امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری
مدیر عزیز و دوستان پیشنهاد میکنم برای ارتباط بیشتر بین دانشجویان همشهری که امکانات بیشتری را در اختیار آنان برای تبادل اطلاعات و کارهای مشترک و گروهی,تبادل فایلها و نرم افزارهای با حجم زیاد و ...قرار میدهد,قسمت محل سکونت کاربر اضافه شود و هر کاربر بنا بر دلخواه خود امکان نمایش یا عدم نمایش شهر خود را داشته باشد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، alireza ، haydariyan ، امیررضا ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، shokri
پیشنهاد خوبیه خیلی تشکر:).در کنارش منم پیشنهاد معلوم بودم و آن و آف بودن کاربری یاهو مسنجر کاربر رو پیشنهاد میکنم.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، ایلیا ، alireza ، aramo ، امیررضا ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۱-۵، ۰۵:۵۸ عصر)shahrsaz67 نوشته است: پیشنهاد خوبیه خیلی تشکر:).در کنارش منم پیشنهاد معلوم بودم و آن و آف بودن کاربری یاهو مسنجر کاربر رو پیشنهاد میکنم.
به هر حال هرچه امکان تماس مستقیم بیشتر باشه بهتره,بعضی موضوعات هست که باید حتما رودررو مطرح بشه و با ارسال ایمیل یا پیام خصوصی شاید خیلی جواب طرف داده نشه

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، aramo ، JAVAD4050
خیلیم خوب
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، aramo ، JAVAD4050
سلام حتما انجام خواهد شد
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، Shahrsaz67 ، ایلیا ، aramo ، امیررضا ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH
با تشکر از پی گیری شما مدیر عزیز,منتظر هستیم

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، JAVAD4050
(۱۳۹۱-۱-۵، ۱۱:۱۴ عصر)hamed66 نوشته است: با تشکر از پی گیری شما مدیر عزیز,منتظر هستیم

محل سکونت همه کاربران در سایت قرار داده شد هر کاربری که دوست ندارد محل سکونتش نمایش داده نشود کافیست به پروفایل خود برود و حذف کند.(پیشنهاد مدیریت این است که این کار را انجام ندهید)

بزودی آفلاین یا آنلاین بودن مسنجر هم در پست بیت شما انجام خواهد شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، Shahrsaz67 ، aramo ، امیررضا ، JAVAD4050 ، .Utopia ، 0RKIDEH ، shokri
(۱۳۹۱-۱-۶، ۱۲:۱۷ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۱-۱-۵، ۱۱:۱۴ عصر)hamed66 نوشته است: با تشکر از پی گیری شما مدیر عزیز,منتظر هستیم

محل سکونت همه کاربران در سایت قرار داده شد هر کاربری که دوست ندارد محل سکونتش نمایش داده نشود کافیست به پروفایل خود برود و حذف کند.(پیشنهاد مدیریت این است که این کار را انجام ندهید)

بزودی آفلاین یا آنلاین بودن مسنجر هم در پست بیت شما انجام خواهد شد.
مهندس کاری کردین که بریم بست تو اتاق انتقادات و پیشنهادات بشینیم;).ممنون از شما:)

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، امیررضا
ممنون از پیگیری مدیریت عزیز:D:heart::heart:...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,134 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 2,948 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  یه پیشنهاد دیگه پریوش 1 2,159 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۹:۲۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  چنتا پیشنهاد ناقابل:دی Vasta 2 3,059 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۴:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Vasta
  پیشنهاد ایجاد دانشگاه مجازی aramo 5 3,078 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: elham90
  پیشنهاد kiana7822 1 1,651 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۸:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,324 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra
  ضمیمه پیشنهاد راه اندازی فضای گفتگو FA.ARDAKANI 14 7,152 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 12 8,050 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یک پیشنهاد aramo 0 1,383 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۱ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان