امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهری با جمعیت یک نفر
Bug 

شهر " بافورد" در ایالت "ویومینگ " در غرب آمریکا تنها 1 نفر جمعیت دارد. اگر مایل هستید تا با کم جمعیت ترین شهر جهان آشنا شوید این مطلب را مطالعه کنید.[font=tahoma][font=tahoma]
[font=tahoma]به گزارش گروه خواندنی های مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، همه ما تاکنون مطالب زیادی را در مورد شهرها و روستاهای کم جمعیت شنیده ایم. شهر و روستاهایی که جمعیت آنها در حدود چند خانوار بیشتر نیست . اما نظر شما در مورد شهری با جمعیت 1 نفر چیست؟

[font=tahoma][تصویر:  147979_367.jpeg]
[/font]
شهری به نام " بافورد" در ایالت "ویومینگ " در غرب آمریکا تنها 1 نفر جمعیت دارد. " سامونس" شهردار و تنها ساکن این شهر یک نفره است که قصد دارد از سمت شهرداری این شهر بازنشسته شود و به اداره پمپ بنزین خود بپردازد.. وی این برنامه را در ذهن خود دارد تا پس از مدتی به شهری دیگر با جمعیتی بیشتر مهاجرت کند.

این شهر شامل یک خانه با 3 اتاق خواب ، 10 جریب زمین و یک مدرسه قدیمی که در سال 1905 میلادی ساخته شده است ، می باشد. در حال حاضر آقای سامونس این شهر کوچک را که کوچکترین شهر در کل آمریکا به حساب می آید را به حراج گذاشته است و قصد دارد این شهر را به شخصی بفروشد که بتواند از عهده اداره آن براید.

او خود اینگونه می گوید : من فکر می کنم که فقط فروختن این شهر اقدام عادلانه ای نباشد. بلکه باید سعی کنم تا این شهر را به فرد دلسوزی بسپارم. در حال حاضر پیشنهادی به ارزش 64 هزار پوند برای خرید این شهر ارائه شده است. مراسم حراجی در روز 5 آوریل برگزار خواهد شد.
[/font][/font][/font]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، abcdefghijklm ، parasto_gh ، kasrak ، javad jamshidi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شهری بر فراز آسمان javad jamshidi 0 1,748 ۱۳۹۱-۴-۲۴، ۰۲:۳۲ عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi
  راه آهن شمال، یک شاهکار مهندسی javad jamshidi 2 1,823 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۴:۰۷ عصر
آخرین ارسال: shiva golestani
Rainbow کشوری که فقط 3 نفر جمعیت دارد mahsa.aezzi 0 1,670 ۱۳۹۰-۱۲-۲۶، ۰۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: mahsa.aezzi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان