امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرکت کنید؛زمان رو به اتمام است**مسابقه**عکاسی در روز 13 بدر!
با توجه به نزدیک شدن سیزده بدر و روز طبیعت و آسیب شناسی آن و یافتن راهکارهایی جهت کاهش آسیبهای طبیعی و زیستی و اجتماعی و روانی و ... مرتبط با آن، ایران شهرساز تصمیم به برگزاری مسابقه عکاسی در این رابطه گرفته است.

به این صورت که هر کدام از شما در آن روز بهترین تصاویر را در رابطه با موضوع تهیه کند و در این تاپیک قرار دهد تا در انتها بهترین تصویر توسط نظرسنجی دوستان انتخاب شود و جوایزی تقدیم شود.

موضوعات تصاویر و عکس های ارسالی در ارتباط با زیبایی های طبیعت در آن روز، نکات مثبت یا منفی برگزاری این سنت (نکات مثبت مانند رعایت بهداشت یا مراقیت از طبیعت و آثار یا ... و نکات منفی مانند آلودگی محیط زیست و نابودی طبیعت و ...) و یا هر موضوعی که به ذهن شما می رسد...

و برای هر عکس ارسالی به دلخواه خودتان یک عنوان بگذارید تا در نظرسنجی بتوان با آن عنوان، عکس شما را معرفی کرد.
و عناوین هم به طور جداگانه در نظر سنجی شرکت داده خواهند شد پس عناوین عکس ها را نیز مرتبط با موضوعات شهرسازی و مدیریت شهری در نظر بگیرید و از عناوین نامرتبط پرهیز کنید.

تعداد عکس های ارسالی توسط هر کاربر نامحدود است و شما هر تعداد عکس مرتبط با موضوع داشته باشید میتوانید در مسابقه شرکت دهید.

به هر شرکت کننده 1 اعتبار مثبت و هر عکس ارسالی 1000 امتیاز از طرف اینجانب تعلق میگیرد و به هر عنوان عکس در صورت مرتبط بودن به موضوع شهرسازی و مدیریت شهری و مرتبط بودن با عکس ارسالی نیز 1000 امتیاز جداگانه اهدا خواهد شد. (تعداد کاراکترهای عنون هر عکس، نامحدود است)

در انتها، به عکس منتخب نهایی و عنوان منتخب نهایی (عنوان منتخب نهایی در صورتی تایید میشود که مرتبط با عکس ارسالی خود باشد) جایزه ویژه ایران شهرساز اهدا خواهد شد.

قرار بر این شد تا عکسهای نوروز و سفرهای شما هم در اینجا شرکت داده شود.
زمان تا پایان فروردین 1391
منتظر هستیم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Shahrsaz67 ، JAVAD4050 ، elham90 ، planning ، shokri ، mehdime007 ، aramo ، .Utopia ، asma ، kasrak ، haydariyan ، ساناز رحیمی ، Sadeghpour ، FaTyJo0oN
از وقتی من تو سایت بدنیا اومدم اینجور مسابقه نزاشته بودین همش طراحی سایت و این حرفا بود3یکی از شرکت کننده های اصلیتون خودمم و برنده اصلی34حالا نگفتین جایزه ی اصلی چیه ها!؟55
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، planning ، aramo ، .Utopia ، kasrak ، haydariyan ، ساناز رحیمی
برای هر عکس از طرف مدیریت 2000 امتیاز و برای بهترین عکس هم 20000 امتیاز و 2 اعتبار مثبت داده میشود و عضویت 1 هفته ای رایگان vip
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، planning ، mehdime007 ، aramo ، .Utopia ، kasrak ، haydariyan
راستی!!من که ۱۳بدر خونه نشین شدم چجوری شرکت کنم؟؟4533

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، kasrak
(۱۳۹۱-۱-۱۳، ۱۰:۵۹ صبح)shahrsaz67 نوشته است: راستی!!من که ۱۳بدر خونه نشین شدم چجوری شرکت کنم؟؟4533

مسلما 13 بدر و پیامدهای آن تا شب ادامه دارد و تبعات آن (از نظر بهداشتی و زیست محیطی) به امروز ختم نمیشود میتونید اقدام کنید..3

در تهران که با سر زدن به میدان ها و فضای سبز کنار بزرگراهها و پارک سر خیابون هم کلی سوژه دستتون میاد!!! شهرهای دیگه رو نمیدونم!

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، kasrak ، Shahrsaz67
مسلما 13 بدر و پیامدهای آن تا شب ادامه دارد و تبعات آن (از نظر بهداشتی و زیست محیطی) به امروز ختم نمیشود میتونید اقدام کنید..3

در تهران که با سر زدن به میدان ها و فضای سبز کنار بزرگراهها و پارک سر خیابون هم کلی سوژه دستتون میاد!!! شهرهای دیگه رو نمیدونم!
[/quote]
[font=Impact]
دقیقا مهندس ارکیده ! 13 به در تبعات زیادی داره !! یکی از تبعات اینه که ما به دلیل نماندن در ترافیک شدید در حوالی گردشگری شهرمون !! امروز هیچ جا نرفتیم و تو خونه موندیم2020 نتیجه : حتی طرح های کنترل ترافیکی هم گره های شدیدی به وجود میارن که سرسام آوره
2 درواقع باید یه برنامه ریزی دقیق و طولانی مدت برای این ترافیک ها کرد نه یکی دو روز مونده به همچین روزی و یا گاهی همون روز !7
[/font]
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، shokri ، JAVAD4050 ، kasrak ، ساناز رحیمی
عکس ها رو در کجا آپ کنیم؟؟؟؟ در همین تاپیک؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، ساناز رحیمی
(۱۳۹۱-۱-۱۴، ۰۱:۰۳ عصر)kasra نوشته است: عکس ها رو در کجا آپ کنیم؟؟؟؟ در همین تاپیک؟؟؟؟؟

بله در همین تاپیک
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، kasrak ، .Utopia ، ساناز رحیمی
سلام دوستان من برای شروع 4 تا عکس گذاشتم از 13 بدر سنندج امیدوارم که بپسندید و مقام اول رو بیارم اگه تونستم بیشتر عکس می ذارم.

.rar   1333333333.rar (اندازه: 7.86 MB / تعداد دفعات دریافت: 58)

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، .Utopia ، shokri ، Shahrsaz67 ، ساناز رحیمی
(۱۳۹۱-۱-۱۴، ۰۱:۵۹ عصر)kasra نوشته است: سلام دوستان من برای شروع 4 تا عکس گذاشتم از 13 بدر سنندج امیدوارم که بپسندید و مقام اول رو بیارم اگه تونستم بیشتر عکس می ذارم.
very goooooooooooood113
من از عکس سبزه تو خیابونه خوشم اومد11ولی کاشکی ترافیکش بیشتر بود...3
از اونجایی که گفتم من هم شرکت میکنم و نشد عکس هایی از غیر ۱۳بدر میزارم که مرتبط با موضوع هستن65ایشالا کوتاهی مارو ببخشین3
این عکس واسه ۱۳ نیست ولی بنظرم اینجا جای خوبیه واسش3

.rar   DSC00278.rar (اندازه: 1.01 MB / تعداد دفعات دریافت: 13)
این عکس زیبا هم بچه ایه در طبیعت مصنوعی که البته از نزدیکامه خیلی هم معنی داره13

.rar   DSC01535.rar (اندازه: 2.89 MB / تعداد دفعات دریافت: 10)
این هم عکسی در زمینه فرهنگ سازی3خودمون که عکس نگرفتیم.میشه که از جاهای دیگه گذاشت21به این آدرس هم برین میتونین پایین صفحه کلی عکس از روز طبیعت ببینین.3اما خوب بود خودمون دست به کار میشدیم.هنوزم شاید بچه ها عکس بزارن1
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.as...ID=1566763

.jpg   774119_orig.jpg (اندازه: 152.31 KB / تعداد دفعات دریافت: 17)

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، somita ، kasrak ، ساناز رحیمی ، 0RKIDEH ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,311 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 971 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,867 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,365 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,372 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,226 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,919 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,117 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان