امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{اطلاعیه} انتقال سرور انجام شد الان سرعت سایت را تست کنید
سلام

سایت بدلیل تغییر سرور از ساعت 24 امشب تا لحظات پایانی سال 1390 دچار اختلال خواهد بود و از همه شما عذر میخواهیم.

امیدواریم مشکلات سرور قبلی مرتفع گردد.

این هم ایمیلی که به مدیریت ارسال شده است:

نقل‌قول: سلام ابتدا از تمامي کاربران به خاطر تحمل اختلالات در هفته اخير پوزش مي طلبيم ، همان گونه وعده داده بوديم ، سرور قدرتمند جديد ما آماده شد و به زودی مدیریت سرور پایان می یابد . ساعت 24:00 انتقال سرور آغاز خواهد شد و تا لحظات پاياني سال 1390 به پايان خواهد رسيد .
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، elham90 ، Shahrsaz67 ، ایلیا ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050
خوبه ها انتقال سرور به موقع شد ! دستتون درد نکنه مهندس :blush:پس ما از امروز تا وسطای روز 1فرودین بریم مرخصی :D:D آخجون :D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، ایلیا ، FaTyJo0oN
سایت منتقل شده ولی هنوز اختلال داره و دیشب حدود 3 ساعت از دسترس خارج بود و امروز مشکل کامل حل خواهد شد. به محض حل مشکل به اطلاع همه شما دوستان میرسانیم.

کاربران جدیدی که از ساعت 12 شب 1 فروردین تا حل شدن مشکل ثبت نام نمودند باید دوباره ثبت نام کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
دوستان مشکل کامل حل شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، امیررضا
مرسی مهندس
الان خیلی عالیه:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
با تشکر فراوان سرعت خوب شده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
ممنون مهندس، خیلی بهتر شده
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
سلام به نظر میاد خیلی سرعت عالی شده تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
:blush:Very very excellent....thanks

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
چند روز وایستادم ببینم چجوری شده!!واقعا عالی شده.قبلا قطع و وصل هم میشد که اونم رفع شد.متشکریم.ایشالا دایم التغییر مثبت باشید;)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,805 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,323 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,910 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش) alireza 16 14,415 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,245 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
  آمار اعضای سایت در هر استان و شهر alireza 10 4,130 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۵:۱۳ عصر
  هديه وبلاگ برتر در هفته دوم و سوم ارسال شد-25 مرداد 93 alireza 8 2,834 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۱۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان