امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مقاله بافت فرسوده برای پروژه
سلام,
ببخشید من برای ذرس بافت های فرسوده ی تاریخی هم باید یک پروژه داشته باشم و هم یک مقاله!
ولی تو انتخاب موضوع مشکل دارم, میشه کمک کنید یه موضوع خوب و جالب انتخاب کنم؟ برای مقالم باید یه موضوع مرتبط با بافت فرسوده باشه, پروژه هم باید یه بافت تاریخی تو تهران پیدا کنم و ازش عکس بگیرمو تحقیق کنم ولی نمیدونم برم کجا؟؟؟؟:huh:
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط Aylatana_lol
سلام برای بافت فرسوده که مطلب زیاد پیدا می شه. می تونید مقالات زیادی رو از سایتwww.sid.ir و یا از فصل نامه هفت شهر که در سایت شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری قرار داره استفاده کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، sharare
[quote='shahryar' pid='21699' dateline='1331491820']
سلام برای بافت فرسوده که مطلب زیاد پیدا می شه. می تونید مقالات زیادی رو از سایتwww.sid.ir و یا از فصل نامه هفت شهر که در سایت شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری قرار داره استفاده کنید.
ممنون از راهنماییتون سایت رو هم دیدم خیلی خوب بود, برای پروژه چی؟ جایی رو تو تهران میشناسید که من برم اونجا؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,442 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: امجدی
  مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,648 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: saharava
  بافت فرسوده saeedesd 0 1,120 ۱۳۹۴-۱۲-۸، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: saeedesd
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,095 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,294 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: imanataei
  درخواست فوری maryam.s 2 1,892 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۷:۰۷ عصر
آخرین ارسال: hero
  درخواست maryam.s 0 1,426 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,339 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,278 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,074 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان