امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به همکاری و ارتقا به یک پست بالاتر و یا 1 ماه عضویت ویژه
سلام دوستان

با توجه به قولی که داده ایم که تا پایان فروردین 1391 همه فایلهای انجمن vip را در مکان جدید منتقل میکنیم از افرادی که آشنایی با انتقال فایل و شناخت فایلهای گرایش خاصی را دارند دعوت به همکاری میکنیم.

انجمن قدیمی

انجمن های جدید:

کتابخانه تخصصی (vip)

فایلهای خارج شده از کتابخانه تخصصی(vip)

کتابخانه عمومی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، haydariyan ، kiana7822 ، mehdime007
با توجه به درخواست مهندس shahrsaz67 ایشون به لیست همکاران این بخش اضافه شدند.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، Shahrsaz67 ، ایلیا
(۱۳۹۱-۱-۴، ۰۲:۰۰ عصر)AliReza نوشته است: با توجه به درخواست مهندس shahrsaz67 ایشون به لیست همکاران این بخش اضافه شدند.
بسیار سپاس مهندس:)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، ایلیا
اعضای تیم مشخص شدند و انتقال ها در حال انجام است.

از همه شما تشکر میکنم و امیدوارم همه شهرسازان قدر شما را بدانند.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، abcdefghijklm
اعضای تیم و گرایش برای انتقال:

1- مهندس orkide_04 مدیریت شهری

2-مهندس parasto_gh برنامه ریزی منطقه ای

3- مهندسین shahrsaz67 و محمد مهربون برنامه ریزی شهری

4-مهندس saeiideh معماری

5-مهندس elham90 طراحی شهری

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، Shahrsaz67 ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، parasto_gh
اگر اعضا یا مدیران وقت کافی را دارند اعلام کنند تا سریعتر انتقال انجام شود.

پاسخ
مهندس من اماده همکاری هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Shahrsaz67
من به مهندس elham90 پیام دادم در خصوص آمادگی برای کمک به انتقال فایلهای طراحی شهری.اگر کار دیگه ای هم بر میاد از ما بگید.من یه وظیفه میدونم این کارو چون خیلی از انجمن و مطالب دوستان استفاده کردم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Shahrsaz67
(۱۳۹۱-۱-۹، ۱۲:۴۰ صبح)hamed66 نوشته است: من به مهندس elham90 پیام دادم در خصوص آمادگی برای کمک به انتقال فایلهای طراحی شهری.اگر کار دیگه ای هم بر میاد از ما بگید.من یه وظیفه میدونم این کارو چون خیلی از انجمن و مطالب دوستان استفاده کردم.
ایشالا کمکتون با کمال میل پذیرفته شه و تعارف پیش نیاد;)مهندس این امضای شما منو یاد سال دوم دانشگاه میندازه.شبا واسه پروژه بیدار بودیم شهرام ناظری این بیت رو میخوند ما هم میگفتیم وااااای وووووووی ببببببله به به و این حرفا میرفتیم تو فاز.:Dواقعا شعر زیباییه...

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord
(۱۳۹۱-۱-۹، ۱۰:۴۵ صبح)shahrsaz67 نوشته است:
(۱۳۹۱-۱-۹، ۱۲:۴۰ صبح)hamed66 نوشته است: من به مهندس elham90 پیام دادم در خصوص آمادگی برای کمک به انتقال فایلهای طراحی شهری.اگر کار دیگه ای هم بر میاد از ما بگید.من یه وظیفه میدونم این کارو چون خیلی از انجمن و مطالب دوستان استفاده کردم.
ایشالا کمکتون با کمال میل پذیرفته شه و تعارف پیش نیاد;)مهندس این امضای شما منو یاد سال دوم دانشگاه میندازه.شبا واسه پروژه بیدار بودیم شهرام ناظری این بیت رو میخوند ما هم میگفتیم وااااای وووووووی ببببببله به به و این حرفا میرفتیم تو فاز.:Dواقعا شعر زیباییه...
بله خیلی زیباست,روح آدم رو شاد میکنه با همین زنده بودنمون.من از دوران هنرستان خیام میخوندم.حدود سال 82

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,646 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  مجموعه فایل های ارسالی در ایران شهرساز در یک نگاه atelieahjam 6 6,602 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۴ عصر
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,466 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,877 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
  خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,127 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
  آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,041 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان