ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
از نشانه‏های ایمان در وهله اول سپاسگزاری و شکر نسبت به خداوند است که مظهر لطف و بخشش بوده و با نعمتهای فراوان مخلوقاتش را به بندگی و اطاعت از خویش فرمان داده است. در مرتبه دوم تشکر از کسانی که راه رسیدن به نعمات الهی را هموار نموده و واسطه این فیض شده‏اند وظیفه‏ای است که مورد سفارش خدا و اولیاء دین می‏باشد که: «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» هر کس در مقابل احسان و نیکی بندگان خداوند شکرگزاری نکند خدا را شکر نگفته است. بنابراین اگر در جامعه روحیه تشکر و قدردانی از انسانهای خیّر، مبتکر و خلّاق از بین برود، گرایش به فعالیت‏های مثبت و سازنده کمرنگ شده و دلسردی و خمودگی جای آن را خواهد گرفت.

لازم دیدم از مهندس دهقان تشکر کنم و بگم مهندس به خاطر تک تک ثانیه هایی که واسه ما وقت گذاشتین به شما مدیونیم...امیدوارم فرصتی پیش بیاد که بتونیم جبران کنیم.
بازم ازتون ممنونم1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
2
RE: من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
منم به نوبه خودم از علیرضا خان تشکر میکنم امیدوارم در تموم مراحل زندگیشون موفق باشن 113
در ضمن از مهندسین عزیز سایت هم صمیمانه تشکر میکنم و در آخر از مهندس FaTyJo0oN هم تشکر میکنم بابت پست خوبشون.15
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، AliReza ، ایلیا ، deldar ، somita ، 0RKIDEH ، haydariyan ، sharmin ، .Utopia
3
خیلی کار خوبی کردین مهندس منم همین مدتی که بودم جز خوبی و بازم خوبی چیزی ندیدم و ازشون واقعا تشکر میکنم.از شما هم که این تاپیکو قرار دادین تشکر میکنم.1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
4
منم به نوبه خودم از مهندس عزيز وبزرگوار(مهندس دهقان)بخاطر همه زحماتش تشكر ميكنم از بقيه دوستانم متشكرم ومرسي از مهندسfatyjoonاميدوارم هميشه شاد باشيد1131
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، deldar ، 0RKIDEH ، haydariyan ، sharmin ، kasrak ، .Utopia ، ایلیا ، 2sahar ، diamond
5
تشکر فراوان من رو هم پذیرا باشید آقای مهندس!
از مهندس FaTyJo0oN هم ممنون به خاطر پست خوبشون!
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، haydariyan ، sharmin ، kasrak ، .Utopia ، ایلیا ، somita
6
جناب دهقان مدیر زحمتکشی هستن.
با تشکر از زحماتتون
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، sharmin ، kasrak ، .Utopia ، ایلیا ، somita
7
منم به نوبه خودم لازمه از مدیریت سایت جناب مهندس دهقان و تمامی اعضا و زحمتکشان سایت تشکر کنم. به امید روزهای بهتر
آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia ، ایلیا
8
درود

از همه شما ممنونم و امیدوارم بتونیم با کمک همدیگر تیمی قوی در سطح کشور امسال تشکیل دهیم و کارهای بزرگی را انجام دهیم.

از مهندسین شهرساز67 و ارکیده و فاطمه و محمد و کسری و صادقپور ونصیری مجد و الهام و پرستو و جواد و الی و ... که فعالیت بالایی دارند و باعث پیشرفت سایت هستند تشکر ویژه دارم.

مطمئنا با شما راههای موفقیت برای ما همیشه باز خواهد بود.
سپاس
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia ، ایلیا ، 0RKIDEH ، somita
9
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
تشکر ویژه از مهندس FaTyJo0oN برای این حرکت و تاپیک بسیـــــــــــــــــــار زیبـــــاشون .1
خسته نباشید خدمت مهندس دهقان گرامی و تمامی مهندسان و دوستانی که در این سایت زحمت میکشند ، موفق باشید و سربلند .1

.
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، ایلیا ، somita
10
سلام
ممنون از مهندس فاطمه که به فکر هستند.
همچنین تشکر از مهندس دهقان که با صبر و حوصله همچنان به دنبال پیشرفت سایت هستند.
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: .Utopia ، FaTyJo0oN ، somita
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل