امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات کارشناسی ارشد طراحی شهری - موسسه خانه شهرسازان آزمون 20 آبان ماه 89
دفترچه سوالات و پاسخنامه

آزمون 20 آبان 891

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   azmone 2.rar (اندازه: 496.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 407)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH ، sardarekord ، .Utopia ، kasrak ، amir_33 ، somita ، rahil ، Brightness ، farza ، MouhammadMILAD ، atelieahjam
سلام.آشناي با سوالات يك بخش كوچيكي براي موفقيت در آزمونه.ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    (۱۳۹۱-۱-۱۴، ۱۱:۵۵ صبح)سوگند نوشته است: سلام.آشناي با سوالات يك بخش كوچيكي براي موفقيت در آزمونه.ممنون

بله البته این ی موضوع بدیهیه دوست عزیز برای موفقیت خیلی چیزای دیگه هم لازمه 3

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    (۱۳۹۱-۱-۱۳، ۱۰:۱۱ عصر)kiana7822 نوشته است: دفترچه سوالات و پاسخنامه

آزمون 20 آبان 891

خیلی ممنون.. سوالات دیگه خانه شهرسازان رو ندارید؟ لطفا اگر دارید باز هم بذارید.. ممنون
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام ممنون از لطفتون
    برنامه ریزیشو نداشتین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام ممنون من قصد دارم واسه ارشد طراحی شهری خودمو اماده کنم
    امیدوارم قبول بشم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        34 سوال تا الان==>>دانلود سوالات آزمون ارشد آزاد برنامه ریزی شهری 1391 alireza 44 31,681 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: avina7707
        دانلود سوالات با جواب کنکور ارشد طراحی شهری 1391 در این تاپیک alireza 38 35,317 ۱۳۹۵-۱۱-۲۶، ۱۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: avina7707
        دانلود رایگان سوالات آزمون کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) معماری1389 shahrokhp 1 646 ۱۳۹۵-۴-۲۳، ۰۵:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: shahrokhp
        غیر رایگان سوالات کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته آزاد معماری 94 MHAKBARI 3 2,260 ۱۳۹۴-۱۱-۹، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: Djreza70
        دانلود سوالات ارشد طراحی شهری سال 1389(جدید) alireza 1 2,467 ۱۳۹۴-۷-۲۷، ۰۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: shahrsazmg
        خبر ویژه دانلود آزمونهای ارشد (برنامه ریزی شهری و طراحی شهری) خانه شهرسازان سال 90 atelieahjam 4 3,060 ۱۳۹۴-۶-۳، ۰۹:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: سیرانا
        سوال تئوری و تشریحی برنامه ریزی شهری ارشد آزاد 93 khansa 3 2,336 ۱۳۹۴-۳-۸، ۰۹:۴۸ عصر
      آخرین ارسال: Atled13
        داغ=>>دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری دانشگاه آزاد 1391 alireza 7 10,093 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: ملیحه م
        دانلود نمونه سوالات شهرسازی atelieahjam 0 1,456 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۴:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود سوالات و کلید اولیه سازمان سنجش رشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ارشد 94 MHAKBARI 2 2,063 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۹:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان