امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آشنایی دانشجویان دانشگاه کردستان
Wink 
سلام دوستان،این تاپیک رو مخصوص بچه های دانشگاه کردستان گذاشتم که بیشتر با هم آشنا بشیم و بتونیم فعالیتمون رو چه در سایت و چه در دانشگاه افزایش بدیم. خواهشا کسانی که از این موضوع دیدن می کنند، اسم خودشون- رشته تحصیلی- مقطع-و ... رو بنویسن که بیشتر با هم آشنا بشیم. با تشکر
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، lofra ، haydariyan ، ramo69 ، ساناز رحیمی ، 0RKIDEH
سلام من دانشجوی اونجا نیسم ولی ارادت خاصی به کردستانیا دارم

یکی از بهترین دوسام دانشجوی اونجا بوده که البته امسال ارشد قبول شده و رفته تهران :D
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، .Utopia ، haydariyan ، ساناز رحیمی
خیلی ممنون که در تالار ما شرکت کردید منت گذاشتید. امیدوارم دوستان دیگه هم بیان و خودشون رو معرفی کنند.
از خودم شروع میکنم کسری -دانشجوی شهرسازی- کارشناسی که تو همین دانشگاه در حال تحصیل هستم.
در حال حاضر دانشگاه کردستان در مقطع ارشد تنها در رشته برنامه ریزی شهری دانشجو پذیرش می کنه،امیدوارم تا 2 سال آینده در رشته طراحی شهری هم پذیرش کنه و بتونیم شاهد رشد هرچه بیشتر دانشگاه باشیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، shahrsaz1390 ، ساناز رحیمی
(۱۳۹۰-۱۲-۲۰، ۰۵:۲۱ عصر)كسري نوشته است: خیلی ممنون که در تالار ما شرکت کردید منت گذاشتید. امیدوارم دوستان دیگه هم بیان و خودشون رو معرفی کنند.
از خودم شروع میکنم کسری -دانشجوی شهرسازی- کارشناسی که تو همین دانشگاه در حال تحصیل هستم.
در حال حاضر دانشگاه کردستان در مقطع ارشد تنها در رشته برنامه ریزی شهری دانشجو پذیرش می کنه،امیدوارم تا 2 سال آینده در رشته طراحی شهری هم پذیرش کنه و بتونیم شاهد رش هرچه بیشتر دانشگاه باشیم.

:D

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak ، ساناز رحیمی
e? uni frdosi ke uni motabarie. az che nazar khub nist mohandes? tashakor az sherkatetun dar talare ma

پاسخ
 سپاس شده توسط ساناز رحیمی
سلام
من فارغ التحصیل رشته مهندسی شهرسازی از دانشگاه کردستانم
منم امیدوارم هر چه زودتر طراحی شهری بیاره!:angel:
راستی از آشناییتون خوشبختم:)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، haydariyan ، ساناز رحیمی
    سلام من شایان هستم دانشجوی ترم 4 شهرسازی دانشگاه کردستان
    امیدوارم شهرسازهای گل هر جا که هستن موفق و سر بلند باشن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط kasrak ، haydariyan ، ساناز رحیمی
      سلام من رامینم . دانشگاه ارومیه درس می خونم ولی خودم سنندجی ام.از آشنایی باهاتون خوشحال ام

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط haydariyan ، ساناز رحیمی ، kasrak
        سلام دوست عزیز خوش اومدی به تالار خودت. امیدواریم در بحث های بعدی که در تالار کردستان شکل میگیره شرکت کنی.با آرزوی موفقیت.
        در ضمن خوشحال میشیم بیشتر از شهرسازی دانشگاه ارومیه بدونیم از دانشکده گرفته تا اساتید و سطح علمی دانشگاه و ...
        این رو هم به مهندسان گرامی بگم که در غرب کشور (یعنی در بین استان های کردستان کرمانشاه تبریز زنجان ارومیه ایلام همدان ) در بین دانشگاه های سراسری، تنها دانشگاه کردستان و ارومیه شهرسازی دارند. و رقابتی تنگاتنگ:D

پاسخ
         سپاس شده توسط ramo69 ، ساناز رحیمی
        سلام دوستای عزیز
        من نه سنندجیم و نه سنندج درس می خونم :D
        فقط یه سوال از دوستمون که ارومیه درس می خونه داشتم
        استاد مرعشی هنوز اونجا تدریس می کنه؟؟؟؟؟؟ 2 ترم استاد ما بود فوق العاده بود :heart:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط ramo69 ، kasrak ، ساناز رحیمی

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        Exclamation اعضای هیئت علمی شهرسازی دانشگاه کردستان kasrak 11 7,611 ۱۳۹۱-۱۰-۹، ۱۱:۰۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          همایش های شهرسازی دانشگاه کردستان kasrak 27 16,281 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۰:۳۶ صبح
        آخرین ارسال: hani designer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان