امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چنتا پیشنهاد ناقابل:دی
با سلام خدمت مدیریت زحمتکش سایت

دنبال تاپیک قبلی پیشنهادات شما دوستان بودم که پیداش نکردم از انرو بر ان شدیم که خودمون تاپیک بزنیم و پیشنهادها و انتقادهامونو بنویسیم.از انجا که هر انتقادی به نوعی پیشنهاد هست و سنگ بنای پیشرفت جوامع به شرطی که به جا باشه و پذیرای اون باشیم عنوانشو گذاشتم پیشنهاد.

خب اول ازینجا شروع کنم که تالارهای و زیر تالارهای سایت خیلی زیاد شده طوری که اول وارد سایت میشی ادم احساس سر در گمی میکنه.زیرتالارهایی که به نظرم یک تاپیک در موردشون کافی بود.مثلا تالار مباحث عمومی معماری در نظر بگیریم خیلی از زیر تالاراش خالی هستن...یکی همین کاربردهای رنگ در معماری یا چیزی شبیه این.به نظرم اصلا لازم نبوده چنین جایی باشه و برای هر 2 3 واحد درسی که تو رشته ها ارائه میشه اینجا یه تالار بزنین.اینا مباحثی هست که خود کاربران باید استارتش کنن اونم به صورت تاپیکی.یا همین تالار انتقاد و پیشنهاد هر کی برای پیشنهادش یه تاپیک جدا زده!!البته باز این قابل قبول تره.
یه نمونه دیگه ای که به ذهنم میاد تالار فایلهای خارج شده از وی ای پی هست.که اونم میتونه یه بخش از کتابخانه وی ای پی باشه.
انسجام تالار پایین اومده
مورد دیگه اینکه فضای امضای کاربران خیلی زیاده.در بیشتر موارد تقریبا اندازه خود پست میشه و این یعنی افزایش حجم تاپیک به دو برابر که نه بهینه هست و نه شکل جالبی پیدا میکنه.من فک میکردم مشکل از ویرایش خود امضاس یک بار هر چی تو سرش زدم نشد که نشد.این فضا کم کنید لطفا

آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، ایلیا ، alireza ، Shahrsaz67
ممنون بهتر بود اینجا میزاشتید معمولا همه پیشنهادات را اجرا میکنیم

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5108
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۴:۳۴ عصر)AliReza نوشته است: ممنون بهتر بود اینجا میزاشتید معمولا همه پیشنهادات را اجرا میکنیم

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5108

ممنون مهندس چون جنبه پیشنهادی داشت من توی این تالار سرچش میکردم.
ولی همه پیشنهادها صرفا خوب نیستن.نظر من شخص خاصی نیست چون این تایکها نخوندم و از محتواش خبر ندارم.خودتون زحمت انتقالشو بکشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,135 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 2,948 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  یه پیشنهاد دیگه پریوش 1 2,159 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۹:۲۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,239 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  پیشنهاد ایجاد دانشگاه مجازی aramo 5 3,079 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: elham90
  پیشنهاد kiana7822 1 1,652 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۸:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,325 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra
  ضمیمه پیشنهاد راه اندازی فضای گفتگو FA.ARDAKANI 14 7,153 ۱۳۹۰-۱۰-۱۳، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 12 8,050 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یک پیشنهاد aramo 0 1,383 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۱ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان