امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای انتخاب گرایش در ارشد
سلام دوستان
برای کنکور ارشد بین دو تا گرایش مدیریت شهری و برنامه ریزی شهری گیر کردم.به نظر شما کدوم بهتره؟؟
یه سری میگن مدیریت فقط تهران داره و قبول شدن توش سخته.درسته؟؟
من از یکی هم شنیدم که گفت مدیریت مهر نظام مهندسی نداره.این چی؟درسته؟
در کل کدوم بهتره؟از نظر کار و درآمد و پیشرفت شغلی منظورمه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، sundra ، .Utopia ، 0RKIDEH
اگر دوستانی که اطلاع دارن در خصوص اخذ مهر نظام هم توضیحاتی بدن ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان میشه اگر کسی اطلاعاتی در مورد مهر نظام مهندسی مدیریت شهری داره هر چه زودتر در همین تایپیک عنوان کنه؟
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ
    [quote='hamid_shahrsaz' pid='23847' dateline='1334243894']
    سلام دوستان
    برای کنکور ارشد بین دو تا گرایش مدیریت شهری و برنامه ریزی شهری گیر کردم.به نظر شما کدوم بهتره؟؟
    یه سری میگن مدیریت فقط تهران داره و قبول شدن توش سخته.درسته؟؟

سلام
    من در مورد نظام مهندسی اطلاعی ندارم اما فکر نمی کنم مدیریت قبول شدنش خیلیم سخت باشه چون یکی از بچه هامون پارسال با رتبه 138 مدیریت تهران رو آورد اونم روزانه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بستگی به علاقه تون داره.......به نظرم اگه علاقه و پشتکار باشه همه سختی ها آسون میشه. توصیه من اینه علایقتون رو پیگیری کنید.113
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، JAVAD4050 ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,290 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 16,995 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,996 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,588 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,848 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,666 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,502 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,406 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان