امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت از ایران شهرساز با نظر در الکسا
میدونم
حق با شماست
من فقط برداشتم از منظور ایشونو گفتم
وگرنه اعتبار دادن خیلی هم خوبه
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، .Utopia ، kasrak
(۱۳۹۱-۱-۳۰، ۱۲:۰۱ صبح)farza نوشته است: آقای مهندس میبخشید ولی فکر می کنم خوب نیست که هرکاری میکنیم امتیاز بگیریم

سلام نیازی به نوشتن این متن نبود و میتونستید بصورت پیام خصوصی بیان کنید و شما نظرتون را در آلکسا در مورد سایت بزارید و بیان هم نکنید مثل amir33 و یکی دیگه که نام کاربری شون مشخص نیست.

در هر حال شاید بعد از تشکر نوشتاری این یکی از کارهایی بود که سایت میتونه انجام بده و شما با همکاری باسایت امتیازی را دریافت و در آینده به جای عضویت مالی با امتیاز عضو ویژه سایت شوید.

موفق باشید و از مهندس شهرساز67 و بقیه دوستان که نظر دادند هم صمیمانه تشکر میکنم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، kasrak ، JAVAD4050
(۱۳۹۱-۱-۳۰، ۱۱:۰۲ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۱-۱-۳۰، ۱۰:۳۸ صبح)Shahrsaz67 نوشته است:
(۱۳۹۱-۱-۳۰، ۱۲:۰۱ صبح)farza نوشته است: آقای مهندس میبخشید ولی فکر می کنم خوب نیست که هرکاری میکنیم امتیاز بگیریم
مرسی از شما ولی این که هر کاری نیست مهندس!!این یعنی غیرت یعنی حمایت یعنی دمت گرم و ...منم اعتبار خواهم افزود5
این هم دو نظر دو دوست دیگمون که اگه میخوان اینجا خودشون پیام بزارن تا تشکر مکتوب خدمتشون اعلام بشه1
ممنون از این دو دوست خوبمون

البته مهندس shahrsaz67 فکرکنم منظور ایشون این بود که این چیزا وظیفه ماست که با سایت خودمون همکاری کنیم و نیازی به اعتبار نیست و ما باید یاد بگیریم بدون چشمداشت بیاییم و نظر بدیم و یا ....
و نیازی به امتیاز و اعتبار نیست..

با تشکر فراوان از مهندس ارکیده منم منظورم همین بود اگه سایتیه که دوسش داریم پس بدون امتیاز هم حمایتش می کنیم اما مثل اینکه دوستان بد برداشت کردند من معذرت میخوام

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67
(۱۳۹۱-۱-۳۰، ۰۱:۱۱ عصر)farza نوشته است:
مرسی از شما ولی این که هر کاری نیست مهندس!!این یعنی غیرت یعنی حمایت یعنی دمت گرم و ...منم اعتبار خواهم افزود5
این هم دو نظر دو دوست دیگمون که اگه میخوان اینجا خودشون پیام بزارن تا تشکر مکتوب خدمتشون اعلام بشه1

البته مهندس shahrsaz67 فکرکنم منظور ایشون این بود که این چیزا وظیفه ماست که با سایت خودمون همکاری کنیم و نیازی به اعتبار نیست و ما باید یاد بگیریم بدون چشمداشت بیاییم و نظر بدیم و یا ....

با تشکر فراوان از مهندس ارکیده منم منظورم همین بود اگه سایتیه که دوسش داریم پس بدون امتیاز هم حمایتش می کنیم اما مثل اینکه دوستان بد برداشت کردند من معذرت میخوام
نه بد برداشت نشد.گفتم که منم حرف شمارو قبول دارم ولی تشکر باید صورت بگیره.البته اینکه بگی نظر بدی اعتبار میدم منم خوشم نمیاد ولی نظر داده بشه خوب جای تقدیرشم هست دیگه.هر کیم خواست پنهانی به سایتش خدم کنه اجرش با خدا1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، .Utopia
(۱۳۹۱-۱-۳۰، ۰۱:۱۱ عصر)farza نوشته است:

سلام
بنده هم با نظر شما موافق هستم و فکر میکنم نظر شما درست تر باشه
چه خوبه که بسیاری از کارها بر اساس دوست داشتنمون باشه، و دوست داشتن هم که بهونه نمیخواد5
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، kasrak
منم که موافق این نظرم!.فکر کنم مشکلی در انفورماتیک برداشتی سوء تفاهم ایجاد کرده 71

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، 0RKIDEH
8 نظر

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
دوستان
همه داریم یه چیز میگیم و اونم اینه:

زنده باد "ایران شهرساز"
حمایت هم میکنیم...

پس دیگه بحث نمیکنیم!

(من که هرچی ثبت نام میکنم ایمیل تایید برام نمیاد دیگه نمیدونم چه کار کنم!
بازم سعی خواهم کرد)

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، farza ، .Utopia ، somita
من از سه تا از دوستان که میدونستم کی هستن و هویتشون معلوم بود تشکر کردم،البته این دوستان خودشون اینجا نگفتن منم از آوردن اسمشون خودداری میکنم3.هرچند اینجا کی آخه واسه مزد کار کرده که دومیش شما باشین...!!نمیخوام دوباره بحث بشه قصدم تشکر بود فقط مرسی از دوستان و باقی دوستان که به شکلهای دیگری حمایت خودشونو نشون میدن11

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، sharmin
http://www.alexa.com/reviews/single/5481461

بخاطر چیزی اینجا اعلام نمیکنم فقط و فقط و فقط بخاطر اینکه خواسته شد تا اعلام کنیم لینک رو اینجا میذارم!

پاسخ
 سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، FaTyJo0oN ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,381 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  میایید بازی با کلمات؟ 0RKIDEH 712 111,664 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  هدف ایران شهرساز چیست؟؟؟؟؟ 0RKIDEH 6 4,403 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: leila
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,685 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چقدر با نرم افزار BricsCAD آشنایی دارید؟ reza1366 1 1,540 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reza1366
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,788 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,897 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 964 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
  با هم قرار بزاریم زمردیان 1 988 ۱۳۹۲-۱۰-۲۹، ۰۷:۵۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  با هم دوست باشیم!!! reza1366 5 2,551 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان