امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولين مسجد ساخته شده توسط يه زن
اولين مسجد ساخته شده توسط يه زن
اولین مسجد که توسط یک زن طراحی شده است ، چندی پیش در استانبول ترکیه به بهره برداری رسید.
این مسجد زیبا دارای طراحی داخلی بسیار چشم نواز و هنرمندانه است ،بسیاری از مراحل ساخت، توسط زنان و در مدت زمان 1 سال به انجام رسیده است.
[تصویر:  mosque-woman1.jpg] [تصویر:  mosque-woman2.jpg]
[تصویر:  mosque-woman3.jpg]
[تصویر:  mosque-woman4.jpg]

[تصویر:  mosque-woman9.jpg]
[تصویر:  mosque-woman10.jpg]
[تصویر:  mosque-woman11.jpg]
[تصویر:  mosque-woman12.jpg]
[تصویر:  mosque-woman13.jpg]

[تصویر:  mosque-woman17.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia ، m.mohammadzadeh ، elham90 ، kasrak ، JAVAD4050 ، dely_sh ، century21 ، somita ، JiLa ، javad jamshidi ، مهسا_mahsa
سلام

جالب بود. همچنین خلاقیت های زیادی در طراحی این مسجد دیده می شود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
یلی متفاوته طرحشو بی نظیر چون یه زن اونو ایجاد کرده عالیییییییییییییییییییییییییییییی براووووو به این زن
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
یلی متفاوته طرحشو بی نظیر چون یه زن اونو ایجاد کرده عالیییییییییییییییییییییییییییییی براووووو به این زن

پاسخ
بي نظيره ه ه ه ه ه ه ه
اگه اسم معمار و نميگفتي بدون شك ميفهميدم كه يه زن اين مسجد بي نظير رو طراحي كرده 3
آخرین ارسال های من :

عمري راتلف كردم تابفهمم فهميدن همه چيز لازم نيست.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طریقه ساخت مسجد سلطان احمد(استانبول) به سادگی هرچه تمام تر saeed nasiri majd 4 4,146 ۱۳۹۴-۲-۲، ۱۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: ana-hita
  بلند ترین آسمانخراش جهان در چین ساخته خواهد شد leila 0 1,456 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: leila
  دو سازه طراحی شده دانشگاه سمنان در فهرست برترین های ۲۰۱۲ + عکس MHAKBARI 0 1,372 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۳:۰۹ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  بازسازی محوطه تاریخی توسط زاها حدید MHAKBARI 0 1,154 ۱۳۹۱-۱۱-۱۰، ۰۹:۲۹ صبح
  شاهکار معماری قزوین سوخت/ آتش در مسجد جامع ماراویا 0 1,208 ۱۳۹۱-۱۰-۴، ۰۸:۵۳ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  مسجد كانسپچوال از معماران مانچو MHAKBARI 2 3,715 ۱۳۹۱-۱۰-۲، ۱۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: noorani2001
  مسجد پوترای مالزی ؛ تجلی‌بخش معماری ایرانی اسلامی ماراویا 1 1,775 ۱۳۹۱-۹-۲۶، ۱۱:۰۱ عصر
آخرین ارسال: century21
  پنج پروژه معماری برتر چین توسط گروه معماری زاها حدید MHAKBARI 2 2,489 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: 3pi
  ساخت مسجد شناور در ساحل دریای سرخ (+عکس) MHAKBARI 4 2,302 ۱۳۹۱-۹-۱۴، ۰۹:۱۶ عصر
آخرین ارسال: century21
  خانه ي طراحي شده گهري هدف بازار است، و اين يك معامله است! MHAKBARI 0 1,159 ۱۳۹۱-۸-۲۴، ۰۸:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان