امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش دانشگاه تهران 2 در مقطع ارشد
Wink 
سلام دوستان، دانشگاه تهران 2 (واقع در استان البرز) برای نیمسال دوم در مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای و ارشد معماری معماری بدون کنکور دانشجو می پذیرد. :D

.rar   دانشگاه تهران 2.rar (اندازه: 207.45 KB / تعداد دفعات دریافت: 138)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، aramo ، kasrak ، haydariyan ، pariaaa
علیک سلام
بلی بلی
کاملا درسته
فقط شهریش یه مقدار کمه:D
متاسفانه خیلی از ما ادما راه دوست داریم پیشرفت کنیم، ولی این فقط نصف راهه
نصف دیگش اینه که ببینیم راه کجاست، وگرنه ممکنه برعکس بریم!!!
یه چک بکنید تو مطالب تحصیلات تکمیلی خارج از کشور و ببینید با این هزینه ای که برای این دانشگاه ها یا ازاد( حالا نه لزوما ارشد، دکتری بیشتر مد نظره) خیلیا میکنن، چندتا مدرک میشه اونطرف گرفت؟!؟
اون هم در دانشگاه هایی که خیلی معتبر تر هست
چرا ما ادما همیشه باید چوب نقص اطلاعاتمون رو بخوریم و اخرشم بگیم، چرا هیچکی نبود مارو راهنمایی کنه!؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط ساناز رحیمی ، FaTyJo0oN ، mehman
میشه شفاف تر بگید که نظرتون چیه؟ آیا مشکل شهریه هستش؟ به نظر من که اگه کسی بخواد دانشگاه آزاد بخونه بهتره همین دانشگاه تهران 2 بخونه که خیلیم مدرکش بالاتره و راحت تر بدون کنکور

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، kasrak
من هم بیشتر منظورم دانشگاه ازاد بود
گرچه این همه شهریه برای این دانشگاه هم ... چه عرض کنم
دوستان عالم تر هستن
نظر بدن ما هم استفاده کنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط ساناز رحیمی ، FaTyJo0oN
به نظر من که اگه کسی تا الان خودش رو آماده کرده که وایسه تا جواب آزاد بیادو،این همه استرس داشته باشه و اون موقع تازه اگه قبول شد،از سال آینده بره ارشد بخونه یه پرواز فوق العاده هست واسه این افراد. چون هم مدرک دولتی میگیره اونم کجا؟؟؟؟؟ دانشگاه تهران. بعدشم یه ترم جلو میفته چون از همین بهار بعد تعطیلات با خیال راحت میره س کلاس. حال دیگرانم بیان و نظر بدن ممنون میشم.

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، kasrak
این حرف شما کاملا منطقیه
میشه یه تخمین بدید که این دانشگاه تو چهار ترم تقریبا چقدر شهریش میشه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ساناز رحیمی
با یه حساب سر انگشتی میشه 17135000

با 17 میلیون چیکا میشه کرد؟ :huh:
میشه ماشین خرید مسافر کشی کرد..:D
(۱۳۹۱-۱-۸، ۱۱:۵۳ عصر)ساناز رحیمی نوشته است: به نظر من که اگه کسی تا الان خودش رو آماده کرده که وایسه تا جواب آزاد بیادو،این همه استرس داشته باشه و اون موقع تازه اگه قبول شد،از سال آینده بره ارشد بخونه یه پرواز فوق العاده هست واسه این افراد. چون هم مدرک دولتی میگیره اونم کجا؟؟؟؟؟ دانشگاه تهران. بعدشم یه ترم جلو میفته چون از همین بهار بعد تعطیلات با خیال راحت میره س کلاس. حال دیگرانم بیان و نظر بدن ممنون میشم.

به نظر منم کسی که تصمیم 100% داره بره دانشگاه آزاد این یه فرصت عالیه:blush:

آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، ساناز رحیمی ، kasrak
نهههههههههههههه
17تومن!؟!؟؟
ازاد تهش میفته8 تومن:D
فرصتش همچین عالی هم نیستا!!!
10 میلیونم که اولش سفته میخوان
چه خبره!؟

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ساناز رحیمی
نه منظورم آزاد تهران بودااا
آخه همه که اونجا قبول نمی شن به نظرم کسی که می خواد آزاد بخونه باید جایی باشه که ارزشه پول دادن رو داشته باشه:exclamation:
البته نا گفته نماند که بنده کلا آزاد رو قبول ندارم:blush:

پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۹، ۱۲:۲۳ صبح)محمد مهربون نوشته است: نهههههههههههههه
17تومن!؟!؟؟
ازاد تهش میفته8 تومن:D
فرصتش همچین عالی هم نیستا!!!
10 میلیونم که اولش سفته میخوان
چه خبره!؟
خدا بخیر کنه این وضع رو.
بدو بدو پول بیار مدرک ببر بدو بدو ...:D
آخر پولش چقدر شد؟:huh:
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشخصات کلی-برنامه درسی-سرفصل دروس ارشد برنامه ریزی شهری alireza 2 5,642 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۵ صبح
آخرین ارسال: alireza
  سرانه ی فضای سبز تهران 13.5 FaTyJo0oN 2 2,777 ۱۳۹۰-۱۲-۹، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: saeedshafia
  ظرفیت پذیرش و دانشگاه های پذیرش کننده برنامه ریزی شهری و منطقه ای alireza 2 3,557 ۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۰:۵۳ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  درخواست راهنمایی فوری از اعضای سایت در زمینه منابع آمار وریاضی haydariyan 4 3,040 ۱۳۹۰-۷-۸، ۱۰:۲۹ عصر
آخرین ارسال: ala sh
  گزارش نهمين كارگاه نقد طرح جامع تهران فرآيند ارزيابي و تصويب طرح در شوراي عالي-پایان somita 0 2,985 ۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۰:۳۰ صبح
آخرین ارسال: somita
  گزارش هشتمین كارگاه نقد طرح جامع تهران:«برنامه‌ریزی مسکن»ادامه دارد somita 0 2,495 ۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
  گزارش هفتمین كارگاه نقد طرح جامع تهران : «بافت فرسوده-ادامه دارد somita 0 2,646 ۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۰:۲۳ صبح
  گزارش ششمین كارگاه نقد طرح جامع تهران : «اهداف طرح-ادامه دارد somita 0 2,349 ۱۳۹۰-۳-۱۶، ۰۴:۱۲ عصر
  گزارش پنجمين كارگاه نقد طرح جامع تهران : «اهداف طرح»ادامه دارد somita 0 2,150 ۱۳۹۰-۳-۱۶، ۰۴:۱۰ عصر
  گزارش تفصيلي چهارمین گارگاه نقد طرح جامع تهران با موضوع متودولوژی تدوین طرح ادامه دار somita 0 2,462 ۱۳۹۰-۳-۱۶، ۰۴:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان