ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه؟دلایلتان رابیان کنید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان
به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه ؟؟؟(mall">لطفا دلایلتان را نیز بیان کنید).ممنونم
درود برشما..
نه مشکلی نداره ی مقدار مشکل هست ک گرایش عوض میشه مباحثشو باید بخونین اما امکان پذیر هست
کما اینکه یکی از دوستان من هم این کارو انجام داد..
موفق باشید...
(۱۳۹۱-۲-۲۴، ۰۹:۰۶ صبح)فاطمه زهرا نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
به نظر شما شهرسازی که بخواد ارشد ،معماری بخونه کار اشتباهی میکنه ؟؟؟(<font style="font-size[تصویر:  confused.gif]mall">لطفا دلایلتان را نیز بیان کنید).ممنونم

[b]مهندس حال و روزت مثه منه دیگه فقط با این تفاوت که من از معماری میخام برم طراحی شهری 4[b]

[b]نظر من :
[b]شهر سازی کل هس ولی معماری جزء
[b]شما الان یه بلوک بزرگ طراحی میکنی مثه شهر یا ناحیه ای از شهر ولی معماری یه دانه ریز در شهر هس یه بلوک زمین کوچولو 1
[b]شما شهر سازا عادت به زمین بزرگ دارین 65
[b]معماری اساسا به طراحی فضا می پردازه ولی شهر سازا در صد کمتری به طراحی فضا فک میکنن البته در شهر سازی هم طراحی فضا داریم.
[b]اینم دلیل داره
[b]دلیلش اینه که موضوعات بیشتری در شهر سازی مطرح میشه مثه ترافیک معابر و ...
[b]اینم نظر من 4

به نظر منم مشکلی نداره....ولی باید تلاشتون رو بیشتر کنید113

به نظر من علایقتونو دنبال کنید.......همه چیز دست یافتنیه ولی خوب بهایی داره بها این تغییر رشته دادنم تلاش و کوششه113
علاقتون رو دنبال کنید قطعا موفق میشید
با این حال به طراحی شهری هم فکر کنید
سلام
دوست گرامی مهم علاقه و پشتکار فرد است. اگر دو این مورد را داشته باشه ، قطعاً در آن رشته موفق خواهد شد!!!
حتما میشه باید تلاش کنید فقط چون منم مث شما میخوام از شهرسازی ارشد معماری بدم تو اسکیسا نمیدونم میشه ازبس اسکیس معماری برامد یانه ؟منم مث دوستمون سردرگمم ممنون
سلام دوست عزیز
منم وضعیتم مثل شما بودو میخواستم برم معماری اما راستش چیزایی گفتن که منو پشیمون کردند البته من خیلی فکر کردم پارسالم معماری شرکت کردم اما امسال دارم واسه شهرسازی میخونم و معماری هم اندازه شهرسازی دوست دارم واسه همین تصمیم دارم که بعد ارشد حتما دنبال معماری هم برم
اما شما اگه تصمیمت جدیه باید روی اسکیس خیلی سرمایه گذاری کنی درضمن درساشون خیلی به شهرسازی نزدیک نیست من خوندم از کتاباشون ولی شیرین
موفق باشی
کار سختیه. معماران میروند شهر سازی و شما بالعکس. ولی کار معمارا راحت تر از شماست. اگه توی شهرسازی موفق نیستی و میبینی آینده نداره نیا دنبال معماری چون اینجا بدتره. ارشد معماری هم غیر قابل تحمل و زجر آوره فکر نکنم تحملش رو داشته باشی من خود ارشد معماری تهران مرکز بودم. همه معماران و حرف برای زدن ندارن سر کلاس و تحقیر می شن وای به حال شما ها. ولی اگه بحث علاقه واقعیه که بچسب موفق می شی ولی به نظر من طراحی شهری بری خیلی موفق تری. هم معماری هم طراحی شهری مقیاس بزرگ. اسکیسش آسون تره . معماری تا نباشی سر کلاسای عناصر یا ساختمان یا... تنهایی سخته .
سلام به نظر من خواستن توانستنه اگه دوست داری وعلاقت بیشتر از ظراحی شهری هست میتونی موفق بشی چون طرفیت وگرایشای معماری بیشتره بس شانس بیشتری دارین مبتونید ازمسیولین سایت بخواهید کسانی که ازشهرسازی به معماری تغییر دادن رامعرفی کنن ببینیم ایا کسی اینگونه موفق بوده؟!113
صفحه‌ها: 1 2