امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سبزه بدهيد هديه دريافت كنيد!
به گزارش ايسنا – منطقه خراسان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، علی نجفی با تاکید بر آمادگی سازمان پسماند شهرداری برای خدمات‌دهی در روز طبیعت گفت: طرح جمع‌آوری سبزه‌های نوروز برای نخستين بار در کشور در روز 13 فروردین ماه اجرا مي‌شود كه در قبال جمع‌آوری سبزه‌ها به شهروندان هدیه اهدا می‌شود.

وی از اختصاص 32 مکان جمع‌آوری سبزه خبر داد و افزود: شهروندان در قبال تحویل سبزه خود به نیروهای سازمان که در22 پارک و تفرجگاه‌های خاص مستقر شده‌اند، هدیه بهداشتی و فرهنگی دریافت خواهند کرد.

نجفي اظهار داشت: جمع‌آوری سبزه‌های شهروندان به منظور جلوگیری از آلودگی محیط زیست صورت می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین در تمامي تفرجگاه‌ها شهروندان در قبال تحویل زباله‌های تفکیک شده خود به نیروهای سازمان پسماند، هدیه دریافت خواهند كرد.

نجفي تاکید کرد: به شهروندان توصیه می‌شود درروز طبیعت از رهاسازی زباله‌های خود در محيط طبیعت خودداری کنند.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، shokri ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، .Utopia ، asma ، 76317631 ، elham90
خیلی عالیه
البته اگر خیلی ها پایبند و مقید به انداختن سبزه در آب نباشند طبق رسم دیرین!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 76317631
جریان این سبزه چیه که باید گره زد و انداخت توی آب کسی می دونه داستانش چیه ما که نه توی خانواده نه توی طایفه و نه توی قوم و قبیله مان همچین راه و رسمی نداشتیم؟16

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 76317631
(۱۳۹۱-۱-۱۲، ۰۵:۰۴ عصر)aramo نوشته است: جریان این سبزه چیه که باید گره زد و انداخت توی آب کسی می دونه داستانش چیه ما که نه توی خانواده نه توی طایفه و نه توی قوم و قبیله مان همچین راه و رسمی نداشتیم؟16

ما هم سبزه رو گره میزنیم ولی تو آب پرتش نمیکنیم !!!!7
تازه من خودم پرتش نمی کنم ! دور از چشم بقیه میکارمش 44 تا بعدا رشد کنه 65 گناه داره خب51
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، 76317631
(۱۳۹۱-۱-۱۲، ۰۵:۰۴ عصر)aramo نوشته است: جریان این سبزه چیه که باید گره زد و انداخت توی آب کسی می دونه داستانش چیه ما که نه توی خانواده نه توی طایفه و نه توی قوم و قبیله مان همچین راه و رسمی نداشتیم؟16

مهندس سرچ کنید مطالب جالبی نوشته براش
چیزی که من میدونم اینه که طبق یک افسانه ایرانی اولین بشر که کیومرث بوده پسر و دختر دوقلویی داشته که در 13 نوروز با هم ازدواج میکنن و سبزه گره میزنن به عنوان نشانه ازوداج و پیمان ازدواج
(البته این توضیحات ارتباطی به سایت نداشت معذرت میخوام و در صورت صلاحدید مهندس دهقان حذف میکنم)

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، .Utopia ، 76317631
(۱۳۹۱-۱-۱۲، ۰۵:۱۵ عصر)Mahbobe-G نوشته است:

ما هم سبزه رو گره میزنیم ولی تو آب پرتش نمیکنیم !!!!7
تازه من خودم پرتش نمی کنم ! دور از چشم بقیه میکارمش 44 تا بعدا رشد کنه 65 گناه داره خب51

1121

آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 76317631
ما که از این رسما نداریم1 معمولا می کاریمش 113 ولی خوب هیچ وقت رشد نکردن و خشک شدن65

ولی میگن اگه 13 سبزه گزه بزنی حاجتتون رو می گیرین ( فک منظور از حاجت هم یافتن همسر هستش) 65 قابل توجه!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 76317631 ، JAVAD4050
ای ول دوقولو4
چقدر دوقولوها خوبن44
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
Rainbow 
(۱۳۹۱-۱-۱۲، ۰۹:۰۳ عصر)fatyjo0on نوشته است: mall">ما که از این رسما نداریم1 معمولا می کاریمش 113 ولی خوب هیچ وقت رشد نکردن و خشک شدن65
mall">

mall">ولی میگن اگه 13 سبزه گزه بزنی حاجتتون رو می گیرین ( فک منظور از حاجت هم یافتن همسر هستش) 65 قابل توجه!!!mall">

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان