ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تغییرات اساسی در ترکیب انجمن های ایران شهرساز
سلام دوستان

با پیشنهاد یکی از مهندسین فعال سایت ترکیب کلی انجمن های صفحه اصلی تغییر اساسی نموده و به ایده آل نزدیک شدیم.

خوشبختانه چند نفر از مدیران در حال انتقال فایل ها هستند و از مهندسین ارکیده و الهام تشکر میکنم که وقتشون را در اختیار شما دوستان قرار میدند.

همینجا لازمه از هر 3 بزرگوار تشکر کنم و از فعالان جدید سایت مهندسین شهرساز67 و نرگس بیگی که تازه کارشون را شروع نمودند تشکر کنم.

از همه شما ممنونم
آخرین ارسال های من :

2
RE: تغییرات اساسی در ترکیب انجمن های ایران شهرساز
تشکر ویژه از مدیریت
من که عیدیمو از آقای رئیس گرفتم:D
پیش به سوی پیشرفت روز افزون
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: .Utopia ، aramo ، Shahrsaz67 ، 0RKIDEH
3
ممنون و بازم ممنون که وقت و زندگیتونو در جهت کمک گذاشتین و گمنام که میگن شمایین نه ...بماند;) مهندس اگه شهرساز ۶۷ منو میگی وظیفه ی ماست.قبلا وبلاگی داشتم حتی ۲ تا ولی راضیم نکرد و فکر میکنم بهترین جایی که تا حالا پیدا کردم همینجاست و مرده واسه خدمت رسانی:).ایشالا که خداوند از فیوضاتش همتونو بهره مند کنه و سال جدید سالی پر از خوبی ها باشه براتون و مخصوصا شما مهندس علیرضا.۹۱ خود را آماده کن که ما داریم میایم...یا ما آماده ایم که تو داری میایی..;)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
 سپاس شده توسط: JAVAD4050 ، alireza ، abcdefghijklm ، .Utopia ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
4
با عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان بالاخص دوستانی که در طی مدت شروع بکار سایت زحمت همراهی با اعضا را کشیدند دست همه عزیزان درد نکنه و عید بر همه مبارک سال خوبی داشته باشید شهرسازان و معماران عزیز
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
 سپاس شده توسط: alireza ، .Utopia ، JAVAD4050 ، Shahrsaz67 ، 0RKIDEH
5
تغییرات جدید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=9059

سپاس شده توسط: .Utopia ، FaTyJo0oN
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1,816 1395-1-29، 01:16 صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 634 1394-12-24، 11:49 عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 12,622 1394-12-14، 04:59 صبح
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 18,451 1394-7-19، 12:10 عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 21,416 1394-5-9، 11:45 صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 838 1394-5-4، 12:06 صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 731 1394-4-12، 10:31 صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 4,070 1393-12-22، 11:46 صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 10,131 1393-11-22، 01:58 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3,237 1393-11-18، 12:30 صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  بررسی الگوی فضای پر خالی در مسکن ایرانی در دوره های معاصر دیروز marziyeh.b asmanaran مسکن
  دانلود دفترچه راهنمای دکتری شهرسازی سراسری 1396 1-30 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 1-30 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  کارآموز معماری- جهت برداشت در ابنیه بافت تاریخی تهران 1-30 دفتر معماری و شهرسازی دفتر معماری و شهرسازی آگهی استخدام معماری
  دانلود نقشه معماری فاز یک زیر بنا 160متر 1-28 ali najafi hedie73 نقشه کد معماری
  >>>دانلود سوالات کنکور سراسری کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری 92-84 + جواب<<... 1-27 Avril256 alireza سوالات کنکور برنامه ریزی شهری
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه 1-27 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد 1-27 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 1-27 somita sahel62 اخبار طراحی شهری
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری 1-27 ehsan_de alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  امنیت شهری 1-25 caroline caroline درخواست پایان نامه
  غیر رایگان  نقشه کاربری اراضی شهر تهران 1-25 parasto_gh En.emami طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 1-23 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) 1-23 alireza زهرا مقربی عکس ، فیلم و mp3
  تدریس و آموزش روش راندینلی 1-20 yaser seraj RMonaa مدل های کمی در شهرسازی
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل