امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیلابس های طراحی شهری-داغ داغ
سلام دوستان
سیلابس های رشته طراحی شهری را براتون می فرستم امیدوارم که مورد استفاده شما دوستاران طراحی شهری قرار بگیره

.pdf   75136.pdf (اندازه: 450.59 KB / تعداد دفعات دریافت: 778)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، Shahrsaz67 ، shahryar ، kiana7822 ، alireza ، m.mohammadzadeh ، .Utopia ، ایلیا ، amir_33 ، farza ، enz ، somita ، Arch Mahmoud ، saharhgk ، URBAN 98 ، mohseni ، s.m ، masoodjoon ، atelieahjam ، foroogh.r ، BlueBoyZone ، atria ، century21 ، sahar19 ، maryam taban ، zahra2130 ، haydariyan ، میمنت ، zjahangiri
سلام
مثل اینکه من باید خودم اولین نظر را می ذاشتم خوب دوستان این فایلی که بنده گذاشتم مفید بود بابا نظر بدید تا آدم ترقیب بشه بازم از این فایل های خوب خوب بذاره
سلام رفقا
مثل اینکه من باید خودم اولین نظر را می ذاشتم!خوب دوستان این فایلی که بنده گذاشتم مفید بود؟مورد استفاده قرار گرفت؟بابا نظر بدید تا آدم بازم ترقیب بشه بازم از این فایل های خوب خوب بذاره

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، amir_33 ، JAVAD4050 ، JiLa ، century21 ، haydariyan ، dais
خیلی ممنون از اینکه فایل رو آپلود کردید :blush: از اینکه دوستان نظری ندادند ناراحت نشید :D شاید در تعطیلات هستند ! :huh: ار تعداد دفعات دانلود و گلهای تشکر میتونید به مفید بودن ارسالتون پی ببرید به همین راحتی ! با تشکر از شما :blush:
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، JAVAD4050 ، century21 ، haydariyan
سلام ممنون از فایلتون خیلی مفید بود بازم تشکر خسته نباشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنووووون از فایلتون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دستتون درد نکنه، خوب بود، کاش توی کارشناسی هم بیشتر به مباحث پایه مربوط به گرایش ها پرداخته میشد، عملا اینطور نیست و همش اساتید می فرمایند که بعدا یاد می گیرید!!! خیلی هم ناراحت کنندست که برخی دروس به صورت اختیاری هستند!!! جدیدا هم خبر رسیده که مدیریت شهری رو از چارت حذف کردن و به جاش فیزیک پایه قرار دادند، با این اوصاف خدا به داد ارشدمون برسه :(
      باز هم ممنونم
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
      پاسخ
       سپاس شده توسط zahra2130 ، haydariyan ، atelieahjam
      خیلی ممنون از فایلی ک قرار دادید.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۱-۵، ۱۰:۱۰ صبح)'Sepehr' نوشته است: سلام دوستان
        سیلابس های رشته طراحی شهری را براتون می فرستم امیدوارم که مورد استفاده شما دوستاران طراحی شهری قرار بگیره

سلام
        من قبلا سرفصل کارشناسی رو فکر کنم از سایت دانشگاه تهران گرفته بودم، اما الان یه ساعته سایت دانشگاه تهران و پردیس و هنر و ...هرچی گشتم پیدا نکردم.تا اینجا دیدمش..بسیار بسیار سپاسگذارم...
        یک سوال فنی : کارگاه های طراحی یک و دو ارشد کار دست هم داره؟؟
        اصن کلا ارشدطراحی چقدر کار دستی داره؟؟
        آخرین ارسال های من :

شکل شهر همواره و در طول تاریخ شاخص بی رحم درجه تمدن بشر بوده است.

بیایید به شکل شهرهایمان نگاهی دوباره بیاندازیم.
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۱-۵، ۱۰:۱۰ صبح)Sepehr نوشته است: سلام دوستان

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام دوست عزیز سیلابس طراحی شهری دو ساله که عوض شده و این نیست

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط Brightness ، alireza

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            نمونه پروژه ی تحلیل فضای شهری و آن هم میدان توپخانه Brightness 3 6,129 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۵:۲۲ عصر
          آخرین ارسال: moalyi
            طراحی شهری بوستون elnaz.i 2 2,646 ۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۳:۳۷ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
          Smile پی دی اف طراحی پارک و پارکسازی diamond 3 5,234 ۱۳۹۳-۳-۶، ۰۲:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: maryam taban
            پروژه تحلیل فضای شهری ماراویا 1 4,488 ۱۳۹۳-۳-۶، ۰۱:۵۷ عصر
            پروژه تحلیل فضای شهری-خیابان شانزه لیزه maryam taban 2 3,981 ۱۳۹۳-۳-۱، ۰۲:۲۰ عصر
            نمونه پروژه ی تحلیل فضای شهری و آن هم میدان حسن آباد Brightness 1 10,715 ۱۳۹۳-۲-۳۱، ۰۸:۰۰ عصر
            جزوه تحلیل فضاهای شهری روجا 0 2,783 ۱۳۹۱-۵-۲۴، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: روجا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان