امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد دوست و همکار خوبمون shahryar عزیز مبارک...

سالروز تولد، سرآغاز دوباره ای بر یادآوری نعمت بودن برای هر انسانی است، امیدواریم تولد دوباره شادی ها و موفقیت ها را در بهار نو شاهد باشی...

مهندس shahryar عزیز، دوست خوب و فعال ایران شهرسازی
ما

تولدت مبارک...

"به نمایندگی از سایت ایران شهرساز"

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، amir_33 ، .Utopia ، shokri ، Shahrsaz67 ، elham90 ، alireza ، shahrsaz1390 ، asma ، ایلیا
ممنون مهندس واقعا به خودم می بالم از اینکه دوستان و عزیزانی به این خوبی دارم. که هیچ وقت آدم رو تنها نمی گذارند. چه در لحظات خوب و چه بد. 1این غیر منتظره ترین و قشنگترین تبریکی بود که تا به حال دریافت کرده بودم11
به نظرم من اولین عضوی ام که در سال جدید تولدش تبریک گفته شده.
چه افتخاری65

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، .Utopia ، ایلیا
باعث افتخاره داشتن دوستان مهربان و قدرشناس و فعالی مانند شما و حضورتون در سایت بسیار مفید و نیکوست!

امیدواریم تمام دوستان ایران شهرساز تاریخ تولدشون رو در پروفایلشون درج کنند و اگر هم تابحال تاریخ تولدشون نادرست بوده اصلاح کنند تا در اینگونه موارد بتونیم تبریک کوچکی از طریق سایت تقدیم کنیم[تصویر:  1.gif]

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، shahryar ، .Utopia
تولد عضو فعال ایران شهرساز مهندس shahryar را تبریک میگم و امیدوارم صد سال در کنار خانواده با شادی سالم و سرحال باشند و همیشه در حال پیشرفت
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، JAVAD4050 ، shahryar ، 0RKIDEH
تولد تولد تولدت مبارک5555
البته دوستان تا امشب تبریک بگید لطفا
از فردا فاطمیه شروع میشه
ایشالا که شما در کنکور و تمامی عرصه های زندگیتون موفق بشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، .Utopia ، shahryar ، 0RKIDEH
امشب که شب تولدته بهترین ها رو آرزو کن

من هم از خدا همون بهترین ها رو برات آرزو مندم

تبریک دست خالی مرا باسخاوت بی حدت بپذیر

(تولدت مبارک)
44414141
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، shahryar ، 0RKIDEH
به به ! هیچی به اندازه کیک تولد دوستان مزه نمیده 654 ! انشالله همیشه موفق و سلامت و شاد باشید . 1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، shahryar ، 0RKIDEH
دوستان من از این همه ابراز لطف محبت سپاس گزارم. امیدوارم بتونم با همکاری صمیمانه در سایت گوشه ای ابراز لطف شما عزیزان رو جبران کنم1

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، .Utopia ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  **** آقایون انجمن و پدرهای عزیز روزتون مبارک**** Brightness 1 2,529 ۱۳۹۴-۲-۱۱، ۰۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سال نو و نوروز باستانی مبارک atelieahjam 3 1,307 ۱۳۹۴-۱-۴، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 917 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ****روز جهانی شهرساز مبارک شهرسازان عزیز**** Brightness 4 2,648 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  *****عیدغدیر مبارک ***** Brightness 2 1,860 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: نجران
  روز معمار بر همه معماران و شهرسازان مبارک باد atelieahjam 1 1,404 ۱۳۹۳-۲-۳، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو. روزت مبارک ماراویا 1 1,473 ۱۳۹۲-۹-۱۶، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم Sahab 1 1,435 ۱۳۹۲-۸-۶، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  روز جهانی شهرسازی بر شما مبارک 0RKIDEH 11 9,763 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۱۲:۱۸ صبح
آخرین ارسال: dashjavad
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم MHAKBARI 24 7,959 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان