امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
از نشانه‏های ایمان در وهله اول سپاسگزاری و شکر نسبت به خداوند است که مظهر لطف و بخشش بوده و با نعمتهای فراوان مخلوقاتش را به بندگی و اطاعت از خویش فرمان داده است. در مرتبه دوم تشکر از کسانی که راه رسیدن به نعمات الهی را هموار نموده و واسطه این فیض شده‏اند وظیفه‏ای است که مورد سفارش خدا و اولیاء دین می‏باشد که: «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» هر کس در مقابل احسان و نیکی بندگان خداوند شکرگزاری نکند خدا را شکر نگفته است. بنابراین اگر در جامعه روحیه تشکر و قدردانی از انسانهای خیّر، مبتکر و خلّاق از بین برود، گرایش به فعالیت‏های مثبت و سازنده کمرنگ شده و دلسردی و خمودگی جای آن را خواهد گرفت.

لازم دیدم از مهندس دهقان تشکر کنم و بگم مهندس به خاطر تک تک ثانیه هایی که واسه ما وقت گذاشتین به شما مدیونیم...امیدوارم فرصتی پیش بیاد که بتونیم جبران کنیم.
بازم ازتون ممنونم1
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، Shahrsaz67 ، kasrak ، ایلیا ، somita ، deldar ، 0RKIDEH ، haydariyan ، Vasta ، sharmin ، .Utopia ، shahryar ، sanaz.f ، shokri ، 2sahar ، abcdefghijklm ، parasto_gh
منم به نوبه خودم از علیرضا خان تشکر میکنم امیدوارم در تموم مراحل زندگیشون موفق باشن 113
در ضمن از مهندسین عزیز سایت هم صمیمانه تشکر میکنم و در آخر از مهندس FaTyJo0oN هم تشکر میکنم بابت پست خوبشون.15
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Shahrsaz67 ، alireza ، ایلیا ، deldar ، somita ، 0RKIDEH ، haydariyan ، sharmin ، .Utopia
خیلی کار خوبی کردین مهندس منم همین مدتی که بودم جز خوبی و بازم خوبی چیزی ندیدم و ازشون واقعا تشکر میکنم.از شما هم که این تاپیکو قرار دادین تشکر میکنم.1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، FaTyJo0oN ، kasrak ، ایلیا ، somita ، deldar ، 0RKIDEH ، haydariyan ، sharmin ، .Utopia ، 2sahar ، parasto_gh
منم به نوبه خودم از مهندس عزيز وبزرگوار(مهندس دهقان)بخاطر همه زحماتش تشكر ميكنم از بقيه دوستانم متشكرم ومرسي از مهندسfatyjoonاميدوارم هميشه شاد باشيد1131
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، deldar ، 0RKIDEH ، haydariyan ، sharmin ، kasrak ، .Utopia ، ایلیا ، 2sahar ، diamond
تشکر فراوان من رو هم پذیرا باشید آقای مهندس!
از مهندس FaTyJo0oN هم ممنون به خاطر پست خوبشون!
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، haydariyan ، sharmin ، kasrak ، .Utopia ، ایلیا ، somita
جناب دهقان مدیر زحمتکشی هستن.
با تشکر از زحماتتون
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، sharmin ، kasrak ، .Utopia ، ایلیا ، somita
منم به نوبه خودم لازمه از مدیریت سایت جناب مهندس دهقان و تمامی اعضا و زحمتکشان سایت تشکر کنم. به امید روزهای بهتر
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، ایلیا
درود

از همه شما ممنونم و امیدوارم بتونیم با کمک همدیگر تیمی قوی در سطح کشور امسال تشکیل دهیم و کارهای بزرگی را انجام دهیم.

از مهندسین شهرساز67 و ارکیده و فاطمه و محمد و کسری و صادقپور ونصیری مجد و الهام و پرستو و جواد و الی و ... که فعالیت بالایی دارند و باعث پیشرفت سایت هستند تشکر ویژه دارم.

مطمئنا با شما راههای موفقیت برای ما همیشه باز خواهد بود.
سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، ایلیا ، 0RKIDEH ، somita
تشکر ویژه از مهندس FaTyJo0oN برای این حرکت و تاپیک بسیـــــــــــــــــــار زیبـــــاشون .1
خسته نباشید خدمت مهندس دهقان گرامی و تمامی مهندسان و دوستانی که در این سایت زحمت میکشند ، موفق باشید و سربلند .1

.
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، somita
سلام
ممنون از مهندس فاطمه که به فکر هستند.
همچنین تشکر از مهندس دهقان که با صبر و حوصله همچنان به دنبال پیشرفت سایت هستند.
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، somita

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آرزوی من>>ورود به چهارمین سال فعالیت ایران شهرساز و آنچه در سال گذشته بر ما گذشت alireza 15 3,534 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۱۰:۰۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من هم رای دادم!شرکت مجدد ایران شهرساز در جشنواره وب ایران alireza 62 9,343 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۲:۰۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اقا من ازاد را هم نیارم سال دیگه می رم باستان شناسی که اسکیس نداره s1s2s3 1 1,540 ۱۳۹۱-۶-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: NeGaRiii
  کارنامه من در آزمون شهرداری ها، بیایید و تحلیل کنید parasto_gh 15 8,225 ۱۳۹۱-۳-۳۱، ۰۴:۵۹ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
  کیا برای طراحی شهری زنجان را زدند من امروز عازم زنجانم s1s2s3 1 1,874 ۱۳۹۱-۳-۲، ۰۹:۴۴ عصر
آخرین ارسال: Raha.a

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان