امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كساني كه تجربه كافي، كار و سرمايه ايراني دارند، وزارت راه و شهرسازي حمايت مي‌كند
نيكزاد در تشريح تحقق شعار «توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني» بيان داشت: وزارت راه و شهرسازي از كساني كه تجربه كافي، كار و سرمايه ايراني دارند، حمايت مي‌كند.

منبع: وزارت راه و شهر سازی
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۱۰، ۰۸:۵۴ صبح)fatyjo0on نوشته است: نيكزاد در تشريح تحقق شعار «توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني» بيان داشت: وزارت راه و شهرسازي از كساني كه تجربه كافي، كار و سرمايه ايراني دارند، حمايت مي‌كند.
منبع: وزارت راه و شهر سازی
خدا بخیر کنه!!!!ایشالا که اینجوره ولی این شیوه که یه سال بگیم تولید یه سال بگیم اقتصاد وضع کشور بهتر نمیشه که بدتر هم خواهد شد.کی میخواهند دریابند خدایا خودت رحم کن.یارانه ما هم امروز متوجه شدیم قطع کردن انگاری:Dالملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم...:exclamation:
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۱-۱۰، ۱۰:۵۹ صبح)shahrsaz67 نوشته است: خدا بخیر کنه!!!!ایشالا که اینجوره ولی این شیوه که یه سال بگیم تولید یه سال بگیم اقتصاد وضع کشور بهتر نمیشه که بدتر هم خواهد شد.کی میخواهند دریابند خدایا خودت رحم کن.یارانه ما هم امروز متوجه شدیم قطع کردن انگاری:Dالملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم...:exclamation:
مهندس قطع کردن یارانه نشون دهنده درآمد بالای خانواده است:D:D باید خوشحال باشید که جز مایه داران جامعه محسوب میشید:D

پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۱۰، ۱۱:۰۱ صبح)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۱-۱-۱۰، ۱۰:۵۹ صبح)shahrsaz67 نوشته است: خدا بخیر کنه!!!!ایشالا که اینجوره ولی این شیوه که یه سال بگیم تولید یه سال بگیم اقتصاد وضع کشور بهتر نمیشه که بدتر هم خواهد شد.کی میخواهند دریابند خدایا خودت رحم کن.یارانه ما هم امروز متوجه شدیم قطع کردن انگاری:Dالملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم...:exclamation:
مهندس قطع کردن یارانه نشون دهنده درآمد بالای خانواده است:D:D باید خوشحال باشید که جز مایه داران جامعه محسوب میشید:D
آره هیشکیم نه ما!!شاید خودمون خبر نداریم:Dما با محصولی تو یه دسته ایم الان;):D
اصلاحیه!!الان خبردار شدم خبر صحت نداره و همچنان یارانه ما برقراره و با شنیدنش هیچ حسی نداشتم.گفتم دولتیا خوشحال نباشن;)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بورس دکتری بورس دکتری خارج از کشور بورس دکتری سال 91 بورس وزارت علوم neda_tgv 0 1,904 ۱۳۹۱-۱-۱۵، ۰۲:۰۰ صبح
آخرین ارسال: neda_tgv

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان