۸۹-۱۲-۲۰، ۰۳:۱۷ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۸۹-۱۲-۲۰، ۰۳:۱۳ عصر)ALI XxX نوشته است: به نظر من اگر یه اهنگ زیبا و ملایم هنگام باز کردن سایت اجرا بشه تاثیر زیادی میتونه داشته باشه.

سلام ممنون از پیشنهاد شما
حتما برای بهبود سایت انجام خواهد شد . موفق باشی
واقعا پیشنهاد خوبیه
حتی می شه هر کی یک آهنگ مناسب بذاره بعد از بین اونا بهترینش انتخاب بشه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
برای شروع!

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   Music1.rar (اندازه: 892.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 43)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak
آهنگ ملایم و خوبی بود بزودی برای شروع میزارم که با باز شدن سایت شروع میشه

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۱۰:۵۲ عصر)AliReza نوشته است: آهنگ ملایم و خوبی بود بزودی برای شروع میزارم که با باز شدن سایت شروع میشه
اگه خواستید باز هم هست، تادلتون بخواد! فقط برای شروع بود ( البته نه فقط تو این زمینه، کتاب مقاله جزوه ...!) فقط تا زمانی که دوستان رغبت نشون ندن فکر نمی کنم بیشتر از این انجام دادنش درست باشه، چون شاید علاقه ای به این موارد ندارن یا نیازی ندارن.....

پاسخ
من هم موافقم البته باید آهنگی باشد با روحیات شهرساز و معمار بخونه و باعث اختلاف نشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد alireza 0 1,480 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتقاد از سایت hamid_shahrsaz 7 4,580 ۱۳۹۳-۶-۸، ۱۲:۳۳ عصر
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,154 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!! .Utopia 4 4,035 ۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۰۱:۱۳ صبح
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 2,971 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,142 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,334 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,091 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  پیشنهادی در مورد ارسال مقالات و کتابها و ... 0RKIDEH 0 1,417 ۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۱۱:۵۳ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,481 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان