امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چسبوندن و جداکردن فایل های pdf با این نرم افزار(Simpo)
اگر میخواهید فایل های pdf را بهم بچسبونید یا از هم جدا کنید حتما به کارتون خواهد اومد.

.zip   Simpo_PDF_Merge_&_Split_v2.0_www.AsanDownload.com.zip (اندازه: 3.81 MB / تعداد دفعات دریافت: 164)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، M.A. ، aramo ، shahryar ، H.Arzhang ، 0RKIDEH ، nazanin.gh ، parasto_gh ، sharmin

من همیشه دنبال همچین نرم افزاری بودم ....مرسی که گذاشتیدش .:blush:
من دانلودش کردم و پتچ هم در محلی که نرم افزار نصبشده آدرس دهی و اجرا کردم اما نرم افزاره اصلا اجرا نمیشه! شما خودتون نصبش کردید روی کامپیوترتون؟؟؟!!!
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67
سلام نرم افزار خوبیه بسیار سپاسگذارم ولی چرا توی قسمت تالار عمومی در بخش نرم افزار عمومی نزاشتید پیدا کردنش هم راحت تر است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۳ عصر)aramo نوشته است: سلام نرم افزار خوبیه بسیار سپاسگذارم ولی چرا توی قسمت تالار عمومی در بخش نرم افزار عمومی نزاشتید پیدا کردنش هم راحت تر است

شما نصبش کردید؟ چه طوری ؟ اجرا شد؟؟؟

پاسخ
من که نصب کردم کلی هم استفاده کردم.
اگه جاش ناجوره به مهندس علیرضا میگم تغییر بده جاشو.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۴ عصر)Mahbobe-G نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۳ عصر)aramo نوشته است: سلام نرم افزار خوبیه بسیار سپاسگذارم ولی چرا توی قسمت تالار عمومی در بخش نرم افزار عمومی نزاشتید پیدا کردنش هم راحت تر است

من هنوز دانلودش هم نکردم:s حالا دانلودش کنم بعد اجراش کنم اگه عمری باقی موند نتیجه اش رو می گم:cool:

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۷:۵۴ عصر)Mahbobe-G نوشته است:

چه سخت می گیری آبجی اسمشو کامل تو اینترنت سرچ کن کلی لینک میده بهت البته اونم شاید مث همین باشه

:cool:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
اگه ایرادی داره بگید تا دیگران رو سرگردان نکنه.خودم که مشکلی درش ندیدم.فقط با این مساله که فایلتون در پوشه فارسی باشه و در پوشه های مختلف یخورده بد تا میکرد که اونم چارش معلومه مثلا بیار دسکتاپ بعد انجام بده.چیز پیچیده ای نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۸:۵۵ عصر)shahrsaz67 نوشته است: اگه ایرادی داره بگید تا دیگران رو سرگردان نکنه.خودم که مشکلی درش ندیدم.فقط با این مساله که فایلتون در پوشه فارسی باشه و در پوشه های مختلف یخورده بد تا میکرد که اونم چارش معلومه مثلا بیار دسکتاپ بعد انجام بده.چیز پیچیده ای نیست.

برای من که اجرا نشد :huh::huh: ولی بازم دستتون درد نکنه :heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، ایلیا
اگه نشد از
adob acrobat professional
استفاده کنید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش نرم افزار Arc View SA E ED 0 2,759 ۱۳۹۱-۹-۱، ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: SA E ED
  روش های صحیح مطالعه روجا 0 2,195 ۱۳۹۱-۵-۴، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: روجا
  دانلود نرم افزار pdf2word lofra 7 8,129 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: esiiranshahrsaz
  ترمیم فایل های دانلودی روجا 1 1,794 ۱۳۹۱-۵-۲، ۰۹:۱۰ عصر
آخرین ارسال: dely_sh
  نرم افزار ساخت عکس پانوراما yaser seraj 7 5,465 ۱۳۹۱-۳-۲۰، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: yaser seraj
  نرم افزار طراحی پوستر yaser seraj 0 2,774 ۱۳۹۱-۳-۱۳، ۰۴:۲۹ عصر
آخرین ارسال: yaser seraj
  فونت های فارسی aramo 0 1,520 ۱۳۹۰-۱۱-۱۸، ۰۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: aramo
  حقه‌ها و ترفند‌های اینترنتی (هشت ترفند طلایی) aramo 0 1,438 ۱۳۹۰-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۷ صبح
آخرین ارسال: aramo
  پیدا کردن کد رنگ ها با استفاده از نرم افزار کم حجم Instant Eyedropper alireza 0 2,090 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دانلود برنامه office برای گوشی های اندروید و جاوا diamond 0 1,973 ۱۳۹۰-۹-۲۱، ۰۴:۴۴ عصر
آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان