ایران شهرساز

نسخه‌ی کامل: تست سیستم بانک
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
منابع مرحله دوم:

این مطلب قیمت‌گذاری شده است
الان مهندس این چه کاربردی داره یا بهتر بگم
اینا کلا یعنی چی!؟ :D
این چیــــــــــــــــــــــست؟! 77
فکر کنم خوبه ها ! حسم میگه اقتصادی و مفـــــــیده ! ولی help نداره ها !65
من هر دو رو زدم1.يه گزينه به اطلاعات اضافه شده.موجودي 0.
ولي هنوز نفهميدم يعني چي؟7
فکر کنم موجودی حساب افراد رو لو می ده ظاهرا که اینطوره78
21نه بابا فكر نكنم.حساب چي27
خب خب خب
اگه اشتباه نکنم65 اینجوری که شواهد نشون میده این یه سیستم برا اعضاست که بر مبنای میزان فعالیتشون بتونن از خدمات سایت استفاده کنن که به نظرم سیستم خوبیه و اینجوری هر کسی که بیشتر فعالیت کنه ....بیشتر سود میبره ......پس هرکسی که زحمت بیشتری بکشه ...نتیجه بهتری میبینه و این میشه عدالت ......در نوع ایران شهرسازی4141
من که نتیجه ای نگرفتم شاید هم یک گاو صندوق پر از خیر و برکت باشه که رمزش رو فقط مهندس دهقان می دونه حالا یک تلاش می کنم شاید رمزش رو پیدا کردم16 خبرتون می کنم
(۱۳۹۱-۳-۱۲، ۱۱:۳۵ عصر)Sadeghpour نوشته است: [ -> ]خب خب خب
اگه اشتباه نکنم65 اینجوری که شواهد نشون میده این یه سیستم برا اعضاست که بر مبنای میزان فعالیتشون بتونن از خدمات سایت استفاده کنن که به نظرم سیستم خوبیه و اینجوری هر کسی که بیشتر فعالیت کنه ....بیشتر سود میبره ......پس هرکسی که زحمت بیشتری بکشه ...نتیجه بهتری میبینه و این میشه عدالت ......در نوع ایران شهرسازی4141

دیدید گفتم اقتصادیه و مفــــــــــــــید 16 کشفش کردیم 65 دستتون درد نکنه مهندس دهقان بابت این حرکت بسیــــــــــــــــــــار زیبا 1
درود

این سیستم در حال پیاده سازی می باشد و بعد از اتمام کار اطلاع رسانی و با مشورت مدیران تصمیم گیری خواهد شد.

هدف اصلی از این سیستم برقراری عدالت و خدمتی به مدیران و اعضای بسیار فعال میباشد تا با وقت گذاشتن بیشتر زحمت آنها را جبران کنیم.

سپاس
صفحه‌ها: 1 2