امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به همکاری و ارتقا به یک پست بالاتر و یا 1 ماه عضویت ویژه
مهندس من شرمنده ام که دیر شروع کردم، اما از 14 فروردین جدی کار انتقال فایل ها رو انجام می دم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67
بنده اصولا از مرتب کردن خوشم میادش654 برای همین هم خوشحال میشم که بتونم کاری انجام بدم16 الان هم اگر دوست داشته باشید در قسمت مدیریت شهری یا برنامه ریزی منطقه ای در کتابخانه vip به کمک دوستان بشتابم ؟؟؟!!!4
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Shahrsaz67
(۱۳۹۱-۱-۱۵، ۰۷:۲۱ عصر)Mahbobe-G نوشته است: بنده اصولا از مرتب کردن خوشم میادش654 برای همین هم خوشحال میشم که بتونم کاری انجام بدم16 الان هم اگر دوست داشته باشید در قسمت مدیریت شهری یا برنامه ریزی منطقه ای در کتابخانه vip به کمک دوستان بشتابم ؟؟؟!!!4

ممنون میشیم
از مدیر سایت خواهش میکنم این دسترسی رو به شما بدهند تا کارها سریع تر پیش بره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، Shahrsaz67
(۱۳۹۱-۱-۱۵، ۰۷:۲۱ عصر)Mahbobe-G نوشته است: بنده اصولا از مرتب کردن خوشم میادش654 برای همین هم خوشحال میشم که بتونم کاری انجام بدم16 الان هم اگر دوست داشته باشید در قسمت مدیریت شهری یا برنامه ریزی منطقه ای در کتابخانه vip به کمک دوستان بشتابم ؟؟؟!!!4

سلام میتونید کارتون را شروع کنید و با مهندسین هماهنگ کنید.

انجمن های جدید به تقاضای مهندس shahrsaz67 و shokri ساخته شد و هر انجمنی لازم بود اعلام کنید تا اضافه شود.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، Shahrsaz67 ، shokri

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 965 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,657 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,624 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,484 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
  خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,129 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,044 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان