ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری
مدیر عزیز و دوستان پیشنهاد میکنم برای ارتباط بیشتر بین دانشجویان همشهری که امکانات بیشتری را در اختیار آنان برای تبادل اطلاعات و کارهای مشترک و گروهی,تبادل فایلها و نرم افزارهای با حجم زیاد و ...قرار میدهد,قسمت محل سکونت کاربر اضافه شود و هر کاربر بنا بر دلخواه خود امکان نمایش یا عدم نمایش شهر خود را داشته باشد.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Shahrsaz67 ، alireza ، haydariyan ، امیررضا ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، shokri
2
RE: پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری
پیشنهاد خوبیه خیلی تشکر:).در کنارش منم پیشنهاد معلوم بودم و آن و آف بودن کاربری یاهو مسنجر کاربر رو پیشنهاد میکنم.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
 سپاس شده توسط: sardarekord ، ایلیا ، alireza ، aramo ، امیررضا ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH
3
(1391-1-5، 05:58 عصر)shahrsaz67 نوشته است:  پیشنهاد خوبیه خیلی تشکر:).در کنارش منم پیشنهاد معلوم بودم و آن و آف بودن کاربری یاهو مسنجر کاربر رو پیشنهاد میکنم.
به هر حال هرچه امکان تماس مستقیم بیشتر باشه بهتره,بعضی موضوعات هست که باید حتما رودررو مطرح بشه و با ارسال ایمیل یا پیام خصوصی شاید خیلی جواب طرف داده نشه

سپاس شده توسط: Shahrsaz67 ، aramo ، JAVAD4050
4
خیلیم خوب
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
 سپاس شده توسط: sardarekord ، aramo ، JAVAD4050
5
سلام حتما انجام خواهد شد
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: sardarekord ، Shahrsaz67 ، ایلیا ، aramo ، امیررضا ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH
6
با تشکر از پی گیری شما مدیر عزیز,منتظر هستیم

سپاس شده توسط: aramo ، JAVAD4050
7
(1391-1-5، 11:14 عصر)hamed66 نوشته است:  با تشکر از پی گیری شما مدیر عزیز,منتظر هستیم

محل سکونت همه کاربران در سایت قرار داده شد هر کاربری که دوست ندارد محل سکونتش نمایش داده نشود کافیست به پروفایل خود برود و حذف کند.(پیشنهاد مدیریت این است که این کار را انجام ندهید)

بزودی آفلاین یا آنلاین بودن مسنجر هم در پست بیت شما انجام خواهد شد.

سپاس شده توسط: sardarekord ، Shahrsaz67 ، aramo ، امیررضا ، JAVAD4050 ، .Utopia ، 0RKIDEH ، shokri
8
(1391-1-6، 12:17 عصر)AliReza نوشته است:  
(1391-1-5، 11:14 عصر)hamed66 نوشته است:  با تشکر از پی گیری شما مدیر عزیز,منتظر هستیم

محل سکونت همه کاربران در سایت قرار داده شد هر کاربری که دوست ندارد محل سکونتش نمایش داده نشود کافیست به پروفایل خود برود و حذف کند.(پیشنهاد مدیریت این است که این کار را انجام ندهید)

بزودی آفلاین یا آنلاین بودن مسنجر هم در پست بیت شما انجام خواهد شد.
مهندس کاری کردین که بریم بست تو اتاق انتقادات و پیشنهادات بشینیم;).ممنون از شما:)

سپاس شده توسط: aramo ، امیررضا
9
ممنون از پیگیری مدیریت عزیز:D:heart::heart:...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 1,309 1393-3-11، 06:19 عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1,921 1391-7-6، 01:18 عصر
آخرین ارسال: mohseni
  یه پیشنهاد دیگه پریوش 1,350 1391-5-26، 09:22 صبح
آخرین ارسال: alireza
  چنتا پیشنهاد ناقابل:دی Vasta 2,117 1391-1-27، 04:43 عصر
آخرین ارسال: Vasta
  پیشنهاد ایجاد دانشگاه مجازی aramo 2,547 1390-11-11، 12:23 عصر
آخرین ارسال: elham90
  پیشنهاد kiana7822 1,383 1390-11-4، 08:12 عصر
آخرین ارسال: alireza
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 2,806 1390-11-1، 12:09 عصر
آخرین ارسال: lofra
  ضمیمه پیشنهاد راه اندازی فضای گفتگو FA.ARDAKANI 5,787 1390-10-13، 03:01 عصر
آخرین ارسال: kasrak
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 6,519 1390-9-30، 05:29 عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یک پیشنهاد aramo 1,174 1390-9-30، 05:21 عصر
آخرین ارسال: aramo
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 4-3 alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
  100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
  درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
  مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل