ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: {اطلاعیه} اگر امروز سایت باز نشد چند دقیقه بعد امتحان کنید احتمال شیطونی افراد مخالف
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان

متاسفانه در روزهای حساس مثل جلسات کارگروه که مجبور شدیم تغییر مکان دهیم و یا امشب تا دو سه روز آینده احتمال حمله به سایت و باز نشدن آن زیاد است لذا در صورتی که سایت باز نشد چند دقیقه بعد امتحان کنید.

ما به هیچکس مشکوک نیستیم و فقط این ارسال جهت اطلاع بود تا سایت روند روبه رشد خود را حفظ کند.
سپاس
متاسفانه در حدود یک ساعت پیش 2 بار سایت از دسترس خارج شده

جوابی ندارم!

اینم مدرک:برای حداقل 200 کاربر آنلاین هست

[attachment=8307]
واسه من چند لحظه پیش این اتفاق افتاد الان دیگه فقط با اپرا سایت باز میشه واسم خیلی حالم گرفته شد واقعا که آخه این چه کار ناجوانمردانه ایه که میکنن بعضیها
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۴۵ عصر)farza نوشته است: [ -> ]واسه من چند لحظه پیش این اتفاق افتاد الان دیگه فقط با اپرا سایت باز میشه واسم خیلی حالم گرفته شد واقعا که آخه این چه کار ناجوانمردانه ایه که میکنن بعضیها

جدا متاسفم و در ارسال قبل هم اشاره کردم واقعا حرفی ندارم که در جواب این جور افراد بزنم و به هیچ شخصی یا گروهی هم اتهام نمیزنم.

از همه شما بازدیدکنندگان عزیز در لحظاتی که سایت باز نمیشه عذر میخوام امیدوارم روزی برسه که هدف فقط ارتقای دانش و ایجاد فضایی سالم برای همنوعان خود باشیم.

سپاس از استقبال بی نظیرتون از ایران شهرساز که بیشترین ورودی کلمات در گوگل نام ایران شهرساز به فارسی و انگلیسی است.

(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۵۱ عصر)AliReza نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱-۳-۵، ۱۱:۴۵ عصر)farza نوشته است: [ -> ]واسه من چند لحظه پیش این اتفاق افتاد الان دیگه فقط با اپرا سایت باز میشه واسم خیلی حالم گرفته شد واقعا که آخه این چه کار ناجوانمردانه ایه که میکنن بعضیها

جدا متاسفم و در ارسال قبل هم اشاره کردم واقعا حرفی ندارم که در جواب این جور افراد بزنم و به هیچ شخصی یا گروهی هم اتهام نمیزنم.

از همه شما بازدیدکنندگان عزیز در لحظاتی که سایت باز نمیشه عذر میخوام امیدوارم روزی برسه که هدف فقط ارتقای دانش و ایجاد فضایی سالم برای همنوعان خود باشیم.

سپاس از استقبال بی نظیرتون از ایران شهرساز که بیشترین ورودی کلمات در گوگل نام ایران شهرساز به فارسی و انگلیسی است.

شما چرا عذرخواهی کنید یه عده دیگه باید خجالت بکشن و عذرخواهی کنن
باز هم تکرار

ببینید:

[attachment=8309]

این هم تعداد آنلاین در همین لحظه:

[attachment=8310]
حداقل 20 بار دیگر هم امروز این اتفاق افتاد مایه تاسف و خجالت برای عوامل آن

خودتان ببینید با اینکه حداقل 20 بار امروز سایت از دسترس خارج شده ولی رکورد بازدید هم داره شکسته میشه

http://www.persianstat.com/Results.aspx?...162&mode=1
خودتون در این چند ساعت حتما یکبار با قطعی مواجه شدید

این قطعی فقط با حمله شدید صورت میگیره

برای عوامل آن متاسفم