امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز فعالیت سایت تخصصی ایران معمار از 11 اردیبهشت 1391
سلام دوستان
انجمن تخصصی ایران معمار با همکاری ایران شهرساز شروع به کار کرد.

آدرس:

http://www.iranmemar.com

از همه شما دوستان تقاضا دارم که انجمن جدید را یاری کنند.

سپاس از همه شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، shokri ، dely_sh ، kasrak ، farza ، 0RKIDEH ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، sanaz.f ، elham90 ، asma ، saeiideh
از همه معماران فعال انجمن برای ساخت انجمن های مختلف در مقاطع کاردانی تا کارشناسی ارشد دعوت به همکاری میکنیم.

آدرس سایت تخصصی ایران معمار

http://www.iranmemar.com

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، .Utopia ، FaTyJo0oN
با تشکر فراوان از زحمات بی حد جناب مهندس دهقان
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، FaTyJo0oN
چه خبر خوبی ، واقعا این یک پیشرفت و ترقی عالی برای ایران شهرسازه و انشالله که بخش ایران معمار هم به لطف و زحمات مهندسان عزیز رونق بگیره و جایگاهی ویژه داشته باشه . تبریک و خسته نباشید بخاطر تلاش ها و زحمات مهندس دهقان گرامی .1

.
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN
jenabe aghaie mohandes dehghan az zahamate bi darigh v bi vaghfe hazrate ali kamale tashakor ra daram,

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۲-۱۰، ۱۰:۴۷ عصر)dely_sh نوشته است: jenabe aghaie mohandes dehghan az zahamate bi darigh v bi vaghfe hazrate ali kamale tashakor ra daram,

ممنون
من هم از شما و بقیه دوستان تشکر میکنم که بدون وجود تک تک شما انجمن معنایی ندارد.

امیدوارم این اتفاق انجمن ایران شهرساز را تخصصی تر از قبل کند و با کمک همه شما انجمن ایران معمار هم جان بگیرد.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، shokri ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
salam va khaste nabashid be jenabe mohandes dehghan man ozr mikham babate in karetoon ke midoonam kheili kare moshkelie jabeja kardane filha va niz modiriat va rah andazi oon vaa....
vali in karo albate ozr mikham be onvane yek enteghad ghabool nadaram man ye memaram doroste matalebe in sit bishtar shahrsazie va zir shakhehaye shahrsazi vali age memariam hemat konan matalebe memariam ziad mishe tooye hamin sit... va inke man too in site kheiliiiii az matalebi ke doostane shahrsazam gozashtan shayad kheili az matalebesho motevajeh nemishodam vali ba deghat mikhondam kheili be man dar tarahi dar shakheye tahsiliye khodam komakam kard inja male SHAHRSAZANE male hameye mohandesineOMRAN,MEMARI,SHAHRSAZI )VA hameye mohandesini ke dar sakhtan va tarahie shahr komake shayani daran pas joda kardane oonha az ham va matalebeshoon az ham kare dorosti nist ..oona hamashoon baham bayad IRANO BESAZAN pas shoma faghat age momkene va agar mikhaen ke memaran bahreye behtari bebaran vamemaran too in sit ghavitar neshon dade beshan behtare 1 inke faaliate memaranam ziadtar she 2 inke age beshe ghesmate memarano ke hameye etelate memaran hasto joda konid ba khate tire va az nazare manam baaz haminjooriam kehast khoobe faghat mimoone talashe memaran vagarna esme sait IRAN SHAHRSAZ besiaaar khoobe be dalile inke hame irani hastim va HAME TALASH MIKONIM KE SHHRI ZIBA BESAZIM esnshaalaaaaah :)
salam va khaste nabashid be jenabe mohandes dehghan man ozr mikham babate in karetoon ke midoonam kheili kare moshkelie jabeja kardane filha va niz modiriat va rah andazi oon vaa....
vali in karo albate ozr mikham be onvane yek enteghad ghabool nadaram man ye memaram doroste matalebe in sit bishtar shahrsazie va zir shakhehaye shahrsazi vali age memariam hemat konan matalebe memariam ziad mishe tooye hamin sit... va inke man too in site kheiliiiii az matalebi ke doostane shahrsazam gozashtan shayad kheili az matalebesho motevajeh nemishodam vali ba deghat mikhondam kheili be man dar tarahi dar shakheye tahsiliye khodam komakam kard inja male SHAHRSAZANE male hameye mohandesineOMRAN,MEMARI,SHAHRSAZI )VA hameye mohandesini ke dar sakhtan va tarahie shahr komake shayani daran pas joda kardane oonha az ham va matalebeshoon az ham kare dorosti nist ..oona hamashoon baham bayad IRANO BESAZAN pas shoma faghat age momkene va agar mikhaen ke memaran bahreye behtari bebaran vamemaran too in sit ghavitar neshon dade beshan behtare 1 inke faaliate memaranam ziadtar she 2 inke age beshe ghesmate memarano ke hameye etelate memaran hasto joda konid ba khate tire va az nazare manam baaz haminjooriam kehast khoobe faghat mimoone talashe memaran vagarna esme sait IRAN SHAHRSAZ besiaaar khoobe be dalile inke hame irani hastim va HAME TALASH MIKONIM KE SHHRI ZIBA BESAZIM esnshaalaaaaah :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
با هاتون تا حدود زیادی موافقم ولی اینم باید در نظر گرفت که خیلی از معماران اومدند و فعالیت هم کردند ولی چون شهرسازی فعالیتش بیشتر بود دلسرد شدند و رفتند و ما هم جدا نکردیم ولی باید این اتفاق می افتاد و الان وقت خوبی هست چون از طریق حمایت ایران شهرساز میشه ایران معمار را ساخت و تخصصی معماری کرد.
مطمئن باشید در کمتر از 6 ماه بزرگترین سایت تخصصی معماری را خواهیم داشت و هر دو سایت به همدیگر لینک خواهند شد و همه فایلها قابل دسترس
سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
سلام
فکر میکنم جدا سازی اون ها کار خیلی بدی هم نباشه، ولی به صورت کاملا جدا به نظرم اشتباهه
درسته که جدا سازی به این صورت مزایایی داره ولی اگر قرار هست جدا سازی صورت بگیره، داخل یک سایت باشه مناسب تر به نظر می رسه و مزایای بسیار بیشتری داره که اگه مایل بودید بیان می کنم.
ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۱-۲-۱۱، ۱۲:۰۳ صبح)محمد مهربون نوشته است: سلام
فکر میکنم جدا سازی اون ها کار خیلی بدی هم نباشه، ولی به صورت کاملا جدا به نظرم اشتباهه
درسته که جدا سازی به این صورت مزایایی داره ولی اگر قرار هست جدا سازی صورت بگیره، داخل یک سایت باشه مناسب تر به نظر می رسه و مزایای بسیار بیشتری داره که اگه مایل بودید بیان می کنم.
ممنون

سلام

این دو سایت کاملا در ارتباط هستند و همدیگر را حمایت میکنند.
یکی از دلایل اصلی این اتفاق اینه که اسم سایت با محتوا همخوانی بیشتری داشته باشد و دلگرمی برای فعالیت باشد.

اگه نام این سایت ایران معمار بود شما برای فعالیت در حوزه شهرسازی چه حس و حالی داشتید؟
مطمئنا با این انرژی فعالیت نمیکردید.

در کل حداقل تا 6 ماه که کلا زیر حمایت کامل این سایت خواهد بود و بعد از آن مدیران ایران معمار فعالیت جدی خود را برای استقلال نسبی شروع میکنند.

منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده هستیم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,300 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,802 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 646 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,847 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,318 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,760 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان