امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاهش تعداد سوالات طراحی شهری 91
سلام مهندسان گرامی به نظر شما،کاهش تعداد سوالات ارشد طراحی شهری 91 نسبت به سال های قبل، از 150 سوال به 130 سوال،چه تاثیری در داوطلبان می ذاره و اینکه به نظرتون آیا این روند در سال آینده هم تکرار می شه؟
آیا این کاهش سوالات به نفع کسانی با مدرک لیسانس شهرسازی هستش یا غیر شهرساز؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، ساناز رحیمی ، elham90 ، sajjad21
سلام،
کاهش تعداد سوالا باعث میشه که اگه سوالی رو اشتباه جواب بدی تاثیر زیادی روی درصدت میذاره و به همین خاطر احتمال ریسک بالا میره
فرقی نمیکنه شهرساز باشی یا غیر شهرساز مهم میزان تسلطه
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، kasrak ، ساناز رحیمی
    سلام
    به نظر ميرسه كاهش سوالات تاثير منفي در آزمون داوطلبان داشته باشه چون هر سوال وزن بيشتري از درصد كل را به خودش اختصاص ميده پس براي داوطلبان ريسك زدن سوالهايي كه از جوابشون مطمئن نيستند بالاتر ميره

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط JAVAD4050 ، kasrak ، ساناز رحیمی
      به نظر من که واقعا ظلم میشه در حق داوطلبان، غیر از زبان که 30 تا هستش و تغییری در تعداد سوالاتش داد ه نشده بقیه مباحث به 25 سوال کاهش پیدا کردند و این یعنی
      1 سوال=4% یعنی نهایت بی انصافی
      من فکر کنم تفوتی نکنه که شهرساز باشی یا معمار یا هر رشته غیر مرتبط دیگه ای مهم اینه که هنر تست زنی رو بلد باشی و اینکه با این روند کاهش سوالات و مفهومی شدن امتحان دیگه خدا بخیر کنه.
      در ضمن این رو بگم که سوالات رو کم کردند ولی بازم امسال بعضی از سوالات غلط بود و این تاسف باره.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط kasrak ، JAVAD4050
      دیگران را ببخش...نه به این خاطر که لایق بخشایشند ؟ به این خاطر که تو نیازمند آرامشی....1
      اینم یه جمله ی جالب برای برای دوستان .شاد باشید وآرام

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط kasrak ، JAVAD4050
        (۱۳۹۱-۱-۱۹، ۰۴:۱۵ عصر)jahanrostaminia نوشته است: سلام
        به نظر ميرسه كاهش سوالات تاثير منفي در آزمون داوطلبان داشته باشه چون هر سوال وزن بيشتري از درصد كل را به خودش اختصاص ميده پس براي داوطلبان ريسك زدن سوالهايي كه از جوابشون مطمئن نيستند بالاتر ميره

منم موافقم.کلا من فکر می کنم به کاهش سوالات که ضرر داوطلبان باشه.

پاسخ
         سپاس شده توسط JAVAD4050
        مهندسان گرامی،به نظر شما با این تغییرات در تعداد و نحوه ی سوالات میشه انتظار تغییری اساسی در آزمون اسکیس امسال رو هم داشته باشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,931 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,233 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,288 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,154 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,506 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,702 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,549 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,582 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,559 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان