ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
احداث دروازه خلیج فارس در بندرعباس
عملیات احداث دروازه خلیج فارس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بندرعباس آغاز شد.

محمد جواد سلطان زاده شهردار بندرعباس در این مراسم با اشاره به خصوصیات دروازه خلیج فارس بیان داشت: ارتفاع سازه این بنا 11 متر و ارتفاع خود بنای دروازه 7 متر است. وی ادامه داد: عرض نهایی دروازه 4 متر است و در آن سیستم های نورپردازی مخفی استفاده شده و امکان تردد بر روی بام این دروازه نیز وجود دارد.

شهردار بندرعباس افزود: وجود نگارخانه خلیج فارس، به کارگیری از هنر معماری سنتی، تصاویر سرداران خلیج فارس در نمای دروازه و نمایش اسناد تاریخ و تمدن خلیج فارس از دیگر ویژگی های این دروازه است. سلطان زاده با اشاره به اختصاص مبلغ 600 میلیون تومان برای احداث دروازه خلیج فارس عنوان کرد: این دروازه یک سال دیگر در محل بوستان خلیج فارس بندرعباس افتتاح می شود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه این مراسم با اشاره به اهمیت اقدامات فرهنگی و هنری در معرفی خلیج فارس اظهار داشت: احداث دروازه خلیج فارس در بندرعباس کار بسیار ارزشمندی است و ما باید نامگذاری خلیج فارس بر روی دیگر اماکن را نیز گسترش دهیم.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: 0RKIDEH ، Sadeghpour ، aramo ، .Utopia
2
RE: احداث دروازه خلیج فارس در بندرعباس
ممنونم
خوب شد این عربا یه تلنگری زدن به این دوستانمون ...وگرنه تا 100 سال دیگه هم همچین اقداماتی محال بود انجام بشه
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
 سپاس شده توسط: FaTyJo0oN
3
RE: احداث دروازه خلیج فارس در بندرعباس
دلمون رو به این اقدامات خوش نکنیم فقط پول بی زبون بی خود خرج میشه

آخرین ارسال های من :
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  حذف نام خلیج فارس از گوگل مپس aramo 938 1391-2-15، 05:09 عصر
آخرین ارسال: امیررضا
  نمایشگاه دائمی کتاب احداث می شود FaTyJo0oN 918 1391-2-13، 04:52 صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  اتوبان تهران ـ كرج دوطبقه می‌شود/ احداث مونوریل و BRT در كرج aramo 809 1391-2-11، 10:51 عصر
آخرین ارسال: aramo
  دستور سازمان ملل درباره نام "خلیج فارس" aramo 767 1391-2-11، 10:46 عصر
آخرین ارسال: aramo
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل