امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزو می کنم . . . . . . . . . . . . . . . . .
یک سالی میشه که از نوروز نود می گذره!یک سالی میشه که کارای شهرسازی در رکود فرو خفته!
یک سالی میشه که احساس میکنیم در شهر و شهرسازی داره یه اتفاقاتی میفته
یک سالی میشه که کنکور ارشد برنامه ریزی شد دو مرحله ای شده
یک سالی میشه که ظرفیت پذیرش ارشد دوبله که چه عرض کنم، سوبله شده!
یک سالی میشه که کلی رفیق جدید پیدا کردیم ( البته من 5ماه بیشتر نیست:D)
یک سالی میشه که مجبور میشم گیگ اضافه برای اینترنت بخرم!
یک سالی میشه که به یمن اشتراک گذاری فایل ها، کامپیوترمون مرتب تر شده:angel:
یک سالی میشه که هیچکی فکر نمیکرد اینجا، بتونه رشدی داشته باشه و چیز قابل ذکری داشته باشه برای عرضه!
از همه مهتر یک سال و خورده این از تاسیس پاتوقی می گذره که توش پر بود از نمک زندگی! به هر حال دعوا نمک زندگیه دیگه:Dچندروزیم البته میشه که بعضیا میخوان ما پیشرفت نکنیم، ولی ما میگیم چی؟ ( خودتون هرچی میخواید جوابشونو بدید!)
گاهی اوقات ادمی احساس چند خانوادگی بهش دست میده! و یکی دیگه هم به آمار خانواده هایمان اضافه شده ( حالا واقعا شده!؟)
بزرگان خاطره نویسی تاکید دارند که دعواها و اتفاقات هیجانی و غالبا منفی، ماندگاری بیشتری دارند و این قابلیت که به خاطره تبدیل بشوند در آنها بیشتر هست؛ چه سال خاطره انگیزی بود:Dاز این سال خاطره انگیز تنها ساعاتی باقی مونده و چه ساعات خاطره انگیزی خواهد بود این ساعات!
اما
اما قبل از اینکه بگم دیلیلیلیلینگ دیلینگ دینگ! و سال جدید رو شروع کنم
آرزو میکنم . . . . . .
آرزو میکنم سال جدید سالی باشه که خاطره انگیزی اینجوری زیاد توش نباشه:angel:
آرزو میکنم نمک سال پیش امسال به شکر تبدیل بشه!آرزو میکنم کسایی که نمیخوان ما پیشرفت کنیم، اینقدر پیشرفت کنن که دیگه از پیشرفت دیگران ناراحت نشن:rolleyes:
آرزو میکنم . . . . . . .

آرزو میکنم عیدتون مبارک باشه:shy:

:heart:عیدتون مبارک:heart:

امسال شما چی آرزو می کنید؟!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، alireza ، elham90 ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، aramo ، Vasta ، URBAN 98 ، H.Arzhang ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، JAVAD4050 ، lofra ، kasrak ، Saeedm ، shahrsaz1390 ، abcdefghijklm ، kiana7822 ، rrana ، امیررضا ، mahsa.aezzi
عید شما هم مبارک مهندس :blush: خیلی زیبا نوشتی . متـــــــــــشکرم.:heart:
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، H.Arzhang ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
درود چه متن زیبایی

آرزو میکنم که هر کسی که در ایران شهرساز کمک میکنه و گره ای از مشکلات شهرسازی و معماری را باز میکنه به تعدادش به اضافه یکی خداوند راهی را براش باز کنه
از صمیم قلبم خوشحالم و خوشحال از اینکه تونستم با کمک شما کاری کنیم کارستان و باعث خوشحالی هزاران شهرساز و معمار شویم.
همه روزها و شاید ساعت های سال 90 برایم پرشور بود و در همه لحظات عشق واقعی را دیدم عشق کمک به هم نوع
یادم میاد روزهای اول که هنوز انجمن گرم نبود به این و اون رو میزدم که مشکل این و اون را حل کنه و چقدر تشکر ولی الان دیگه نیازی نیست چون اونقدر انسان(به معنای واقعی)در انجمن هست که نیازی نباشه.
من که به آرزویم در سال 90 رسیدم امیدوارم سال 91 (خط اول را بخونید)
همه شما را دوست دارم و برایتون بهترین ها را آرزو دارم
کوچکترین عضو سایت علیرضا دهقان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، H.Arzhang ، امیررضا ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822 ، shokri ، mahsa.aezzi
[تصویر:  smile.gif]آرزو میکنم آرزویی نماند که بکنید...[تصویر:  smile.gif]

آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، H.Arzhang ، 0RKIDEH ، mahsa.aezzi ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822
آرزو می کنم خانواده ای که با هم ساختیم بزرگ تر و پایدارتر بشه...........آرزو می کنم قبل از هر حرف و هر عملی لحظه ای بیندیشیم...شاید آخرین برخوردمون باشه:s شاید نباشیم که معذرت بخوایم ....و شاید اون نباشه:s!!!
سال 90 با همه خوبی هاش و بدی هاش داره تموم میشه..... شاید یکی از بهترین خاطره هام تو این سال آشنا شدن با شما دوستان صمیمی بود....آرزو می کنم این دوستی ها همیشه پایدار بمونه..... به قول مهندس Mahbobe-G آرزو می کنم همه با هم مهربان باشیم
و به قول مهندس shahrsaz67 آرزو می کنم هیچ کدام از آرزوهایت آرزو نماند
از مهندس محمد هم به خاطر متن زیباشون تشکر می کنم

عیدتون مبارک:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، H.Arzhang ، امیررضا ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، elham90 ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822 ، mahsa.aezzi
آرزويم اين است نتراود اشك در چشم تو هرگز، مگر از شوق زياد...

نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز....

و به اندازه ي هر روز تو عاشق باشي....

عاشق آنكه تو را مي خواهد...

و به لبخند تو از خويش رها مي گردد...

و تو را دوست بدارد به همان اندازه كه دلت مي خواهد!
البته این فقط یک شعر زیبا بود. اما آرزوی من این است که هرکسی هر آرزویی که داره برآورده بشه.
یه آرزوی بزرگ هم دارم اینه که خدا همه بیکارهای جامعه شهرسازی رو کاردار کنه.....
پیشاپیش سال نو رو به همه ایرانیان عزیز تبریک می گم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، FaTyJo0oN ، H.Arzhang ، ایلیا ، امیررضا ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، elham90 ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822 ، shokri ، mahsa.aezzi
نوروز همگی پیییییروز.......سال شادکامی باشه برای همه امسال

اینم دعای نوروز از قول حکیم طوسی

گشت گرداگرد مهرتابناک ٬ ایران زمین.......... روز نو آمد وشد شادی برون زندرکمین
ای تو یزدان٬ای تو گرداننده ی مهروسپهر........ برترینش کن برایم این زمان واین زمین
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، ایلیا ، parasto_gh ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822 ، mahsa.aezzi ، H.Arzhang
اینم آرزوم ! :D
هرکی به هر آرزویی داره برسه در حالی که سلامته ، شاده ، موفقه ، هم خودش و هم خانواده اش . اینا اهداف کلان بود !:D
البته آرزوی مقدماتی و خرد !:D واسه من اینه که از همه شما عزیزان هم میخوام سر سفره سال نو برامون دعا کنید : کنکور ارشد سراسری امسال رو قبول شیم و مشغول به تحصیل شیم . هم چنین اونایی که آزمون استخدامی دادن همه استخدام شن کلا بیکار نمونیم :D
آرزوی دیگه ام موفقیت و سربلندیه ایران شهرساز و ایران شهرسازیاست .
:heart:سال نو مبارک :heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، H.Arzhang ، ایلیا ، parasto_gh ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، elham90 ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822 ، mahsa.aezzi
منم از همه اعضای این گروه پر انرژی تشکر میکنم.. آرزو میکنم امسال که واسه خودتون جدول SWOT زندگیتونو میبندید فقط از توش راهبردهای تهاجمی و پیشرونده بیرون بیاد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، امیررضا ، parasto_gh ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822
آرزو میکنم خدا به حرف هیچ کدوممون گوش نده! چون خواسته ها و آرزوهای ما خیلی خیلی کوچیکن!خدا دست و دلباز تر از این حرفاس ....

:heart: نوروز مبارک :heart:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، parasto_gh ، mehdime007 ، 0RKIDEH ، elham90 ، mahsa.aezzi ، JAVAD4050 ، Saeedm ، kiana7822 ، H.Arzhang

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  لیله الرغائب: امشب بزرگی‌ات می‌شود آرزوهایت haydariyan 0 929 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۷:۳۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  کیا روز پدر رو تبریک می گن؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-) Sadeghpour 9 5,674 ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان