امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با عرض پوزش از دوستان ولی مجبور به برداشتن چت شدیم
سلام دوستان

سایت چت روم را فعال کرد که سوالات احتمالی با سرعت جوابشون داده شود ولی متاسفانه شده محل رد وبدل شدن فایلهای vip به خودم حداقل 4 نفر پیام دادندو از مهندسینی که فایل ارسال نکردند تشکر میکنم.

110 عضو از این چت روم استفاده نموده اند و از همه اعضایی که از چت روم استفاده صحیح میکردند عذر میخواهیم.

این چت روم برداشته میشود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، .Utopia ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، sanaz.f ، elham90 ، shahryar ، somita ، diamond
ممنون آقای مهندس

از من هم توی این مدت این درخواستها شده بود متاسفانه

اما بنظرم این مشکل اینطوری حل نمیشه

چون از طریق پیام خصوصی و بیشتر ایمیل هم من از این درخواست ها داشتم!

پس برداشتن سیستم چت شاید نتونه رفع مساله کنه
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f ، .Utopia ، somita
مطمئنا چت روم راحتترین مسیر بود ولی ایمیل و پیام خصوصی بصورت آنی نیست و خیلی کمتر اتفاق می افتد.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
جای تأسفه فایل های vip به سختی جمع آوری شده اند برخی از دوستان برای ارسال این گونه فایل ها وقت و هزینه گذاشته اند فقط برای ارتقاء سطح علمی رشته های مختلف در امور شهری

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، 0RKIDEH ، sanaz.f ، saeed nasiri majd
قضیه درخواست فایلهای VIP باید فرهنگ سازی بشه !33 این چندمین باره که این اتفاق میافته68 حالا چه جوری ؟! خودم هم هنوز نمیدونم7
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، aramo
(۱۳۹۱-۲-۱۳، ۰۴:۵۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: ممنون آقای مهندس

از من هم توی این مدت این درخواستها شده بود متاسفانه

اما بنظرم این مشکل اینطوری حل نمیشه

چون از طریق پیام خصوصی و بیشتر ایمیل هم من از این درخواست ها داشتم!

پس برداشتن سیستم چت شاید نتونه رفع مساله کنه
بله مهندس
منم با نظر مهندس orkideh موافقم
به نظرم اونایی که فایل های vip رو که با زحمت زیاد به دست اومده به دیگران میدن فرهنگ خودشون رو نشون میدن و به خاطر این کار ...به همه اعضایی که اون فایل هارو توی سایت گذاشتن ...مدیونن
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، .Utopia ، saeed nasiri majd
(۱۳۹۱-۲-۱۳، ۰۵:۰۸ عصر)aramo نوشته است: جای تأسفه فایل های vip به سختی جمع آوری شده اند برخی از دوستان برای ارسال این گونه فایل ها وقت و هزینه گذاشته اند فقط برای ارتقاء سطح علمی رشته های مختلف در امور شهری

کاملا درسته

اگر فقط عضویت مالی است دوستان حق دارند درخواست بدهند و یا اگر عضویت مالی فقط 1 ساله است خوب حرفی است.

ولی با ارسال حتی دو فایل(طرح جامع=40000 +پایان نامه با فرمت pdf=20000) عضو میتونه 1 هفته همه فایلها را دانلود کنه و از فایل خودش هم دوستان استفاده کنند.

ولی دوستان میخواهند که به راحتی فایل ها را دانلود کنند و وقتی چیزی را به راحتی بدست بیاری خوب هم استفاده نمیکنی.

از مهندسین تشکر میکنم و هزینه های عضویت ویژه مالی فقط قسمتی از هزینه های سایت را در برمیگیره و وقت و هزینه خودم به کنار.

این تاپیک بعد از یک روز حذف میشود و فقط جهت اطلاع و عذرخواهی بود از دوستانی که در این تاپیک ارسال داشتند عذر میخوام.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo ، Sadeghpour ، dely_sh ، shokri
عجب زمونه ای شده ها....ولی مهندس میگم که مگه چند نفر این کار رو کردن ؟آمار دارین؟چون افراد vip تعدادشون محدوده.میتونید تذکر بدید بهشون یا تهدید به لغو کنید!اون چت خیلی خوب بود.یکی درخواست کمک داره یا یکی تشکر زنده میخواد بکنه و ...
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz.f
(۱۳۹۱-۲-۱۴، ۰۹:۴۵ صبح)Shahrsaz67 نوشته است: عجب زمونه ای شده ها....ولی مهندس میگم که مگه چند نفر این کار رو کردن ؟آمار دارین؟چون افراد vip تعدادشون محدوده.میتونید تذکر بدید بهشون یا تهدید به لغو کنید!اون چت خیلی خوب بود.یکی درخواست کمک داره یا یکی تشکر زنده میخواد بکنه و ...

اتفاقا اونهایی که اعلام نمودند از بی ادبی دوستان درخواست دهنده شکایت داشتند که مثل طلبکار برخورد میکنند البته اولش التماس هست ولی بعدش خودشون را نشون میدند.

دقیقا این مورد برای خود من هم اتفاق افتاد و وقتی گفتم که جزو قوانین هست .....

باشه اگه دوستان هم موافق باشند راه اندازی میکنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، sanaz.f
راه اندازی شد

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، sanaz.f

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,867 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,249 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,364 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  راه اندازی چت روم ایران شهرساز ایلیا 7 4,523 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۹:۵۷ عصر
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,645 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,090 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان