[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه کامل سازه های بتنی خانم دکتر کتایون تقی زاده از دانشگاه تهران
عذرخواهی می کنم ، جزوه مذکور از خانم دکتر تقی زاده از دانشگاه تهران می باشد.

قیمت: 5000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، یا .

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، AliReza ، aramo ، shalvar ، dely_sh ، atelieahjam
2
RE: جزوه کامل سازه های بتنی دکتر گلابچی از دانشگاه تهران
(1390-12-28، 10:26 عصر)نرگس بیگی نوشته است: عذرخواهی می کنم ، جزوه مذکور از خانم مهندس تقی زاده از دانشگاه تهران می باشد.

مهندس تشکر از فایل های با ارزشی که می فرستید
شما می تونید با انتخاب ویرایش کامل عنوان مطلب ارسالی رو تصحیح کنید....موفق باشید
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: AliReza ، aramo
3
RE: جزوه کامل سازه های بتنی خانم مهندس کتایون تقی زاده از دانشگاه تهران
ممنون عزیزم از راهنماییتون

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، aramo
4
RE: جزوه کامل سازه های بتنی خانم دکتر کتایون تقی زاده از دانشگاه تهران
سلام خانم بیگی من چندین بار تلاش کردم
جزوه کامل سازه های بتنی خانم دکتر کتایون تقی زاده از دانشگاه تهران را دانلود کنم اما سایت ایرانشهرساز اجازه ی دانلود ان را به من نمیدهد بنده نیز به این جزوه احتیاج مبرم دارم
با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلودکتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت اولvip shamim 10,382 1394-3-9، 02:43 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوه سیر تاریخی باغسازی در دنیا MHAKBARI 373 1393-11-12، 05:48 عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان MHAKBARI 8,728 1393-10-20، 10:24 عصر
    آخرین ارسال: AliReza
      غیر رایگان جزوه خلاصه مطالب مهم درک عمومی معماری (8 فصل) MHAKBARI 837 1393-8-22، 08:59 عصر
      غیر رایگان جزوه ساختمان 1و2 ساعد سميعي- دانشگاه تهران MHAKBARI 6,889 1393-7-4، 09:25 عصر
      غیر رایگان دانلود جزوه با ارزش مبانی نظری معماری{part-1-2-3-4} @uror@ 3,602 1393-5-19، 12:49 صبح
      غیر رایگان جزوه پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه mohsen madadi 512 1393-3-7، 04:50 عصر
    آخرین ارسال: mohsen madadi
      غیر رایگان دانلود جزوه طراحی معماری پروژه های مسکونی - PDF atelieahjam 677 1393-2-5، 11:51 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان جزوه خلاصه شناخت مواد و مصالح ساختمان MHAKBARI 707 1392-11-29، 10:26 عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان جزوه تاريخ معماري معاصر- دکتر خوشنويس-دانشگاه تهران MHAKBARI 5,964 1392-11-15، 12:40 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره  دانشجویان علامه طباطبایی لطفا بخوانید 53 دقیقه‌ی پیش E.Y.I E.Y.I تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 2 ساعت پیش Omid.Bz Omid.Bz مشاوره کنکور
      درخواست دانلود مقاله 2 ساعت پیش moni_utopia moni_utopia دانلود مقالات از سایت springer
      درخواست دانلود مقاله 2 ساعت پیش moni_utopia moni_utopia دانلود مقالات از سایت Taylor & Francis
      کنفرانس ملی معماری اسلامی،میراث شهری وتوسعه پایدار 3 ساعت پیش hooman1987 hooman1987 اخبار همایش ها
      با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول ن... دیروز AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درص... دیروز AliReza barana تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان دیروز AliReza moalyi مشاوره متفرقه
      جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی دیروز AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید دیروز AliReza meisam1360 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      دانلود مقاله ی طراحی شهری دکتر گلکار دیروز narsisa narsisa مقالات فارسی
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 دیروز سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
      دانلود مقاله ی طرح جامع سه بعدی دکتر گلکار دیروز narsisa narsisa طراحی فضای شهری
      مشخصات کلی-برنامه درسی-سرفصل دروس ارشد برنامه ریزی شهری دیروز AliReza AliReza اخبار برنامه ریزی شهری و منطقه ای
      فروش ویژه  نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی دیروز پورشاهی AliReza طرح،پروژه،نقشه(فروشگاه)
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو
    جستجوی گوگل