امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرکت کنید؛زمان رو به اتمام است**مسابقه**عکاسی در روز 13 بدر!
منتظر نباشید عکس های 13 بدر را بزارید البته اگر مهندس ارکیده صلاح بدونند دوستانی که 13 بدر نرفتند یا عکس نگرفته اند از جاهای دیدنی که رفته اند عکس بزارند و اگر دوست داشته باشند عکس خودشون هم کنار بنای تاریخی یا جای دیدنی بزارند من هم سعی میکنم امروز چند تا عکس بزارم.

13 بدر توفیق داشتم در کرج باشم و 2 تا عکس هم گرفته ام که بزودی میزارم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، JAVAD4050 ، ساناز رحیمی ، kasrak
(۱۳۹۱-۱-۱۵، ۰۲:۲۰ عصر)AliReza نوشته است: منتظر نباشید عکس های 13 بدر را بزارید البته اگر مهندس ارکیده صلاح بدونند دوستانی که 13 بدر نرفتند یا عکس نگرفته اند از جاهای دیدنی که رفته اند عکس بزارند و اگر دوست داشته باشند عکس خودشون هم کنار بنای تاریخی یا جای دیدنی بزارند من هم سعی میکنم امروز چند تا عکس بزارم.

13 بدر توفیق داشتم در کرج باشم و 2 تا عکس هم گرفته ام که بزودی میزارم.

عالیه...
چرا که نه![تصویر:  3.gif]

پس منتظریم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، JAVAD4050 ، kasrak
خوووووب 13 به در من جایی نرفتم ! 2پس عکسای عیدمونو میذارم !4البته نه همشو به علت کیفیت پایین و حضور فعال و پرشور اعضای خانواده در عکس ها !!! بسیاریشون حذف گردید65 آخه همیشه عکاس بنده هستم2این عکسا هم اگر کج ویا مات شدن دیگه ببخشید 4 این هم توضیحات سفرنامه : ما رفته بودیم کاشان ! این هم تصاویری از ابیانه - باغ فین هستش . البته من بازار کاشان رو حسابی گشتم ! خونه های تاریخی و مسجد آقابزرگ، ولی بدون دوربین رفتم . 21به قمصر و نیاسر هم رفتیم که واقعا دیدنی بودن . مشهد اردهال یا به قول کاشونیا مشهد قالی که دیگه جای خودشو داشت ( قبر سهراب سپهری بزرگوار هم اونجاست ) خلاصه جاهای دیدنی زیاد داشت حتما وقت داشتید بروید که بسیار خوش میگذره راستی عکسایی که گذاشتم درباره ابیانه یه نکته شهرسازی داره که ببنید متوجه میشید 316

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، kasrak ، ساناز رحیمی ، FaTyJo0oN
طبق فرموده مدیر محترم سایت
عکسهایی که از سفر گرفتم رو چندتاش رو میذارم
عکسها به علت نبردن دوربین عکاسی، با موبایل گرفته شده..
عکس ها مربوط به چغازنبیل شوش، طاق بستان و منطقه بیستون کرمانشاه و کارون می باشد.

.
.
.
.
.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، kasrak
سلام
مهندسان گرامی این عکس واسه 13 بدر نیست حتی عیدم نیست حتی امسال هم گرفته نشده21 اما چون واقعا جای زیبایی بود عکسشو میذارم اینجا جلفاست آبشار آسیاب خرابه خرداد 901

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   ax.zip (اندازه: 9.82 MB / تعداد دفعات دریافت: 11)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، kasrak ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
سلام
ضمن تشکر از همه دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند؛ بعد از بررسی و مشورت با اقای مهندس دهقان، نتیجه این شد که از بین عکس های بسیار زیبای شما که هرکدام در جای خود خیلی خوب بود یک عکس انتخاب شود.
عکسها همه عالی بودن اما چون فقط یک عکس مرتبط با سیزده بدر (موضوع مورد بحث) بود و عنوان خوبی هم داشت همان انتخاب شد؛ اگر این یک عکس از سیزده بدر نبود حتما بین بقیه عکسها که از معضلات شهری و یا دیدنیهای ایران بود انتخاب میشد.

امتیازات هم اعطا خواهد شد...

عکس انتخاب شده: عکس مهندس kasra با عنوان "پایانی خوش، شروعی آلوده"

از مهندس کسری و کلیه دوستان دیگه که در این تاپیک همراهی کردند سپاسگزاریم

و به مهندس کسری تبریک میگیم بخاطر عکس انتخاب عکس ارسالیشون

موفق باشید

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، kasrak ، .Utopia ، alireza ، farza
سلام وااااااااااااااااااااااااای واقعا ممنونم خیلی خوشحال شدم ازتون تشکر میکنم. بقیه عکسام عالی بودن ولی خوب ارتباطشون با 13 بدر کمرنگ بود . بازم ممنون
امیدوارم همچین مسابقه هایی در سایت بازم برگزار بشه. با آرزوی موفقیت برای زحمت کشان و مدیریت سایت
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، .Utopia ، alireza ، 0RKIDEH
مهندس کسری تبریک
[highlight=#f5f5f5]41[/highlight]

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 965 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,333 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,192 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,108 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان