امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استاد بزرگوار؛ آقای مهندس دهقان روزتان گرامی

تا خدا بوده و هست، معلم بوده و هست و هر روز، روز معلم است. معلمی هنر است،

عشقی است آسمانی . . .

استاد محترم، جناب آقای مهندس دهقان؛ با دست خالی قدردان شماییم چراکه همانند استاد بزرگوار همه ما در این انجمن، ایثار و فداکاری کردید..

از پروردگار متعال برایتان سلامتی و نیک افروزی و موفقیت جاودان خواستاریم و بینهایت سپاسگزارتان هستیم و خواهیم بود...

و میدانیم که

بهترین معلمان با قلبشان آموزش میدهند
، نه با کتاب

***روزتان گرامی***

همچنین تبریک ویژه خدمت دیگر اساتید محترمی که در ایران شهرساز افتخار آشنایی با ایشان را داشتیم؛ برایشان آرزوی سربلندی و تندرستی داریم ...

آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f ، shahryar ، FaTyJo0oN ، asma ، 8700113 ، alireza ، JAVAD4050 ، Sadeghpour ، sharmin ، abcdefghijklm ، haydariyan ، فاطمه زهرا ، shahrsaz1390 ، aramo ، saeed nasiri majd ، elham90 ، shokri ، روجا
سلام

ممنونم من هم این روز بزرگ را به همه اساتید و معلمین و تمام فعالین سایت که به دوستان کمک میکنند تبریک عرض میکنم و امیدوارم بتوانیم ادای دین کنیم و به کشور و هموطنانمان آنطور که شایسته است خدمت کنیم.

سپاس از همه شما

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Sadeghpour ، sharmin ، haydariyan ، JAVAD4050 ، aramo ، saeed nasiri majd ، asma
مهندس منم به نوبه خودم این روز عزیز روبهتون تبریک میگم
ایشاا... که در تموم مراحل زندگیتون موفق باشین 4
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، aramo ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH
Information 
بازم یاد جمله مرحوم دکتر شریعتی افتادم که میگه اگه کسی بدونه که میتونه یه معلم خوب بشه و یه شغل خوب دیگه رو انتخاب کنه خیانت کرده.
مهندس دهقان عزیز ....روز معلم رو بهتون تبریک می گم و امیدوارم همیشه موفق باشید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، mah.architect ، aramo ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، shokri
با سلام و عرض ادب و احترام

در مقام معلم ...

معلم عزيز ،استاد بزرگوار،تو را به چه مانند كنم. دل درياييت لبريز از آرامش است همچون كوه استوار از حوادث روزگار ايستاده اي و همچون ابر،باران پر شكوه معرفت بر چمن هاي دشت دانش آموختگي فرو مي ريزي. خورشيد نگاهت گرمابخش وجود ماوحرارت كلبه ي سرد يأس و نااميدي و ارمغان شور و شعف است. غنچه ي تبسمي كه از گلستان لبهاي تو مي رويد، طراوت لحظه هاي ابهام و زيبا يي بخش خانه ي وجود ماست. كلام روح بخش و دلنشين تو موسيقي دلنوازي است كه بر گوش جان مي نشيند و اهنگ زندگي را به شور در مي آورد. رواني به لطافت گلبرگهاي ارغوان داري كه از احساس و شور و شعف لبريز است. دستهاي روشنت سپيدي خود را از گل بوسه هاي گچ گرفته و شمع وجودت از نيروي ايمان وانسانيت شعله ور است .

سرخي شفق ،تابش آفتاب ، نغمه ي بلبلان ،صفاي بستان ، آبي درياها، همه و همه را مي توان در تو خلاصه نمود. معناي كلام اميد بخش تو همچون نسيم صبحگاهان نشاط بخش روح خسته ماست. علم آموزي و صبر ايمان را از پيامبران به ارث برده اي و به حقيقت وارث زيبايي ها بر گستره ي گيتي هستي. قدوم سبز تو سبزينه ي كوچه باغ هاي زندگي و صفا بخش خاطر پر دغدغه ي ماست. طپش قلب تو آهنگ خوش هستي و جوشش نشاط در غزل شيواي زندگي است.

تو روشنايي بخش تاريكي جان هستي و ظلمت انديشه را نور مي بخشي. ‹‹و ما يستوي الاعمي والبصير .و لا الظلمات ولا النور››وهرگز كافر تاريك جان كور انديش با مومن انديشمند خوش بينش يكسان نيست وهيچ ظلمت با نور يكسان نخواهد بود.

چگونه سپاس گويم مهرباني ولطف تو راكه سرشار از عشق ويقين است. چگونه سپاس گويم تأثير علم آموزي تو را كه چراغ روشن هدايت را بر كلبه ي محقر وجودم فروزان ساخته است. آري در مقابل اين همه عظمت و شكوه تو مرا نه توان سپاس است ونه كلام وصف. تنها پروانه ي جانم بر گرد شمع وجودت، عاشقانه چنين مي سرايد :

معلم كيمياي جسم و جان است

مــعلم رهنماي گمرهان است

شـده حك بر فراز قله ي عشق

معلم وارث پيغــــمبران است
جناب آقای مهندس دهقان عزیز روز معلم بر شما و تمامی اساتید مبارک باد
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، mah.architect ، aramo ، 0RKIDEH
manam be nobeye khodam tabrik migam behetoon in roozo shad bashin hamishe :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
با کمی تأخیر روزتون رو تبریک می گم، استاد گرامی، امیدوارم که در تمام زندگیتون موفق باشید
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۷:۱۱ عصر)parasto_gh نوشته است: با کمی تأخیر روزتون رو تبریک می گم، استاد گرامی، امیدوارم که در تمام زندگیتون موفق باشید

بر شما هم مبارک باشه و همچنین بر تمام اساتید و معلمین و همه اونهایی که در کمک به دیگران سهمی دارند.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 916 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه هدیه سایت به مهندس برایتنس بابت زحمات شون در سایت alireza 7 2,847 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اعضای گرامی وب سایت بزرگ ایران شهرساز atelieahjam 2 1,658 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: romisa
  سالروز شهادت آیت ا... مطهری و روز معلم گرامی باد atelieahjam 1 1,151 ۱۳۹۳-۲-۱۲، ۰۵:۲۴ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم Sahab 1 1,434 ۱۳۹۲-۸-۶، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم MHAKBARI 24 7,959 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تولد مدیریت محترم جناب اقای دهقان مبارک Ƒanos 17 8,421 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: m.naghavi
  مهندس elena جان، تولدت مبارک... 0RKIDEH 12 7,525 ۱۳۹۱-۵-۱۴، ۰۹:۱۱ عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  مهندس امیررضا دوست ایران شهرسازی ما، تولدت مبارک 0RKIDEH 3 2,410 ۱۳۹۱-۵-۱۳، ۰۶:۳۵ صبح
آخرین ارسال: پریسیما
  10 اردیبهشت روز ملی خلیج فارس گرامی باد... FaTyJo0oN 5 2,497 ۱۳۹۱-۲-۱۰، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: Sadeghpour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان