امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه افراد خلاق در زمینه کارآفرینی!
به نظر شما به عنوان یک شهرساز چگونه می توان یک کارآفرین هم بود؟

ایده های نابتون رو بیان کنید.

سپاس.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، ایلیا ، nazanin.gh ، Shahrsaz67
مهندس اگه میشه بیشتر توضیح بدین و اینکه منظورتون بیشتر موضوعات شهرسازی و معماری هست یا...:cool:
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@
در این زمینه که در کل در چه عرصه هایی شغلی می توان در زمینه شهرسازی طراحی شهری و برنامه ریزی ایجاد اشتغال نمود؟

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
به نظر من
شهر سازا باید اول بیان مشکلات جامعه رو بررسی کنن ببینن که در جه زمینه های شهری مشکلات داریم و اساسی ترین هاش وکاربردی ترین هارو شناسایی کنن بعد از شناخت و تحلیل در صدد حل مشکلات بر بیان و با تولید راهکارهای کاملا اجرایی بکوشن:rolleyes:

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,392 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,724 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,791 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 965 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,754 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,338 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,152 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,740 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,020 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,284 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان